1

@Kgorecki2500 Jak ktoś dotąd nie wierzy, to ma wyprany łeb przez propagandę - i za to samo zapewne wzięliby ten obrazek.

3



Jakiś błąd w ruskim matrixie? :D

2

0

@LionelM95 Może chcą wysyłać w języku polskim i ukraińskim ale coś schrzanili

1

@eydeem Jak dobrze speniać na 4 lokacji w podstawce. :D Ale jeszcze wrócę, nie zostawię tej gry na mojej kupce wstydu xD

0

@MarioVeB! podeslij swoje rapy mario

1

@Kusco15 Korwin ładuje protokół mniej niż 5% xD

0

@AdamaTraore To teraz na następnych wyborach cyk, głos na pis żeby odkupić winy. :|

0

@bartekvisca Jedna gra: Wiedźmin 3
Seria: Mass Effect.

Oszukałem system. :v

0

@koksik2700 Wiadomo, nie ma idealnego wzorca piękna bo gusta są różne aczkolwiek nie jest to jakiś brzydal żeby kwestionować czy też twierdzić, że Polska nie zasłużyła. :| Wystarczy spojrzeć na konkurencje.

6



Robi wrażenie.

1

@FC1899Barca Wybór tej misski tylko spowodowała tone marudzenia, dziwny naród który zamiast cieszyć się z sukcesu naszego kraju ciągle marudzi. :|


1

@Medium tylko harnaś

0

@tbas Trzeba poszukać czy ktoś jej nie zrobił zdjęcia 'z przyczajki' xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mat32 @FabregasOnlyInMyHeart Widzę rabini jak zwykle podzieleni xD Trza zerknąć czy wybija się ponad Netflixowa przeciętność

1

Oglądał ktoś Tabu na Netflixie? top czy flop?

10

0

@Medium O ty chamie złoty, ja Ci dam nuda. :c

2

@cortazar138 To wstydu trzeba nie mieć żeby się tak kompromitować

1

@gumaz jak dobrze stołować się tylko w budkach z kebsami

1

@Janas11224 Problem w takich wydarzeniach jest taki, że zawsze znajdzie się ktoś kto widział 10 ładniejszych. :| Nie ma jednego super obiektywnego wzorca piękna.

1

@MesQueUnClub96 nawet bez gorących bylo to widać kiedy dużo ludzi wchodziło w poważna dyskusje z Wolandem:|

0

@Kgorecki2500 ten sondaż wygląda tak wiarygodnie, ze klekajcie narody

7

Wyświetlił mi się jakiś wspominkowy gol Leo Messiego z Betisem i o maatko, polaczki wciąż mają gigantyczny ból tyłka o ZP. Portugalczycy też tak przeżywali przez kilka miesięcy kiedy Leo uciekł Ronaldo w ilości złotych gał? xD

17

@Fabik87 Gavi jaki nabuzowany, uwielbiam tego ziomka xD

0

@Transu96 ja tam nie wiem, nie mam żadnych nerwowych tików :|

9

@patry295 starego na plecach niesie

2



Ziomkowi co psycha totalnie siadła. XD

3

@Kusco15 Podziwiam ludzi którzy z nim nieirocznicznie próbują wejść w dialog. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?