marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn tez zbytnio tego nie rozumiem, tak dla wszystkich to dalej będzie po prostu Camp Nou xD
0
Okresowo potrafią pograć ładną piłkę i tyle, ale od 5 lat żadne trofea do gablotki nie wpadają ;v
2
@Lordzi Juve to nie wiem ale wydaje mi się, że tam od dawna się szykowało na lekki bajzel patrząc na ich 'zbrojenie się' + reszta klubów też ładnie się ogarnęła ale United jest słabiutkie od kilku(nastu) lat xD Pierdnęli coś w lidze europy jak ich Mou trenował i tyle, od odejścia legendarnego Fergusona utrzymują się na fali przeciętności.
1
@AmigoBlancos Prawda jest taka, że United to przeciętny klub. Oni ostatnie trofeum jeszcze chyba za Mou wygrali, ligę europy i jeszcze coś xD
2
@MrPGG Niech zrobią czarne koszulki z zielonym logo. Przecież to będzie TOP.
0
@Momals11 W Chelsea. :|
18
Od 5 minut korzystam z Spotify, a już mnie ten tidal denerwuje.
3
@patry295 a po co się przemęczać jak można wsadzić do pieca i mieć ciepło? :|
1
@Adi123456789 Ciężko wybrać, za to jako duet byli najlepsi :D
34
Ale to już jest odklejenie xDD
0
@ranger3120 to kolega chyba zrobił z dupy twarz, ze go tak to dziwi
0
@Joint21 no juz tak zrobilem, ale efekt lekko mnie zdziwił kiedy to się stało xD
6
@Przemek2323 Nie no, byku - im już wystarczy nieszczęścia.
1
@Pawel13sz Panie, mi już ponad 3000 dni leci :D
0
@Joint21 Korzystam, tylko rozpieprzył mi się z innym modem który również jak się okazało wpływa delikatnie na teksturki. :|
2
@RobiS Nie, wgrałem sobie moda na lepsze tekstury i totalnie mi się rozjechały. xD Ale co ciekawe tylko domy tak wyglądają.
5
https://zapodaj.net/images/5d0aaffbcba71.jpg
No i teraz Wiedźmin wygląda jak najlepsza gra na świecie (czyt. Gothic) świetnie umiem w modowanie. :|
0
@Adao420 zachowując odpowiednie proporcje to u nas jest całkiem podobnie :p
2
@VamosRakieta Super czy nie, jeżeli Xavi go chce to powinni postarać się o niego. Ostatecznie to Xavi będzie rozliczany z swoich ruchów a nie sceptycy czy też sympatycy danego piłkarza. :|
6
@Zoker Piękna gra, na zawsze w serduszku.
1
@Janas11224 nic dziwnego, taka kiebłaska to niebo w gębie. :D
14
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/275714900_2085600271622094_456882727965695517_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1mFGbuy-xO4AX-b0pbn&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT9bbGew4Z0nVGhX95ogZFVmQJEPdvEkcjPE9O9dlY94UA&oe=6234BE5A
Z deszczu pod rynnę. xDDD
0
@PeteR10 Mogę dołączyć do Twojego sojuszu? Mam 50k siły
4
@Medium No to sa gigantyczne cojones
0
@Messibestplayerintheworld Jakim cudem Salah dostaje 9m?
2
@MesQueUnClub96 Oczywiście, że tak.
2
@Hubsao To jest jakaś masakra, idzie sobie człowiek ulicą jak wyżej widzi wybuch i nagle ma świadomość, że trochę inna trasa, szybsze tempo czy jakikolwiek czynnik i koniec, nie żyjesz.
0
@Cule1234 A to dziwne bo Zołotow szerzej znany jako Denaturow przyznał, że operacja nie przebiega tak szybko jak zakładali.
1
@Hubsao Zacna muzyczka w tle. :v
17
I to są piękne informacje.