10

@lucca87 O nie, ludzie rozmawiają na forum dyskusyjnym. Jak tak moszna???

1

@Jakchcesz Za kilkadziesiąt lat gracze będą w szoku, że kobiety mogą mieć naprawdę potężnego wąsa. :D

6

@BorzyKrzys mam wrazenie, ze oni doping w genach maja xd

0

@DonAndresFCB Liga Mistrzów to rozgrywki Ronaldo, nie ma o czym dyskutować. xD

1

Z jednej strony fajnie, że PSG może odpaść a z drugiej zajebiście, że Real może odpaść. I tak widzę dzisiejsze starcie. :D

0

@Survier "Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych."

Aktualne jak nigdy.

6



xD Kurski nie poniesie konsekwencji, konsekwencje poniesie osoba odpowiedzialna za przeciek. Państwewko z dykty, przy takich łbach u "góry" upadniemy na głupi ryj czy bedzie wojna, czy tez nie bedzie.

2

@sokot To teraz oddajcie im pieniądze które dali państwu przez te 50 lat skoro nie są wasza czescia. ;)

1



Pomijając całą szopkę kamerzysty, jak ujowym trzeba być rodzicem zeby zabrać dziecko na taki event? Chyba pierwszy raz zgadzam się z Kapela.

1

@Janas11224 Panie, ja już mam taką kupkę wstydu że życia mi braknie na ogrywanie tych gier. :D A człowiek wróciłby sobie czasami do jakiegoś Wieśka, Red Deada czy nawet poczciwego, starego Goticzka ale się nie da bo nowe gry + czas. Masakra xD

1

@KrystianR Ale nie w sztabie medycznym. :v

0

@Jackazz Bo twórcy komponują nowe ścieżki dźwiękowe do swoich gier? :v


A @Janas11224 mi przypomniał chyba jedną z bardziej klimatycznych misji w grach. Klimacik wtedy wylewał się z ekranu.

22



Do Barcelony go, naszym zaraz kontuzje przestałyby przeszkadzać. xD

0

@Joe_Barbaro Gry bawią i uczą.

2

@kkbarca Chyba za dużo tych patusiarskich walk się naoglądałeś skoro myślisz, że takie czynniki mają znaczenie.

0

@Kubik23 Mnie również możesz

0

@kkbarca Niestety A, ale od miesiąca kontuzjowany i polskie wojsko może zobaczyć mojego pięknie opatrzonego serdecznego. :D

0

@OsamaDembele Za słabo, sprzedać!! (wpierw oczywiście trza go kupić)

Oczywiście potężny francuz Bombele do pierwszego składu, co z tego że zaraz zrobi sobie papa albo się połamie

1

@Jakchcesz Przecież tak się najlepiej ocenia. :|

9

@Rewolucja123 Dembele od którego Twoim zdaniem więcej wychodzi ma 1 bramkę w tym sezonie i dwie asysty (tyle samo co Traore) a ma kilkaset minut więcej. Co tu się wyrabia. xDD

4

Oj tam, przy takich emocjach jak się trochę zagotował to i tak delikatnie zagotował.

1

https://x.com/ArliBro/status/1493243293462933507

Nie powiem, taką walentynkę mógłbym dostać. :D

1

@Rust_Cohle No, niestety w palcu. :v Chyba niestety, może tak ma być. xD

0

Chamy mi druta wyciągnęli z palca i znowu mi fikuśnie końcówka opada, oddajcie mi kolegę. :|

1

@tomek8756 Obrzydliwi ludzie.

6

@busquets5 Nie, nawet gdybym chciał to nie potrafię kibicować Realowi.

0

@LS Naprawiali grę :D Mi z tym naprawianiem bardziej chodzi o zawartość, bo teraz to bieda sandbox od ubisoftu z lepsza fabuła jest.

0

@bartekvisca No właśnie to miałem na myśli, bo dotychczasowe paatche niewiele u mnie zmienily. :v

0

Jutro o 15 Redzi stream robią. Czyżby zaczal się proces naprawy Cyberka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?