marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@lucca87 O nie, ludzie rozmawiają na forum dyskusyjnym. Jak tak moszna???
1
@Jakchcesz Za kilkadziesiąt lat gracze będą w szoku, że kobiety mogą mieć naprawdę potężnego wąsa. :D
2
https://www.gry-online.pl/newsroom/wlosy-na-twarzy-aloy-zszokowaly-niektorych-graczy/zc214da
Gracze zobaczyli kobietę.
6
@BorzyKrzys mam wrazenie, ze oni doping w genach maja xd
0
@DonAndresFCB Liga Mistrzów to rozgrywki Ronaldo, nie ma o czym dyskutować. xD
1
Z jednej strony fajnie, że PSG może odpaść a z drugiej zajebiście, że Real może odpaść. I tak widzę dzisiejsze starcie. :D
0
@Survier "Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych."
Aktualne jak nigdy.
6
xD Kurski nie poniesie konsekwencji, konsekwencje poniesie osoba odpowiedzialna za przeciek. Państwewko z dykty, przy takich łbach u "góry" upadniemy na głupi ryj czy bedzie wojna, czy tez nie bedzie.
2
@sokot To teraz oddajcie im pieniądze które dali państwu przez te 50 lat skoro nie są wasza czescia. ;)
1
Pomijając całą szopkę kamerzysty, jak ujowym trzeba być rodzicem zeby zabrać dziecko na taki event? Chyba pierwszy raz zgadzam się z Kapela.
1
@Janas11224 Panie, ja już mam taką kupkę wstydu że życia mi braknie na ogrywanie tych gier. :D A człowiek wróciłby sobie czasami do jakiegoś Wieśka, Red Deada czy nawet poczciwego, starego Goticzka ale się nie da bo nowe gry + czas. Masakra xD
1
@KrystianR Ale nie w sztabie medycznym. :v
0
@Jackazz Bo twórcy komponują nowe ścieżki dźwiękowe do swoich gier? :v
A @Janas11224 mi przypomniał chyba jedną z bardziej klimatycznych misji w grach. Klimacik wtedy wylewał się z ekranu.
22
Do Barcelony go, naszym zaraz kontuzje przestałyby przeszkadzać. xD
0
@Joe_Barbaro Gry bawią i uczą.
2
@kkbarca Chyba za dużo tych patusiarskich walk się naoglądałeś skoro myślisz, że takie czynniki mają znaczenie.
0
@Kubik23 Mnie również możesz
0
@kkbarca Niestety A, ale od miesiąca kontuzjowany i polskie wojsko może zobaczyć mojego pięknie opatrzonego serdecznego. :D
0
@OsamaDembele Za słabo, sprzedać!! (wpierw oczywiście trza go kupić)
Oczywiście potężny francuz Bombele do pierwszego składu, co z tego że zaraz zrobi sobie papa albo się połamie
1
@Jakchcesz Przecież tak się najlepiej ocenia. :|
9
@Rewolucja123 Dembele od którego Twoim zdaniem więcej wychodzi ma 1 bramkę w tym sezonie i dwie asysty (tyle samo co Traore) a ma kilkaset minut więcej. Co tu się wyrabia. xDD
4
Oj tam, przy takich emocjach jak się trochę zagotował to i tak delikatnie zagotował.
1
https://x.com/ArliBro/status/1493243293462933507
Nie powiem, taką walentynkę mógłbym dostać. :D
1
@Rust_Cohle No, niestety w palcu. :v Chyba niestety, może tak ma być. xD
0
Chamy mi druta wyciągnęli z palca i znowu mi fikuśnie końcówka opada, oddajcie mi kolegę. :|
1
@tomek8756 Obrzydliwi ludzie.
6
@busquets5 Nie, nawet gdybym chciał to nie potrafię kibicować Realowi.
0
@LS Naprawiali grę :D Mi z tym naprawianiem bardziej chodzi o zawartość, bo teraz to bieda sandbox od ubisoftu z lepsza fabuła jest.
0
@bartekvisca No właśnie to miałem na myśli, bo dotychczasowe paatche niewiele u mnie zmienily. :v
0
Jutro o 15 Redzi stream robią. Czyżby zaczal się proces naprawy Cyberka?