marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Jak ktoś dotąd nie wierzy, to ma wyprany łeb przez propagandę - i za to samo zapewne wzięliby ten obrazek.
3
Jakiś błąd w ruskim matrixie? :D
2
https://glamrap.pl/grande-connection-ktory-wytyka-raperom-bledy-zgloszony-do-prokuratury/
polscy raperzy obsrali się przed potężnym hejterem. :|
0
@LionelM95 Może chcą wysyłać w języku polskim i ukraińskim ale coś schrzanili
1
@eydeem Jak dobrze speniać na 4 lokacji w podstawce. :D Ale jeszcze wrócę, nie zostawię tej gry na mojej kupce wstydu xD
0
@MarioVeB! podeslij swoje rapy mario
1
@Kusco15 Korwin ładuje protokół mniej niż 5% xD
0
@AdamaTraore To teraz na następnych wyborach cyk, głos na pis żeby odkupić winy. :|
0
@bartekvisca Jedna gra: Wiedźmin 3
Seria: Mass Effect.
Oszukałem system. :v
0
@koksik2700 Wiadomo, nie ma idealnego wzorca piękna bo gusta są różne aczkolwiek nie jest to jakiś brzydal żeby kwestionować czy też twierdzić, że Polska nie zasłużyła. :| Wystarczy spojrzeć na konkurencje.
6
Robi wrażenie.
1
@FC1899Barca Wybór tej misski tylko spowodowała tone marudzenia, dziwny naród który zamiast cieszyć się z sukcesu naszego kraju ciągle marudzi. :|
1
@Medium tylko harnaś
0
@tbas Trzeba poszukać czy ktoś jej nie zrobił zdjęcia 'z przyczajki' xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mat32 @FabregasOnlyInMyHeart Widzę rabini jak zwykle podzieleni xD Trza zerknąć czy wybija się ponad Netflixowa przeciętność
1
Oglądał ktoś Tabu na Netflixie? top czy flop?
10
https://mobile.twitter.com/LozaGdanska/status/1504346286807560192
To o nas panowie. xD
0
@Medium O ty chamie złoty, ja Ci dam nuda. :c
2
@cortazar138 To wstydu trzeba nie mieć żeby się tak kompromitować
1
@gumaz jak dobrze stołować się tylko w budkach z kebsami
1
@Janas11224 Problem w takich wydarzeniach jest taki, że zawsze znajdzie się ktoś kto widział 10 ładniejszych. :| Nie ma jednego super obiektywnego wzorca piękna.
1
@MesQueUnClub96 nawet bez gorących bylo to widać kiedy dużo ludzi wchodziło w poważna dyskusje z Wolandem:|
0
@Kgorecki2500 ten sondaż wygląda tak wiarygodnie, ze klekajcie narody
7
Wyświetlił mi się jakiś wspominkowy gol Leo Messiego z Betisem i o maatko, polaczki wciąż mają gigantyczny ból tyłka o ZP. Portugalczycy też tak przeżywali przez kilka miesięcy kiedy Leo uciekł Ronaldo w ilości złotych gał? xD
17
@Fabik87 Gavi jaki nabuzowany, uwielbiam tego ziomka xD
0
@Transu96 ja tam nie wiem, nie mam żadnych nerwowych tików :|
9
@patry295 starego na plecach niesie
2
Ziomkowi co psycha totalnie siadła. XD
3
@Kusco15 Podziwiam ludzi którzy z nim nieirocznicznie próbują wejść w dialog. xD