0

@dzbanke albo po prostu dodali nowa szkole :D

3

Ale red engine musiał sprawiać problemy przy cyberku, że zdecydowali się na inny silnik. Imo bardzo dobra decyzja

1

@VegetaPolska to chyba nie jest szkoła kota

1

@AduŚ07 Na Bayern tez przyjdzie czas. ;)

0

@Gavinho sam hajs to może nie, ale jakas opcja Trincao + niewielka doplata jak najbardziej, ewentualnie dorzuciłbym Ryszarda w pakiecie

2

@david89 nie no, kilka 'znanych' nicków wpadło i pogratulowało

@AmigoBlancos nawet ochrzanił Real za ich gre

1

@abram3k Tez tak myślałem, a teraz czytam ze ostatecznie Arsenal rozwiązał z nim kontrakt, jak to w końcu jest? xD

2

@ranger3120 Głosy ludzi oswieconych często tak kończą. :|

1

@Worny żałobny mental Realowi się załączył xD

0

@Tomek54321 być może zyje w błędzie xD

2

@Czajka90 Nie tylko w Rzymie, u nas też. :|

0

@Sysia11 Valverde przy 2:0 wpuszcza obrońcę i murujemy bramkę cały mecz. To nie ta liga xD

1

@clyde Puć co się odpalił. xD

1

@sokot Mecz meczowi nierówny. :D

84

Prawdopodobnie deal życia. Aresenal zadowolony, opłaca część pensji Auby - Barca zadowolona bo ma super strzelca za grosze.

No czego chcieć więcej :D

0

@clyde Ja przez większość tygodnia wychodzę z założenia, że walne kawusie i będzie git. Dopiero w weekend mój organizm odrabia straty. xD

15

Ale to jest piękne uczucie wygrać w El Clasico 4 do 0 i mieć niedosyt bo nie padła 5 bramka. Xavi nie dość, że odbudował naszą Barcelone to jeszcze emocje u kibiców. :D

18


Tak to wyglądało. xDDD Szkoda tylko, ze manity im nie załadowaliśmy ale na wszystko przyjdzie czas. :V

1

@clyde Zazdroszczę, że masz tak ustabilizowany zegar biologiczny. :D

3

@DamianBarcaCule Przecież większość marudziła tylko nad wykończeniem i słusznie, bo było fatalne.

5

0:4 na Bernabeu i od razu poniedziałek jest piękniejszy. Smacznej kawusi :D

0

@SamuelUmtiti zazdro, ja doszedłem do wniosku że już nie stawiam różnych bo kicha totalna xD 200 ziko kolo nosa przeszło ale i tak jest w pyte

15

W sumie dziwne, że pomimo długów stać nas na drugi stadion treningowy.

1

Panowie, dajcie jeszcze trochę rzutów rożnych xD

0

@Lisek Pytanie tylko czy to gra 'o kontrakt ' czy facetowi faktycznie coś przeskoczyło w głowie

0

@DonMatteo901 czyli wszystko na swoim miejscu xd

0

@robimen12345 Wszyscy? :|

1

@Sergio_Devils Władca piekieł. :D

4

@Coutinho007 Znając życie to nasz młodzieniec zaraz by się zagotował, a pragnę przypomnieć, że my nie mamy taryfy ulgowej jak Casemiro na kartki. :D Warto wpuścić takiego dzika w trakcie meczu, bo poszarpie.

2

@IronSanHybrid przegrają bo puściłem 30 ziko na Barce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?