marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cariones ja trochę pograłem i liczyłem, że dice się ogarnie no ale wyszło jak wyszło xD
1
https://www.ppe.pl/news/298137/nowy-battlefield-powstaje-ea-nie-rezygnuje-z-marki-i-wyciaga-cenna-lekcje-po-battlefield-2042.html
DICE wraz z EA nie zamierza rezygnować z specjalistów. Minie 10 lat jak ogarna, ze robią sobie krzywdę tak samo jak z wciskaniem frostbite do każdej gry. :|
2
@lukas10 Real stał się dla Bale krową do dojenia. xD
I bardzo dobrze w sumie
2
Lewandowski w Barcelonie to byłby sztoos transfer.
Nie dość, że spełnienie mojego miniaturowego marzenia czyli Polak w Barcelonie to jeszcze dostajemy najlepszą 9 na świecie. Jak to Xavi miałby poukładać to nie mam pojęcia. xD
1
@Rust_Cohle matke tez, co to za dyskryminacja
8
@Kgorecki2500 patrzac co izrael robi w Palestynie to można powiedzieć, że to bracia rosjan. :v
0
@gumaz Kawa. :|
3
@Medium spotkamy się w fame mma 30, może zdążę formę zrobić
0
@Medium Fakt, im to tylko bierki pozostały :v
6
@jeyx77x w końcu Eden to Hazard, ale czy Hazard to Eden?
1
chcę kupić Arsenal Londyn i kazać im grać w baseball
0
@Foro Taki Słoń to też poeta. Wszystko zależy od nazewnictwa
1
@Kgorecki2500
Coś mi się tu nie klei, każdy Wiedźmin oferował coś innego - szczególnie w mechanice walki. Wątpię żeby Redzi mieli się ograniczać w zmianach bo gracze przywykli do czegoś innego. To jednak nie jest Ubisoft który oferuje praktycznie to samo doświadczenie przez kilka(naście) gier. :|
A w zależności od zakończenia (nie wiem jakie Redzi zakończenie wybiorą za kanoniczne) Ciri idzie na szlak, czyli zostaje Wiedzminka pomimo braku pełnoprawnego szkolenia. Ot, nazwa w 'nowej sadze' nie musi być dosłowna a symboliczna.
Pieron wie co tam Redzi kombinują, ale spokojnie Ciri jako protagonistka wybroniłaby się, odpowiedni balans systemu walki, ciekawą historie z jej skakaniem przez światy również da się napisać, a w samej growej sadze nie ma jej tak naprawdę za dużo pomimo, że wszystko sprowadza się do niej.
W 1 zastępuje ja Alvin w 2 nawet nie wiem czy była wspomniana i 3 dopiero wprowadza jej postać na poważnie.
1
@Comfortable_ Bo teraz to nie skillsy się liczą a dobre promo i sprzedanie muzyka jako produktu, reszta to tylko dodatek który może być ale nic się nie stanie jak go nie będzie.
I słuchacze w tym nie pomagają, bo zadowalają się coraz większym dziadostwem więc po co ktoś ma się starać jak wystarczy prosty tekst, melodia wpadająca w ucho i kawałek prawdopodobnie pójdzie viralem. Ot - nawet mógłbym powiedzieć, że teraz im prostszy tekst tym lepiej.
1
@Comfortable_ No jest to asłuchalne, ale mi nie siedzi jakieś 95% młodych 'muzyków' którzy są utożsamiani z rapem w dzisiejszych czasach xD Z najpopularniejszej rapowej wytwórni w Polsce - SB jakaś połowa raperów jest do wyrzucenia z playlisty xD
Dobrze, ze Bons powoli ma wracać do życia to w końcu będzie czego posłuchać w tej smutnej branży
1
@Comfortable_ jakis 'bengier' które dzisiejsze pokolenie puszcza po kilku głębszych i obojętne już im co leci. :x
2
@Comfortable_ przecież to nie jest rap
poza tym young leosia na ficie, to zawsze premia do wyswietlen xd
8
@Joe_Pesci Patrzac co Vini odwalił ostatnio przed Ter Stegenem to on tez
0
@sintesox No rękaw to już porządna zabawa, bo praktycznie cała łapa jest wypełniona tuszem. Ja ostatnio miałem cover jednego tatuażu robiony żeby właśnie robić rękaw (chociaż cover to wiadomo, dużo więcej pieprzenia się z tatuażem niż na czystej skórze) i po całym dniu to jak dętka byłem. xD
0
@sintesox I ogólnie jak to Twój pierwszy tatuaż polecam nie szaleć zbytnio z wielkością, raczej coś skromniejszego i niezbyt skomplikowanego bo jednak nie wiesz jak Twój organizm zareaguje na kilkadziesiąt tysięcy ukłuć. Coś co Ci się podoba ale bez szaleństw żebyś się przekonał czy to w ogóle dla Ciebie
@sintesox No jak będziesz dbał to nie masz o co się martwić. :)
1
@sintesox Jak idziesz do normalnego studia to nie ma prawa nic Ci się spieprzyć jeżeli sam nie olejesz dbania o niego, pielęgnacji i pilnowania procesu gojenia, ale to też nie byłby koniec świata bo można zrobić poprawki.
A co do pewności, to tu już nie ma rady. Musisz 10 razy się zastanowić jak zobaczysz kalkę na swoim ciele czy Ci to siedzi.
2
@sintesox Mam - 2 w tym jeden jeszcze nie skończony. Jeżeli mogę Ci coś doradzić, to nie oszczędzaj na tym. To masz na całe życie i lepiej zapłacić więcej niż potem bawić się w jakieś covery czy inne zakrywanie.
Chociaż trochę hipokryzja ze mnie wychodzi bo ja na jednym już yebłem cover ale tylko przez to, że będzie robiony rękaw i kompozycja się lekko zmieniła.
0
@swiergol2 Pewnie sa, ale tiktok to też sposób zeby dotrzeć do potencjalnego grona kibiców
10
@MesQueUnClub96 W końcu tu z nami jesteś. :|
10
@MesQueUnClub96 chapeau bas panie prezydencie, znalazłeś sposób zeby dotrzeć do młodzieży i dzieci.
0
@IronSanHybrid Wpłynęły tak, że zakończenie pokazało że niewiele to wszystko znaczyło xD ot - w zależności od decyzji mogłeś mieć trochę mniej lub więcej punktów potrzebnych do danego zakończenia
6
@tomek8756 Na czym ma polegać ta współpraca? :|
Jeżeli ma promować nasz klub na tiktoku to świetnie, bo to dobry sposób zeby młodzi dowiedzieli się co nieco o Barcelonie, może powiększy się grono kibiców.
0
https://x.com/prythiwi/status/1505902235540152323
>Miej tyle siana, że możesz na nich spać
>rób sobie tatuaż w takich warunkach
1
@IronSanHybrid Ja jednak preferuje zakończenia na które mamy realnie wpływ w grze. Dużo zacniej wyglądałoby to gdybyśmy takie a takie zakończenie dostali poprzez podjęcie takich a takich decyzji. Imo spłycili trochę temat
1
@IronSanHybrid Imo zakończenie trylogii to jedyny słaby punkt w tej pięknej przygodzie, sprowadzenie wszystkich decyzji gracza do wybrania sobie jednego z kilku kolorków. :|