0

Więcej meczów, dłuższe mecze. Czego to jeszcze nie wymysla żeby jeszcze bardziej wydoic piłkę nożną z pieniędzy

0

@anxted węgier rusek dwa bratanki

2

@szoch6 My to po prostu lubimy jako społeczeństwo, nie wierzę że jest inaczej patrząc na to, że już 7 lat rządzi PIS

0

Człowiek jak sobie tak czyta wypowiedzi Tebasa to ma coraz większe wrażenie, że jest on ukryta opcją PL, która ma zniszczyć La Lige od środka. :|

8

https://mobile.twitter.com/tomczakjakub_/status/1511003284231839744

Korwin juz się odnajduje u ruskich, wstyd.

1

Jest ktoś w stanie zweryfikować informacje, ze Niemcy będą płacić w rublach? Bo chyba na razie nikt o tym nie pisze oprócz la rambli xd

12



I to są ciekawostki xDD

0

@Kidd Jak Sasin to będzie organizował to przewali kilkadziesiąt milionów z naszych podatków, a z projektu i tak nic nie wyjdzie

0

@macio_944 Z jednej strony masz rację ale osobiście już wolałbym żeby Lewy siedział w Bundeslidze do końca kariery, żeby jeszcze bardziej wyśrubował swoje rekordy. Kilka lat za późno na przenosiny do innej ligi

0

@sergio5 źródło: no mówię Ci stary

0

Mam nadzieję że jednak Kylian odejdzie z tego PSG, chłopak potrzebuje silniejszej ligi i klubu żeby wejść level wyżej, bo imo na razie to jest stagnacja a to praktycznie oznacza regres.

1

@Bykunn Nie no, nie ma tytana który by śmigał na trzech po kolei xD

0

@Danny Gaucho Największy spokój, nikt nie chodzi, nikt nie zagląda. Mogę pracować w świętym spokoju. Bardzo to doceniam w pracy. :D

0

@Bykunn No tak, nocki przed l4 były moją ulubioną zmianą. xD

0

Ale człowiek zdziadział przez 2 miesiące l4, kiedyś hulał na 3 zmianach aż miło a teraz już po pierwszej jestem ledwo żywy. :|

0

@Peszko07 xDDDD

potraktuj to jako taktyka, jutro poczytam sobie ewentualne komentarze. ;p

1

@PodkarpackiKibic tak to jest jak sie jednoczesnie oglada i zbiera do pracy ;p

0

stary teraz mowi, nie przerywać

4

@Ksavix Po części wyrażamy opinie o Twojej opinii, więc w czym problem? xd

1

Tata już zaczyna odklejke

0

Taty nie mogło zabraknąć xDD

4

@Ksavix Bardziej smutne jest takie wypominanie innym czego to nie robią, szczególnie że nic złego nie robi. :|

5

@bartas97Babka ma potężne uda, karynka zgaszona xD

1

Co to za zgniatanie arbuzów na konferencji xDD

1

@eydeem Jak najbardziej

1

@eydeem Bardziej to drugie imo, ale gampley nadrabia z nawiązką

1

@MarioVeB! Mario juz po wojaku :D

1

@tommyVERceti to co powiesz o większości naszych reprezentantów? :p

1

@tomek8756 Jakie filmiki? Znowu coś mnie omija. :|

A, o to chodzi, ogólnie młode polki poczuły się urażone kiedy jakaś ukrainka nagrała filmik, że wzrosła jej samoocena po zobaczeniu naszych dziewczyn, stąd ta durna kontra zapewne. Taka ciekawostka, jakby ktoś był ciekawy skąd to się nagle wzięło. xD

2

@Zoker Żarcik, nawiązujący do napinki użytkowników kiedy ktoś za często laduje w gorących, sztywniaki :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?