marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Nasza strona przyjęła taktykę jak youtube. xD
24
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/275609173_3495594140564178_6422501614609979123_n.png?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=rqUBQMwJqxsAX_3EplT&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT9hvwhAS415y0Y8QQgt9xpnrk0hws5aGnDiwC5KWJAaJQ&oe=6231EAC2
prawdziwy bohater
1
@BART97 Takie panie dają w pakiecie z biurkami? Gratisowy bonus sprzątający? :|
3
@araevik127 Przecież nie mówię, że coś negujesz. :| Ronaldo to wielki piłkarz, top 2 w historii kopanej, patrząc na jego wiek śmiało można powiedzieć, że lepiej się starzeje od Leo ale na przestrzeni całej kariery Messi jednak był piłkarzem bardziej kompletnym. Po prostu to taka moja uwaga z czapy, nie nawiązująca do niczego. :|
1
@Lola120 No jak nic do niego nie czujesz to nie rób nadziei, jasno powiedz co jest 5 i tyle. Mam wrażenie, że w takich tematach straszną presje na sobie wywierasz, zupełnie niepotrzebnie
2
@araevik127 Messi na pewno jest bardziej kompletny.
1
@Peszko07 120 złotych ale bawię się od niedawna i na śmieciowych stawkach. xD
2
@Kgorecki2500 Jaro Kaczyński, zbaw Polskę!
0
@talizmo Totki Conte są wyznacznikiem zajebistości, że tak to podkreśliłeś? xD
0
@Michu94 częściej tą 'sportową złość' możemy zaobserwować jak chłop macha łapkami w polu karnym. :v
5
Wiecie gdzie najlepiej ukryć pieniądze?
W rublach, tam nikt nie będzie szukał pieniędzy. :|
0
@Mr8lack Rozumiem o co chodzi ale idąc tym tropem mało kto na naszej planecie może narzekać bo zawsze ktoś będzie miał gorzej. :|
1
@bartas97 Jak jeszcze często nadużywałem alkoholu to nigdy nie miałem moralniaka. Chyba jestem ukrytym alkusem. :|
3
@bartas97 Największe kłamstwo w historii człowieka. :|
0
@normasubiektywna więcej niż klub
1
@Transu96 ja tam żyje bez napędu :x
i pochwal sie bebechami blaszaka
0
Kurde, patrząc na to co ten 1xBet normalnie wyprawia to ja się dziwie, że dalej mamy z nimi umowę, już pomijając fakt że to ruskie są. :|
4
@tomek8756
Niech lepiej się o tym wypowie.
Albo lepiej nie, niech po prostu odda się już do jakieś olszówki. xD
0
@LambiPL Ludzie lubią skrajności, po prostu od 1/10 do 10/10.
Pomijając fakt, że taki sposób oceniania czegokolwiek jest totalnie bezsensu, dla kogoś gra będzie 6/10 a dla drugiego ziomeczka, któremu bardziej spasowały jakieś mechaniki, fabuła czy cokolwiek wystawi jej 8/10 xD Dlatego cały ten system oceniania jest do wyrzucenia, jedyne słuszne recenzje to takie jakie robi chociażby quaz.
0
@mkord Niepodawanie swoich danych w sieci to strach przed kimś? :|
11
@sendesara Dodatkowo
Messi: 278 asyst
Ronaldo: 198 asyst.
0
https://cdaction.pl/newsy/rosja-planuje-legalizacje-piractwa
I pyk, 80% społeczeństwa z wirusami w programach. xD Bardzo dobrze
0
@LeoMessi1994 Wiadomo, że jedzonko.
1
@tristan87 Stanowski zajęty wymyślaniem kolejnych histerycznych wpisów na temat wojny
0
@Zoker po prostu takie info, należy traktować z sporym przymrużeniem oka. Nikt nie zarzuca Ci bycie trollem czy też prowokatorem
19
https://x.com/WujaJurek/status/1502247105758441476
Znowu znęcają się nad Stanowskim. :D
2
@JimMorrisonFCB otóż to, to tak jakby ten 49 latek który zgwałcił Ukrainkę wypaczył obraz praktycznie całego narodu który zmobilizował się do pomocy
1
@haryveb944 Jak nie oni to ktoś inny by pajacował
5
@hardmind Każda historia która zaczyna się "usłyszałem od znajomego" straciła na wiarygodności odkąd czytałem, że czołgi mają na ulice wyjechać. xD
1
@Kgorecki2500 Rosja tak się urządziła tym atakiem na Ukrainę, że zaraz będą na innej planecie mieszkać praktycznie ^^