1

@Bykunn tez zbytnio tego nie rozumiem, tak dla wszystkich to dalej będzie po prostu Camp Nou xD

0

Okresowo potrafią pograć ładną piłkę i tyle, ale od 5 lat żadne trofea do gablotki nie wpadają ;v

2

@Lordzi Juve to nie wiem ale wydaje mi się, że tam od dawna się szykowało na lekki bajzel patrząc na ich 'zbrojenie się' + reszta klubów też ładnie się ogarnęła ale United jest słabiutkie od kilku(nastu) lat xD Pierdnęli coś w lidze europy jak ich Mou trenował i tyle, od odejścia legendarnego Fergusona utrzymują się na fali przeciętności.

1

@AmigoBlancos Prawda jest taka, że United to przeciętny klub. Oni ostatnie trofeum jeszcze chyba za Mou wygrali, ligę europy i jeszcze coś xD

2

@MrPGG Niech zrobią czarne koszulki z zielonym logo. Przecież to będzie TOP.

0

@Momals11 W Chelsea. :|

18

Od 5 minut korzystam z Spotify, a już mnie ten tidal denerwuje.

3

@patry295 a po co się przemęczać jak można wsadzić do pieca i mieć ciepło? :|

1

@Adi123456789 Ciężko wybrać, za to jako duet byli najlepsi :D

34

Ale to już jest odklejenie xDD

0

@ranger3120 to kolega chyba zrobił z dupy twarz, ze go tak to dziwi

0

@Joint21 no juz tak zrobilem, ale efekt lekko mnie zdziwił kiedy to się stało xD

6

@Przemek2323 Nie no, byku - im już wystarczy nieszczęścia.

1

@Pawel13sz Panie, mi już ponad 3000 dni leci :D

0

@Joint21 Korzystam, tylko rozpieprzył mi się z innym modem który również jak się okazało wpływa delikatnie na teksturki. :|

2

@RobiS Nie, wgrałem sobie moda na lepsze tekstury i totalnie mi się rozjechały. xD Ale co ciekawe tylko domy tak wyglądają.

5

https://zapodaj.net/images/5d0aaffbcba71.jpg

No i teraz Wiedźmin wygląda jak najlepsza gra na świecie (czyt. Gothic) świetnie umiem w modowanie. :|

0

@Adao420 zachowując odpowiednie proporcje to u nas jest całkiem podobnie :p

2

@VamosRakieta Super czy nie, jeżeli Xavi go chce to powinni postarać się o niego. Ostatecznie to Xavi będzie rozliczany z swoich ruchów a nie sceptycy czy też sympatycy danego piłkarza. :|

6

@Zoker Piękna gra, na zawsze w serduszku.

1

@Janas11224 nic dziwnego, taka kiebłaska to niebo w gębie. :D

0

@PeteR10 Mogę dołączyć do Twojego sojuszu? Mam 50k siły

4

@Medium No to sa gigantyczne cojones

0

@Messibestplayerintheworld Jakim cudem Salah dostaje 9m?

2

@MesQueUnClub96 Oczywiście, że tak.

2

@Hubsao To jest jakaś masakra, idzie sobie człowiek ulicą jak wyżej widzi wybuch i nagle ma świadomość, że trochę inna trasa, szybsze tempo czy jakikolwiek czynnik i koniec, nie żyjesz.

0

@Cule1234 A to dziwne bo Zołotow szerzej znany jako Denaturow przyznał, że operacja nie przebiega tak szybko jak zakładali.

1

@Hubsao Zacna muzyczka w tle. :v

17



I to są piękne informacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?