marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dzbanke albo po prostu dodali nowa szkole :D
3
Ale red engine musiał sprawiać problemy przy cyberku, że zdecydowali się na inny silnik. Imo bardzo dobra decyzja
1
@VegetaPolska to chyba nie jest szkoła kota
1
@AduŚ07 Na Bayern tez przyjdzie czas. ;)
0
@Gavinho sam hajs to może nie, ale jakas opcja Trincao + niewielka doplata jak najbardziej, ewentualnie dorzuciłbym Ryszarda w pakiecie
2
@david89 nie no, kilka 'znanych' nicków wpadło i pogratulowało
@AmigoBlancos nawet ochrzanił Real za ich gre
1
@abram3k Tez tak myślałem, a teraz czytam ze ostatecznie Arsenal rozwiązał z nim kontrakt, jak to w końcu jest? xD
2
@ranger3120 Głosy ludzi oswieconych często tak kończą. :|
1
@Worny żałobny mental Realowi się załączył xD
0
@Tomek54321 być może zyje w błędzie xD
2
@Czajka90 Nie tylko w Rzymie, u nas też. :|
0
@Sysia11 Valverde przy 2:0 wpuszcza obrońcę i murujemy bramkę cały mecz. To nie ta liga xD
1
@clyde Puć co się odpalił. xD
1
@sokot Mecz meczowi nierówny. :D
84
Prawdopodobnie deal życia. Aresenal zadowolony, opłaca część pensji Auby - Barca zadowolona bo ma super strzelca za grosze.
No czego chcieć więcej :D
0
@clyde Ja przez większość tygodnia wychodzę z założenia, że walne kawusie i będzie git. Dopiero w weekend mój organizm odrabia straty. xD
15
Ale to jest piękne uczucie wygrać w El Clasico 4 do 0 i mieć niedosyt bo nie padła 5 bramka. Xavi nie dość, że odbudował naszą Barcelone to jeszcze emocje u kibiców. :D
18
Tak to wyglądało. xDDD Szkoda tylko, ze manity im nie załadowaliśmy ale na wszystko przyjdzie czas. :V
1
@clyde Zazdroszczę, że masz tak ustabilizowany zegar biologiczny. :D
3
@DamianBarcaCule Przecież większość marudziła tylko nad wykończeniem i słusznie, bo było fatalne.
5
0:4 na Bernabeu i od razu poniedziałek jest piękniejszy. Smacznej kawusi :D
0
@SamuelUmtiti zazdro, ja doszedłem do wniosku że już nie stawiam różnych bo kicha totalna xD 200 ziko kolo nosa przeszło ale i tak jest w pyte
15
W sumie dziwne, że pomimo długów stać nas na drugi stadion treningowy.
1
Panowie, dajcie jeszcze trochę rzutów rożnych xD
0
@Lisek Pytanie tylko czy to gra 'o kontrakt ' czy facetowi faktycznie coś przeskoczyło w głowie
0
@DonMatteo901 czyli wszystko na swoim miejscu xd
0
@robimen12345 Wszyscy? :|
1
@Sergio_Devils Władca piekieł. :D
4
@Coutinho007 Znając życie to nasz młodzieniec zaraz by się zagotował, a pragnę przypomnieć, że my nie mamy taryfy ulgowej jak Casemiro na kartki. :D Warto wpuścić takiego dzika w trakcie meczu, bo poszarpie.
2
@IronSanHybrid przegrają bo puściłem 30 ziko na Barce xD