marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Pesci Dla Polski grupa marzeń zahacza o grupę śmierci. Mała różnica. :|
0
@PatrychoO No z tego co wiem jest tryb z budowaniem i bez budowania, jakoś teraz go dodali na stale
0
Fortnajt bez trybu budowania.. spróbuje sobie z ciekawości. xD
2
@Khajio Ktos w końcu musial to głośno powiedzieć
2
@pt9 Janusz, mamy już 2022. Ogarnij stereotypy xd
11
Wiedzmin 3 najgorszy, nie rozumiem jak można w to grac
0
@masq No BB nie wiem czy pobije w moim subiektywnym rankingu, jednak od lat to moj top 1 seriali i nic nie jest w stanie go wygryźć xd
3
Kurde, człowiek dwa razy obejrzał Breaking Bad ale Zadzwon do Saula juz mnie jakoś odtrącało na starcie i wczoraj się okazało, że popełniałem poważny błąd życiowy... :p wciaga jak cholera
4
@mientusek1407 to jak wybierać między dżuma a cholera
2
@Sensible ale żenada xd
1
@DaPidejpi Dla mnie to zbyt poważna decyzja, żeby decydować za własne dziecko o tym. Kiedy już dojrzeje sam zdecyduje czy chce należeć do wspólnoty kościelnej i tyle, stary się nie wtraca
0
@zadafcb Czyzby jednak ktoś interesowal się pilka nożna kobiet? :p
0
@FC1899Barca Dorotka nie daje pieniędzy, Doda juz tak.
4
@koksik2700 chlop co porównał religie do podstawowych potrzeb i zwykłej funkcjonalności człowieka xd
2
@LS Prawdopodobnie dlatego, ze mogą i chcą :x
15
https://mobile.twitter.com/LukaszBok/status/1509214728471597060
I bardzo dobrze, Rosja musi w końcu zostać zaorana
1
@MesQueUnClub96 Niby sporo ale jak sobie czlowiek pomysli ile co roku dostaje maszyna propagandowa pisu to zwyczajnie się człowiekowi przykro robi
4
@Kgorecki2500 Jak dobrze korzystać z telewizora tylko do netflixa i hbo xd
1
@Bykunn Niestety mam coraz większe wrażenie, że jedyna szansa na ukończenie książek to przejęcie praw w jakieś formie przez innego pisarza po śmierci Martina.
1
@Ojciec5tkidzieci A wichrow zimy jak nie było tak nie ma :(
2
@Encore niestety wybral zla część Manchesteru
0
@gumaz bylem blisko straty palca lub kilku
5
@GeneralXavi Dokładnie, Xavi bez doświadczenia niech dociągnie juz ten sezon do końca, a potem zatrudniamy kogoś perspektywicznego na lata
3
@Mr8lack Od dzisiaj zostaje fanem babci Zdzisi xD
20
https://mobile.twitter.com/bartierscarti/status/1508902206942162948
Złomowanko xDD
20
W sumie lekko mnie przeraża fakt, że naszemu społeczeństwu można się przypodobać pijąc alkohol. :|
0
@DonAndrzejos Coś mniej oczywistego niz ten niepodważalny klasyk
0
Jakis zacny horror dostępny na cda lub netflixie?
1
@Kgorecki2500 Lektury szkolne mają ogromnego pecha bo to był czas kiedy ogromnie mnie wciągnęła Gra o Tron i Wiedźmin + wchodziłem w świat literatury i mniej więcej wtedy pokochałem twórczość Kinga, niektóre opowiadania Lovecrafta i książki Głuchowskiego, nie było czasu na dodatkowe lektury. :|
0
@koziar Im nowszy sprzęt tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz musiał wgrywać dodatkowe pliczki od społeczności. :D Mi na całe szczęście wszystko śmiga odkąd wrzucili do steamowskich wersji te niezbędne aktualizacje. Można powiedzieć, ze w końcu wydawca który nie ma Goticzka w dupie.