1

@ranger3120 Trzeba mieć cholernie długi telefon żeby zrobić takiego ss. :v

1

@Ojciec5tkidzieci O, to bym sobie w pierwszej kolejności zobaczył. :D ale już trzeba czekać na wypłatę xD

2

@DaPidejpi Pewnie United, bo w dzieciństwie to była moja druga miłość. xD

1

@Lautaro Trochę przeraża mnie 'realistyczność' tej gry bo ja jednak całe życie noob jestem ale zamierzam obadać jak wpadnie jakaś promocja xD

0

@clyde W DL2 stanowczo najlepsze są animacje drugiego Aidena w coopie. Kupy śmiechu potrafią te pokraczne animacje dostarczyć xD

0

@Rewolucja123 Próbowałem pograć, ale to nie jest gra dla mnie. :D


0

Panowie, znacie jakieś zacne fps z vibe BF4? Nie ukrywam, że 4 po kilku latach trochę zaczyna nudzić a człek popykałby sobie w podobne klimaty, albo ogólnie jakieś zacne fps nastawione na multi? Tylko nie cod, bo to kupka.

9

@Comentateiro Ciekawe czy Messi zrobi last dance na tych MŚ czy faktycznie już go forma i wiek nie puści.

1



Piękne informacje z rana i od razu humor lepszy. :D

1

@Bocheno1 Mamy Ci mówić per pan?

21

@araevik127 bo to jakbys sam lizal sie po jajkach, moderacja dba o twoja godnosc

5

@Herato Argument z United nigdy mnie nie przekonana, tam to gdyby wsadzili topowego piłkarza to zacząłby się kopać po czole a co dopiero dzieciak jakim był wtedy Depay

2

@macio_944 Ładna szpileczka w nasza kochana spolecznosc, szanuje :D

0

@jaras121 Kolejny minus usunięcia gorących:(

0

@Bykunn Niektórych już poniósł szalony optymizm. xD

2

@4drian0 Bardziej martwiłbym się o Ter Stegena xD

1

@Transu96 to prawda xD pecetowcy ciekawych czasów dożyli

2

@Transu96 widze kolega bogacz tutaj

10

@lukas10 Ney to może tylko marzyć o tym żeby skończyć jak Ronaldinho ;v

5

@dawidor9 a po co nam ten kloc

5

@IronSanHybrid Chłop w końcu jakiś skandal na skale światową wywoła. xD

11



Duduś i jego angielski. xD

0

@IronSanHybrid Szczurki sa kochane, kiedys mnie taki jeden obsikał. :|

1

@HighestInTheRoom Szpaku kocur, ale tylko w okresie kiedy nagrywał w bor + sprzed boru, potem się coś imo zepsulo

0

O kurde, Neymar ma już 30 lat. Przyszły zdobywca ZP w sumie zszedł szybciej z TOPu niż Messi i Ronaldo. xD

0

@Gomess Ale schemat, który przez tyle lat trenował został w głowie. Jeden z problemów zmiany otoczenia po siedzeniu w jednym miejscu przez cała karierę

1

@macio_944 wciąż liczę, że Gaben poświęci trochę rynku i wywali ruskich ze steama na zbity pysk. :|

4

@Transu96
TOP 3 SPO:
1. Messi
TOP 3 PS
1. Messi
TOP3 N
1.Messi

Tak lepiej xD

0

@Gavinho Ze robienie takich notowań jest śmieszne, kiedy kluczowy dla tegorocznej ZP bedzie mundial zapewne.

A jeżeli odnosi się do ostatniej ZP (Można tak wywnioskować, bo faktycznie sporo ludzi chciało ZP dla Lewego wtedy) to takie pierdolamento nie ma sensu

45

@BorzyKrzys



Kolega podsumował. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?