marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 Trzeba mieć cholernie długi telefon żeby zrobić takiego ss. :v
1
@Ojciec5tkidzieci O, to bym sobie w pierwszej kolejności zobaczył. :D ale już trzeba czekać na wypłatę xD
2
@DaPidejpi Pewnie United, bo w dzieciństwie to była moja druga miłość. xD
1
@Lautaro Trochę przeraża mnie 'realistyczność' tej gry bo ja jednak całe życie noob jestem ale zamierzam obadać jak wpadnie jakaś promocja xD
0
@clyde W DL2 stanowczo najlepsze są animacje drugiego Aidena w coopie. Kupy śmiechu potrafią te pokraczne animacje dostarczyć xD
0
@Rewolucja123 Próbowałem pograć, ale to nie jest gra dla mnie. :D
0
Panowie, znacie jakieś zacne fps z vibe BF4? Nie ukrywam, że 4 po kilku latach trochę zaczyna nudzić a człek popykałby sobie w podobne klimaty, albo ogólnie jakieś zacne fps nastawione na multi? Tylko nie cod, bo to kupka.
9
@Comentateiro Ciekawe czy Messi zrobi last dance na tych MŚ czy faktycznie już go forma i wiek nie puści.
1
Piękne informacje z rana i od razu humor lepszy. :D
1
@Bocheno1 Mamy Ci mówić per pan?
21
@araevik127 bo to jakbys sam lizal sie po jajkach, moderacja dba o twoja godnosc
5
@Herato Argument z United nigdy mnie nie przekonana, tam to gdyby wsadzili topowego piłkarza to zacząłby się kopać po czole a co dopiero dzieciak jakim był wtedy Depay
2
@macio_944 Ładna szpileczka w nasza kochana spolecznosc, szanuje :D
0
@jaras121 Kolejny minus usunięcia gorących:(
0
@Bykunn Niektórych już poniósł szalony optymizm. xD
2
@4drian0 Bardziej martwiłbym się o Ter Stegena xD
1
@Transu96 to prawda xD pecetowcy ciekawych czasów dożyli
2
@Transu96 widze kolega bogacz tutaj
10
@lukas10 Ney to może tylko marzyć o tym żeby skończyć jak Ronaldinho ;v
5
@dawidor9 a po co nam ten kloc
5
@IronSanHybrid Chłop w końcu jakiś skandal na skale światową wywoła. xD
11
Duduś i jego angielski. xD
0
@IronSanHybrid Szczurki sa kochane, kiedys mnie taki jeden obsikał. :|
1
@HighestInTheRoom Szpaku kocur, ale tylko w okresie kiedy nagrywał w bor + sprzed boru, potem się coś imo zepsulo
0
O kurde, Neymar ma już 30 lat. Przyszły zdobywca ZP w sumie zszedł szybciej z TOPu niż Messi i Ronaldo. xD
0
@Gomess Ale schemat, który przez tyle lat trenował został w głowie. Jeden z problemów zmiany otoczenia po siedzeniu w jednym miejscu przez cała karierę
1
@macio_944 wciąż liczę, że Gaben poświęci trochę rynku i wywali ruskich ze steama na zbity pysk. :|
4
@Transu96
TOP 3 SPO:
1. Messi
TOP 3 PS
1. Messi
TOP3 N
1.Messi
Tak lepiej xD
0
@Gavinho Ze robienie takich notowań jest śmieszne, kiedy kluczowy dla tegorocznej ZP bedzie mundial zapewne.
A jeżeli odnosi się do ostatniej ZP (Można tak wywnioskować, bo faktycznie sporo ludzi chciało ZP dla Lewego wtedy) to takie pierdolamento nie ma sensu
45
@BorzyKrzys
Kolega podsumował. :|