marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Nazio87 Niewierny? W domu pana?
0
Gothic 2 w wersji Classic już dostępny w steam workshop. Dzięki temu modzikowi możecie sobie przypomnieć Goticzka bez Nocy Kruka. :D Ciekawe czy dzięki temu scena moderska dostanie kopa, bo nie ukrywajmy steam workshop to ogromne ułatwienie w dystrybucji moda.
0
@Nazio87 Wygramy. Awansujemy. Nie pompujcie pesymizmu..
1
@macio_944 Gothic na takim ekranie robiłby wrażenie
8
"Polka, Żona, matka, chrześcijanka Konserwa do szpiku kości, Ciałem w Niemczech sercem w Polsce "
Ciekawe jak to jest pisać takie bzdety o imigrantach samemu grzejąc dupę u somsiada. :|
11
@sendesara Potężny bezbożnik.
0
@pazio23 nie ma we mnie zadnego kija zberezniku
2
@pazio23 we mnie
2
A więc sony idzie z swoim abonamentem trochę jak Nintento, skupili się na grach retro.
https://blog.playstation.com/2022/03/29/all-new-playstation-plus-launches-in-june-with-700-games-and-more-value-than-ever/#sf255029422
Dla mnie abstrakcją jest, że konsolowcy muszą płacić za granie multi. xD Kiedyś też się na to nabierałem, 200 złotych za Battlefielda i kolejne złotóweczki za abonament tylko po to zeby pograc w multi. xD Dobrze, że pod tym względem blaszaki są normalne.
0
https://steamcommunity.com/app/65540/discussions/0/3177859849531717920/
Ojoj, modowanie Goticzka nigdy nie będzie prostsze. :D
3
@Luciano99 No właśnie to jest w lewej łapie, tyle szczęścia. :V
0
Matko boska przenajświętsza, wróciłem dzisiaj do pracy i mój seksowny gnojek (ten kontuzjowany palec) jest niczym drzazga w dupalu. Tak się nie da żyć. :|
0
O widzę, że nauczyciel juz bana wyłapał. Długo się nie nacieszył obecnością w naszym gronie. :D
0
@draxidox Rockstar? Cyberpunk nigdy nawet nie zapowiadał się na GTA. To już hype fanów sprawił to wodogłowie i oczekiwali gta w przyszłości.
4
@Transu96 Złota lopata dla Ciebie
No i element złota banicja za nadużywanie capsa
1
@sergio5 Chcialbym w wieku Pedriego mieć tyle oleju w głowie co on :|
1
@KmN A ja to mam w tyłku, sprzedał liscia drugiemu chłopu, reżyserowanego czy też nie i cały świat o tym trabi :p
0
https://www.humblebundle.com/games/europa-universalis-iv-complete
Jak są tu fani EU4 to za jakieś 100 zł możecie wyrwać gierkę z wszystkimi DLC.
3
https://x.com/CentristPointPL/status/1508456321011658761
Trochę tak to w Polsce wygląda. xDD
4
@tristan87 Kłamstwa, masturbacja to zabijanie niewinnych dzieci.
6
@Introwertyk A więc wydajesz osąd, że idzie za pieniędzmi bez żadnego dowodu chapeau bas
4
@Introwertyk >sprawy osobiste
>spada z $$$
???
Ty się Luis dobrze czujesz? :D
2
@ViscaBarca123 @Emhyr A to zwracam honor panowie, lekko zapędziłem się z swoimi wnioskami.
7
@FC1899Barca Prosty przekaz leci xD
2
@Emhyr Widze, ze potezne zrodlo o tym pisze. 1000 obserwujących robi wrażenie.
1
@Kwiatek67 Yebłem się z oznaczeniem, sorry. xD
0
@Kwiatek67 @Momals11 @prokofiew Jedna z najlepszych 9 na świecie na ławkę? Nieźle. :|
1
@FCB24 Uła, czyżbyśmy tutaj mieli polskiego husarza? :v
3
@Coutinho007 No Hazard to posypał się jak nikt
2
Oj Eden, co się z Toba porobiło