17

https://x.com/KatherineAFC/status/1496773983177347076

Pierwszy rosyjski piłkarz, który zabrał głos w sprawie wojny. Ciekawe co ogólnie naród rosyjski myśli o tym co Putin wyprawia.

0

@Cygan BRC No to akurat rozumiem, nie każdy musi chcieć bronić kraju, ale czasami to sie ryjka nie powinno otwierac jak przy Twittach podanych wyzej.

3

@RobiS No szkoda nawet strzepic ryja

7



jeszcze mlodzi rozkminiaja czy wroca zdalne, a ponoc srodowiska tiktokowe ironizuja wojne. Masakra, patrzac na niewiele mlodszych ludzi od siebie czuje sie jak staruszek juz. :|

0

@jacobFCB A kto wie co jeszcze Putinowi strzeli do głowy?

2

@arasz1819 Jakby Putinowi całkiem się odkleiło to nasza jedyna szansa jest w NATO, a nie w jakimś mitycznym przygotowaniu do obrony i wyposażeniu którego nie ma. xD

5

@AdamaTraore A tutaj cyk, gorszy odklejeniec przyjdzie na jego miejsce

33



Przez całe życie nie widziałem nic bardziej obrzydliwego niz TVPis

1

@Tom0VeB kazdy moment na piętnowanie głównie Korwina i jego wyznawców jest dobry. Chyba jedynie @Piernik skumal o co chodzi bo tutaj w ogóle nie rozchodzi się o moja rację.

8

Jak tam byczki, które twierdziły ze wojny nie będzie?

1

@Explode @P33ck @Jakub1513

To zabieram się za oglądanie, dzięki panowie

2

Upadek królestwa top czy flop? Nie ma syndromu Vikings, ze wraz z jakimś sezonem zjazd straszny?

1

@Mr8lack cholera, zawsze pod górkę:|

0

O, Emilka również do mnie napisała. Nie jestem już przegrywem na tej stronie.

7

@pawello10 Ale co Ty pleciesz 3 po 3? xD Napisałeś, że wojna fajna, przyda się restart ale nie za Twojego życia, co jawnie wskazuje że jesteś tchórzem i życzysz niewinnym ludziom koszmaru wojny. xD

@Mr8lack Widzisz? Nawet życzenie ludziom wojny jest bardziej przyjazne niż Ty. xD

5

@pawello10 Ale nie za Twojego życia.

7

@pawello10 xD taki wycofany cwaniaczek z ciebie

3



Wini jaki progres, od jakiś marnych raperzyn do porządnych ludzi

1

@Kapitan hawk U mnie dzisiaj deszcz, grad, duzy wiatr a na końcu wyszło słońce. xDD

0

@sergio5 Idzie za hajsem to źle, nie idzie za hajsem to też źle.
poyebane

1

@Mr8lack Tez prawda, nawet pewne stereotypy o mężczyznach w pewnych kręgach są wciąż żywe, co jest chore

1

@Comfortable_ No ja na pewno nie, lubie sobie pooglądać internetowa patologie

0

@Gappeq Nie wiem, mnie to tam nie podnieca. ;p

21



Ojoj, nasi graficy potrafią w graficzki. Robi wrażenie

1

@AllBundy No u mnie porównywalnie, idealnie lustrzane odbicie debilizmy skrajności lewicy i prawicy xD

3

https://x.com/ZKossakowski/status/1496431746941919232

Kapela chyba mocniej walnął tego Kossakowskiego niż zamierzał, coś się w mózgu poprzestawiało. XD

2

@kamiVeB No ja wiem tylko o 23 lutym, może ci tak szybko życie ucieka xD

8



Pamiętajcie byczki, nigdy nie bagatelizujcie swojej psychy, bo was zmiecie z planszy. :v

1

@masq na razie o fabularnych dodatkach nic nie wiadomo

0

@Freudysta Jaki miałeś wcześniej nick? Uwazaj, bo la bamba wyczulona na hasło 'nauczyciel' xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?