7

@macio_944 zaraz gracze się zepna znając życie i zaleja gre pozytywnymi recenzjami :p

1

@kiper09 Prezydent Ukrainy to Foltest z drugiej części Wiedzmina, Putin to Radowid czyli stara urwa. Zamykam

1

@Bykunn Oczywiscie, ze dla Korwina. :D a w wieksze stawki watpie, bo cos malo skutecznym trollem jest xD

13

@Kgorecki2500 Jaki to jest wstyd dla zachodu. xD

0

@arasz1819 I cyk 50 groszy za wpis

24



Dziadek co łyka ruska propagande i uznaje ja za prawde najprawdziwsza xD

Dla tych co niewiedzą, RT to rosyjska(założona przez rząd) stacja telewizyjna

83



Polacy również już ponad podziałami. xDDD

21



Kapitan!

3

@Zoker Jedyna sluszna decyzja, jak ta smieszna organizacja nie chce nic robic to trza bylo wyjsc przed szereg

21


Yhm, na pewno piłkarzom śpieszy się na mecz kiedy w ich państwie umieraja niewinni ludzie i atakuje je dyktator, ten tez czasami powinien nie klapac ozorem pomijam juz w ogole, ze Ukraina ma wlasne baraze w tym samym czasie

20

@Momals11 20 latki nie moge byc az tak glupie zeby wierzyc w cwiczenia na ukrainie, chyba znaja swoja sytuacje polityczna chociaz minimalnie? xD

2

17



A więc podsumowując, ONZ chcę potępić swojego przewodniczącego, a Ci to wetują. To juz jest jakieś wyższe robienie panny lekkich obyczajów z logiki, nie na moj rozum

0

@Medium Ja nie w temacie, bo mnie książka wciągnęła. :|

8



Oj, ciekawe co to za soba niesie..

4

@Sulimo Podziwiam za odwagę, nie każdy miałby cojones żeby podzielić się takimi informacjami z nami! Powodzenia w terapii.

0

@szkutnik91 La Bamba chyba nie jest az tak ekspercka zeby weryfikować takie dane. ;p

22

@kaamil1910 Chcesz iść walczyć? Spoko, szanuje w opór. Nie chcesz? Też spoko. Twoje życie, które masz jedno - Twoje decyzje, a my nie bawmy się w moralizatorów zza monitora.

12

W sumie ale to bylby psikus jakby Ukraina sama wybroniłaby się przez rosyjska inwazja. Przecież cały mit o wielkiej rosyjskiej potędze poszedłby w piach. Raczej nierealne ale byłby to mega satysfakcjonujący scenariusz

0

@masq Naprawdę, calusieńki dochod z sprzedanej gry idzie na pomoc Ukrainie

1

@Bykunn Nie ma za co. :D

@D10SLEO Przy okazji game devu to warto dodać, że Redzi wsparli Ukraine milionem. Takie rzeczy to się szanuje w opór

13

A tymczasem This War Of Mine pierwsze na liście bestsellerów na steam. Gracze potrafią. :D

Sam się pokusiłem o drugą kopie, tym razem na gogu. xD

3

@lothraxz Ten którego imienia nie można wymieniać. Od razu mi się skojarzyło. xD

13



Zeby tylko uniwersum stworzone przez Glukhovskiego nie stało się rzeczywistością :|

9

"PO CO ROSJANOM CZARNOBYLSKA ELEKTROWNIA JĄDROWA?
Jak wiemy, wczoraj o godzinie 17:00 rosyjscy terroryści przebrani za siły pokojowe zajęli Czarnobylską Elektrownię Jądrową. Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że aktualnie kontrolę nad obiektem sprawują ich siły powietrzno-desantowe. Oddziały ukraińskiej Gwardii Narodowej zostały rozbrojone a pracownicy wzięci początkowo w niewolę.
Na szczęście, mamy potwierdzenie z dziś, że rosyjski okupant pozwolił na prowadzenie prac w Czarnobylskiej EJ w normalnym trybie. Pracownicy zjedli dziś śniadanie w stołówce robotniczej.
Jednak powstaje pytanie - po co Rosjanom nieczynna elektrownia? Ponieważ to wciąż obiekt strategiczny dla bezpieczeństwa kraju i nie chodzi tu tylko o zabezpieczanie wypalonego paliwa jądrowego czy odpadów radioaktywnych. Część obiektu pracuje bowiem niezmiennie od czasów katastrofy a mowa m.in. o nastawni, którą możecie zobaczyć na załączonym zdjęciu zrobionym niedawno przez nas.
Czarnobylska Elektrownia Jądrowa pełni obecnie funkcję GPZ-u, czyli głównego punktu zasilania. W dużym skrócie, rozgałęzia się tam i dzieli linie najwyższych napięć (750-400 kv) na linie wysokich napięć (110 kv) i linie średnich napięć (na wschodzie to 10 kv). Inaczej mówiąc - zdobycie takiego celu oznacza pełną kontrolę nad dopływem energii elektrycznej do dużego kawałka Ukrainy.
Rosjanie są obecnie w o tyle "komfortowej" dla siebie sytuacji, że nie muszą niczego niszczyć. Wystarczy, że po prostu wyłączą dopływ prądu. Uderzą w ten sposób oczywiście w cywili, co może wywołać katastrofę humanitarną, ale przede wszystkim uderzą w ukraińskie bazy wojskowe i struktury administracyjne, które w ten sposób nie będą mogły funkcjonować zbyt długo." via Napromieniowani.pl


A więc to tak się sprawy w tej elektrowni mają.

12



Ja po prostu nie dowierzam, że ludzie mogą być aż tak obrzydliwi.

9



Łukasz co musi precyzować.

0

@kaamil1910 myslalem, ze mowisz o limitach w bankomatach. ;p moje niedoczytanie i nie, nie wyplacalem bo nie mam potrzeby trzymac takiej gotowki przy sobie

1

@kaamil1910 Kolega karte ma chyba od dzisiaj

11



No teraz to mi pan prezydent zaimponował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?