marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
https://x.com/KatherineAFC/status/1496773983177347076
Pierwszy rosyjski piłkarz, który zabrał głos w sprawie wojny. Ciekawe co ogólnie naród rosyjski myśli o tym co Putin wyprawia.
0
@Cygan BRC No to akurat rozumiem, nie każdy musi chcieć bronić kraju, ale czasami to sie ryjka nie powinno otwierac jak przy Twittach podanych wyzej.
3
@RobiS No szkoda nawet strzepic ryja
7
jeszcze mlodzi rozkminiaja czy wroca zdalne, a ponoc srodowiska tiktokowe ironizuja wojne. Masakra, patrzac na niewiele mlodszych ludzi od siebie czuje sie jak staruszek juz. :|
0
@jacobFCB A kto wie co jeszcze Putinowi strzeli do głowy?
2
@arasz1819 Jakby Putinowi całkiem się odkleiło to nasza jedyna szansa jest w NATO, a nie w jakimś mitycznym przygotowaniu do obrony i wyposażeniu którego nie ma. xD
5
@AdamaTraore A tutaj cyk, gorszy odklejeniec przyjdzie na jego miejsce
33
Przez całe życie nie widziałem nic bardziej obrzydliwego niz TVPis
1
@Tom0VeB kazdy moment na piętnowanie głównie Korwina i jego wyznawców jest dobry. Chyba jedynie @Piernik skumal o co chodzi bo tutaj w ogóle nie rozchodzi się o moja rację.
8
Jak tam byczki, które twierdziły ze wojny nie będzie?
1
@Explode @P33ck @Jakub1513
To zabieram się za oglądanie, dzięki panowie
2
Upadek królestwa top czy flop? Nie ma syndromu Vikings, ze wraz z jakimś sezonem zjazd straszny?
1
@Mr8lack cholera, zawsze pod górkę:|
0
O, Emilka również do mnie napisała. Nie jestem już przegrywem na tej stronie.
7
@pawello10 Ale co Ty pleciesz 3 po 3? xD Napisałeś, że wojna fajna, przyda się restart ale nie za Twojego życia, co jawnie wskazuje że jesteś tchórzem i życzysz niewinnym ludziom koszmaru wojny. xD
@Mr8lack Widzisz? Nawet życzenie ludziom wojny jest bardziej przyjazne niż Ty. xD
5
@pawello10 Ale nie za Twojego życia.
7
@pawello10 xD taki wycofany cwaniaczek z ciebie
3
Wini jaki progres, od jakiś marnych raperzyn do porządnych ludzi
1
@Kapitan hawk U mnie dzisiaj deszcz, grad, duzy wiatr a na końcu wyszło słońce. xDD
0
@sergio5 Idzie za hajsem to źle, nie idzie za hajsem to też źle.
poyebane
1
@Mr8lack Tez prawda, nawet pewne stereotypy o mężczyznach w pewnych kręgach są wciąż żywe, co jest chore
1
@Comfortable_ No ja na pewno nie, lubie sobie pooglądać internetowa patologie
0
@Gappeq Nie wiem, mnie to tam nie podnieca. ;p
21
Ojoj, nasi graficy potrafią w graficzki. Robi wrażenie
1
@AllBundy No u mnie porównywalnie, idealnie lustrzane odbicie debilizmy skrajności lewicy i prawicy xD
3
https://x.com/ZKossakowski/status/1496431746941919232
Kapela chyba mocniej walnął tego Kossakowskiego niż zamierzał, coś się w mózgu poprzestawiało. XD
2
@kamiVeB No ja wiem tylko o 23 lutym, może ci tak szybko życie ucieka xD
8
Pamiętajcie byczki, nigdy nie bagatelizujcie swojej psychy, bo was zmiecie z planszy. :v
1
@masq na razie o fabularnych dodatkach nic nie wiadomo
0
@Freudysta Jaki miałeś wcześniej nick? Uwazaj, bo la bamba wyczulona na hasło 'nauczyciel' xD