0

@macio_944 Ludzie sie ucieszą, ze odpoczną sobie od ruskich w csie xD

1

@Qba2312 Nie mnie oceniać po co i dlaczego ktoś pomaga, ważne że to robi.

A jak ktoś na pomocy może jeszcze jakoś skorzystać to tym bardziej fajnie. :D

11

Polscy celebryci kłócą się o hajs i czy on w ogóle był (Górniak nawet straszy droga sądową) a tutaj wchodzi taki Taco i cyk, 100k na sprawę Ukrainy. Różnica klas.

2

@tomek8756 Tebas za takie porównania to klapsa w dziąsło powinien dostać.

0

@Emhyr Wiara w polski rząd to jak wiara, że w końcu Dembele rozegra pełny sezon na poziomie.

0

@Mow_mi_Douglas No takich dwucyfrówek to nie pamiętam. :|

33

Ale o jakim czasie on mówi jak prowadził drużynę około przez 70 meczów i zaliczaliśmy tylko regres, a przychodzi Xavi prowadzi nas przez jakieś 20 meczów i cyk, bez Messiego bez Antka progres. Coś mi się tu ostro nie klei, a Pedriego to chłop sam wrzucił w kontuzje, zajeżdżając go. Bezsensu :|

2

@MesQueUnClub_87 Mój znajomy zero dawek i jeszcze się nie zaraził, zastanawiam się jakim cudem on stąpa po ziemi. :|

3

@Janas11224 Imo najlepsza część przed Toba, zakończenie może trochę spłycone ale uwielbiam ten patos i poczucie beznadziei z 3 części. Mega Ci zazdroszczę. :D

0



Ciekawy materiał o wpływie mediów na życie przeciętnego Jaśka jak my, można sporo się dowiedzieć jak to wygląda od strony rosyjskiej.

0

0

@D10SLEO O cholera, słyszałem o tymczasowej fundacji ktora zarządza klubem i sprzedaży klubu ale, ze z tego takie coś powstanie to się nie spodziewałem. :o

0

@D10SLEO Co zrobił?

2

A więc jednak prace nad Stalkerem 2 wstrzymane.

0

@Denissuarez Pierwsza część nawet szło obejrzeć, ale dwojka to juz odlot totalny xD

0

@clyde Pamiętam jak ogrywałem pierwszy raz ME2 i wyjaśniła się tożsamość Archanioła, ale mi się wtedy mordka cieszyła. :D Garrus to mój top towarzyszy w ME, zawsze musi być

0

@kuz A co do gierek to ja się ostatnio zagrywam mocno w Anno 1800, tylko aspekt militarny tam tak rozbudowany nie jest ale podbijać możesz:p

3

@Tuc jak zdobyłeś 5 milionów siły?

0

Trylogia Mass Effect to piekna sprawa, mam juz w całej trylogi grubo ponad 300h, niedawno zacząłem kolejne podejście i dalej to uniwersum wkręca człowieka jak na początku. :D

0

@D10SLEO nie zapomnijmy o levisie, chociaz moze za malo prestiżowa marka

3

@Kurkmen No może lepiej nie xD

0

@lukaszbarca15 I dobrze, nikt nie chce 3 wojny światowej.

0

@Hubsao To ruscy chyba wleźli do sarkofagu. :|

11

@Vebrol Zawsze mnie bawi argument, że jakiś naród kogoś wybrał na władcę. Pomijając fakt, że te demokratyczne wybory u ruskich to trzeba brać z sporym przymrużeniem oka to jak pisowcy coś odwalają w naszym kraju to też napiszesz, że naród na nich zagłosował pomimo iż lwia część nawet nie toleruje tej partii? xD

30



Na obecną chwilę troche tak to wygląda xD

5

@GeneralXavi Ten dialog przejdzie do historii. xDD

13

@klopx Nie wygrali, a wyszli na niej jak zwycięzcy xD

16

@D10SLEO Otoz to, jedyne pretensje moga mieć do swojej władzy ktora niesprowokowana zaczyna wojny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?