marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Ludzie sie ucieszą, ze odpoczną sobie od ruskich w csie xD
1
@Qba2312 Nie mnie oceniać po co i dlaczego ktoś pomaga, ważne że to robi.
A jak ktoś na pomocy może jeszcze jakoś skorzystać to tym bardziej fajnie. :D
11
Polscy celebryci kłócą się o hajs i czy on w ogóle był (Górniak nawet straszy droga sądową) a tutaj wchodzi taki Taco i cyk, 100k na sprawę Ukrainy. Różnica klas.
2
@tomek8756 Tebas za takie porównania to klapsa w dziąsło powinien dostać.
0
@Emhyr Wiara w polski rząd to jak wiara, że w końcu Dembele rozegra pełny sezon na poziomie.
0
@Mow_mi_Douglas No takich dwucyfrówek to nie pamiętam. :|
33
Ale o jakim czasie on mówi jak prowadził drużynę około przez 70 meczów i zaliczaliśmy tylko regres, a przychodzi Xavi prowadzi nas przez jakieś 20 meczów i cyk, bez Messiego bez Antka progres. Coś mi się tu ostro nie klei, a Pedriego to chłop sam wrzucił w kontuzje, zajeżdżając go. Bezsensu :|
2
@MesQueUnClub_87 Mój znajomy zero dawek i jeszcze się nie zaraził, zastanawiam się jakim cudem on stąpa po ziemi. :|
3
@Janas11224 Imo najlepsza część przed Toba, zakończenie może trochę spłycone ale uwielbiam ten patos i poczucie beznadziei z 3 części. Mega Ci zazdroszczę. :D
0
Ciekawy materiał o wpływie mediów na życie przeciętnego Jaśka jak my, można sporo się dowiedzieć jak to wygląda od strony rosyjskiej.
0
@MarioVeB! https://www.facebook.com/photo/?fbid=267619722217154&set=a.234922835486843 tutaj masz źródło, weryfikacje zostawiam wam. :v
0
@D10SLEO O cholera, słyszałem o tymczasowej fundacji ktora zarządza klubem i sprzedaży klubu ale, ze z tego takie coś powstanie to się nie spodziewałem. :o
0
@D10SLEO Co zrobił?
2
A więc jednak prace nad Stalkerem 2 wstrzymane.
0
@Denissuarez Pierwsza część nawet szło obejrzeć, ale dwojka to juz odlot totalny xD
0
@clyde Pamiętam jak ogrywałem pierwszy raz ME2 i wyjaśniła się tożsamość Archanioła, ale mi się wtedy mordka cieszyła. :D Garrus to mój top towarzyszy w ME, zawsze musi być
0
@kuz A co do gierek to ja się ostatnio zagrywam mocno w Anno 1800, tylko aspekt militarny tam tak rozbudowany nie jest ale podbijać możesz:p
3
@Tuc jak zdobyłeś 5 milionów siły?
0
Trylogia Mass Effect to piekna sprawa, mam juz w całej trylogi grubo ponad 300h, niedawno zacząłem kolejne podejście i dalej to uniwersum wkręca człowieka jak na początku. :D
0
@D10SLEO nie zapomnijmy o levisie, chociaz moze za malo prestiżowa marka
16
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274489406_501369548026295_6568144429995642605_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=JEh3_QnCjRQAX8A4Diq&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT9f2Da4DroVBf5VPCnhprP1IPjhZV5WvmqptqbgqS_X8g&oe=6223EE4D
O matko boska, ale się babie odkleiło.
3
@Kurkmen No może lepiej nie xD
0
@lukaszbarca15 I dobrze, nikt nie chce 3 wojny światowej.
0
@Hubsao To ruscy chyba wleźli do sarkofagu. :|
5
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274742512_5037956179596218_6364749554308635627_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=rMmPwv_pBxMAX_3B3OW&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT8Q241S6hj_uABoO5PnifalVAI0PqfmG7U4MAW2fmj6dA&oe=62224964
Ależ reaktywacja memów z Kamilem. xDD
11
@Vebrol Zawsze mnie bawi argument, że jakiś naród kogoś wybrał na władcę. Pomijając fakt, że te demokratyczne wybory u ruskich to trzeba brać z sporym przymrużeniem oka to jak pisowcy coś odwalają w naszym kraju to też napiszesz, że naród na nich zagłosował pomimo iż lwia część nawet nie toleruje tej partii? xD
30
Na obecną chwilę troche tak to wygląda xD
5
@GeneralXavi Ten dialog przejdzie do historii. xDD
13
@klopx Nie wygrali, a wyszli na niej jak zwycięzcy xD
16
@D10SLEO Otoz to, jedyne pretensje moga mieć do swojej władzy ktora niesprowokowana zaczyna wojny.