5

https://x.com/danieleqxd/status/1501677385917288451

Widzę, ze potężny Francuz już zbiera wyższe notowania co do ZP niż Lewy. xDDD

Chyba, że to dotyczy tej edycji co byla, ale to jeszcze gorzej. xDD

0

@Transu96 Ale co by nie mówić ładnie Romka załatwili jak nie może sprzedać klubu. xD

5

@cris2706 Ja to w ogóle nie wiem jak można głosować na jakąkolwiek partię, jeden i ten sam obornik od X lat a alternatywa tez zapowiada się odklejona. :|

0

@kaamil1910 Cou tej formy kilka lat szukal i ostatecznie musial wrócić do 'swojej' ligi :v

0

@avanes Chyba by mnie cholera gdybyśmy wrócili do gierek na płytach. :D nie dość, że to kupę miejsca zajmuje, to jak uszkodzisz jedna z X płyt to pograne a tak to jeden, dwa kliki pobierasz i można grać. :D

1

@qubson12345 Niech Carlo tam siedzi jak najdłużej. Najlepsza opcja.

3

@DLFCB




Ładny, ale moim zdaniem ten którego imienia nie wypowiadamy lepiej pasuje. :|

1

@BarcaaVEB Obowiązkowo

3



Pogoń Szczecin docenia miejscowych raperów. :D

0

@derlysy1979 U nas jest dodatkowa premia w zależności od stanowiska. Im odpowiedzialniejsze stanowisko zajmujesz tym więcej pieniędzy dostajesz, no ale jak człek posiedzi na l4 to firma może sobie ja uciąć.

2

@derlysy1979 wątrobę oddałbym chociaż za połowę tego xd

0

Niby fajnie posiedzieć sobie na l4 ale kiedy wyplata wpada mniejsza o 800 zł to juz nie fajnie xD

1

@macio_944 Piękna gra, swego czasu aż byłem w szoku że to Ubisoft za nią odpowiada. :|

10

@Danny Gaucho Kylian wskakuje na pierwsze miejsce. :V

5

@Pitinho Dokładnie, Bartomeu wróć

0

@Worny No ale to tak działa z znanymi piłkarzami. Myślisz, że w Argentynie nie oglądali Barcelony ze względu na Leo? Zawsze taki procent ludzi się znajdzie i nie ma w tym nic dziwnego.

1

City w końcu chce grać napastnikiem? :|

0

@macio_944 Mysle, ze to 500h będzie trzeba brać z sporym przymrużeniem oka jak przy DL2

25

Grosza daj Ronaldowi, sakiewka potrzasnij

15



W punkt. :| I jeszcze ta gadka, że przewozimy imigrantów do własnych domów. Przecież to Polacy w gigantycznej mierze prywatnie organizują, pis nic do tego nie ma.

0

@sokot A my nie ciągniemy ropy i gazu od ruskich? :|

1

@kkbarca No Duda to zdecydowanie kuwetę mógł ogarnąć. :|

2

@kejdzi Tylko takie dane wchodziłyby w durne gdybanie, bo jak to sensownie obliczyć czy też sprawdzić?

18

Nie ma Lengleta i proszę xD

0

@Filipfcb2000 Youtube, soundcloud? Nie jesteś w stanie znaleźć chwilowej alternatywy? :|

1

@DonMatteo901 A u nas dalej stare pierniki które już dawno powinny kapcie grzać przed kominkiem u koryta. :|

1

@Janiama sumy nie na nasze głowy xD

0

@Joe_Pesci Podziwiam, osobiście "5" mi tak zbrzydła, że nie wiem co musieliby zmienić żebym wrocil do tej części. :|

17

@tomek8756 chciałbym zobaczyć te zaawansowane procesy matematyczne xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?