marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
https://x.com/danieleqxd/status/1501677385917288451
Widzę, ze potężny Francuz już zbiera wyższe notowania co do ZP niż Lewy. xDDD
Chyba, że to dotyczy tej edycji co byla, ale to jeszcze gorzej. xDD
0
@Transu96 Ale co by nie mówić ładnie Romka załatwili jak nie może sprzedać klubu. xD
5
@cris2706 Ja to w ogóle nie wiem jak można głosować na jakąkolwiek partię, jeden i ten sam obornik od X lat a alternatywa tez zapowiada się odklejona. :|
0
@kaamil1910 Cou tej formy kilka lat szukal i ostatecznie musial wrócić do 'swojej' ligi :v
0
@avanes Chyba by mnie cholera gdybyśmy wrócili do gierek na płytach. :D nie dość, że to kupę miejsca zajmuje, to jak uszkodzisz jedna z X płyt to pograne a tak to jeden, dwa kliki pobierasz i można grać. :D
1
@qubson12345 Niech Carlo tam siedzi jak najdłużej. Najlepsza opcja.
3
@DLFCB
Ładny, ale moim zdaniem ten którego imienia nie wypowiadamy lepiej pasuje. :|
1
@BarcaaVEB Obowiązkowo
3
Pogoń Szczecin docenia miejscowych raperów. :D
0
@derlysy1979 U nas jest dodatkowa premia w zależności od stanowiska. Im odpowiedzialniejsze stanowisko zajmujesz tym więcej pieniędzy dostajesz, no ale jak człek posiedzi na l4 to firma może sobie ja uciąć.
2
@derlysy1979 wątrobę oddałbym chociaż za połowę tego xd
0
Niby fajnie posiedzieć sobie na l4 ale kiedy wyplata wpada mniejsza o 800 zł to juz nie fajnie xD
1
@macio_944 Piękna gra, swego czasu aż byłem w szoku że to Ubisoft za nią odpowiada. :|
10
@Danny Gaucho Kylian wskakuje na pierwsze miejsce. :V
5
@Pitinho Dokładnie, Bartomeu wróć
0
@Worny No ale to tak działa z znanymi piłkarzami. Myślisz, że w Argentynie nie oglądali Barcelony ze względu na Leo? Zawsze taki procent ludzi się znajdzie i nie ma w tym nic dziwnego.
1
City w końcu chce grać napastnikiem? :|
0
@macio_944 Mysle, ze to 500h będzie trzeba brać z sporym przymrużeniem oka jak przy DL2
25
Grosza daj Ronaldowi, sakiewka potrzasnij
15
W punkt. :| I jeszcze ta gadka, że przewozimy imigrantów do własnych domów. Przecież to Polacy w gigantycznej mierze prywatnie organizują, pis nic do tego nie ma.
0
@sokot A my nie ciągniemy ropy i gazu od ruskich? :|
1
@kkbarca No Duda to zdecydowanie kuwetę mógł ogarnąć. :|
2
@kejdzi Tylko takie dane wchodziłyby w durne gdybanie, bo jak to sensownie obliczyć czy też sprawdzić?
18
Nie ma Lengleta i proszę xD
0
@Filipfcb2000 Youtube, soundcloud? Nie jesteś w stanie znaleźć chwilowej alternatywy? :|
1
@DonMatteo901 A u nas dalej stare pierniki które już dawno powinny kapcie grzać przed kominkiem u koryta. :|
1
@Janiama sumy nie na nasze głowy xD
0
@Joe_Pesci Podziwiam, osobiście "5" mi tak zbrzydła, że nie wiem co musieliby zmienić żebym wrocil do tej części. :|
17
@tomek8756 chciałbym zobaczyć te zaawansowane procesy matematyczne xD
4
Najlepszego dla wszystkich pięknych mężczyzn płci żeńskiej. :D
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/275252945_5192704784102397_9135845009886310857_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=OC73ow1G6w8AX91z7OD&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT-6VM4UzVC8wjixMA633v86HpcQulVrfjk4DguEUbrmZA&oe=622B5AA6