0

@MesQueUnClub_87 Od krytyki łatwo można się odciąć, a jednak pasja to pasja

0

@Pewex ale właściwie co to ma do rzeczy?

1

@AmigoBlancos Bayern zawsze mnie drażnił, bo ma typowo niemieckie przerośnięte ego.

1

@zaiks Najlepszy piłkarz na świecie obecnie śmiga w PSG.

I nie mam na myśli Messiego.

1

@FC1899Barca No właśnie chodzi mi o szopkę robiona przez swiat. Ma swoje przekonania które zostały brutalnie zweryfikowane przez system, zdawal sobie z tego sprawę i tyle.

A tutaj temat wciąż się gdzieś przewija

0

@FC1899Barca No i spoko, chlop świadomy konsekwencji swoich poczynań wiec po co ta szopka?

0

@WiernyKibic2012 Wódka.

A tak serio to czas, zajęcie się jakimiś swoimi sprawami żeby o tym nie myśleć.

6

@amanter Jak wczoraj mówiłem. Messi nawet totalnie bez formy w każdej chwili może zrobić coś co może odmienić losy meczu. Prawie jak CR7 tylko ten bez formy (i z forma) dołoży sobie nóżkę, zrobi siii i cyk, znowu cały świat go uwielbia. ;p

0

@Transu96 psycha juz nie ta, teraz fifka jedynie do sporadycznej karierki

1



Piękne podsumowanie wczorajszej ligi mistrzów. :D

0

@Messibestplayerintheworld Dembele zagrałby lepiej.

18

@AduŚ07 Ogólnie bardzo się cieszę, że Real ot tak pozbył się Hakimiego i Theo. Przecież te boki t fruwałyby teraz po boisku.

0



Dorosłość nie dogoniła, 3 rok bez Leha.

2

@GeneralXavi To jest właśnie Leo, nawet jak jest mocno pod formą w każdej chwili może rzucić piłeczkę która może zadecydować o losie meczu.

3

@MesQueUnClub08 Typowy polaczek, zawsze znajdzie okazje do umniejszenia komuś. xD

1

Real na Bernabeu nie wypuści. ;p

1

@cris2706 messi to niech jakas asyste rzuci, moj kupon

4

Petycję o zwrot pieniędzy za nowego pseudo BFa podpisalo juz prawie 200k graczy. Ładnie, szkoda ze uja im z tego wyjdzie

0

@Emhyr Myślałem, że ty o higienie będziesz pisał a wyjechałeś z czapy z jakimiś treningami, wtf

4

@kaamil1910 Pluje na PSG ale im kibicuje bo jeszcze bardziej nie trawie Realu. Taka ze mnie chorągiewka.

1

@cracker Definiuje, ale mówienie "wyjdę na pole" nie jest błędne. Tak zwany regionalizm

1

@macio_944 Zawsze mogli to zrobić w stylu Bethesdy i zrobić tak, żeby po prostu było. :D Ale ogólnie zmiany na plus, tylko można odnieść wrażenie, że Cyberek jakoś teraz powinien zostać wypuszczony na rynek. xD

0

Modernizacja ciała. Szkoda, że nie poszli w stylu Rockstara i dwie perspektywy do grania bo imo takie rzeczy w takiej sytuacji to raczej smaczek, niż coś praktycznego.

0

@lucca87 Tak i tam możesz dyskutować TYLKO o piłce nożnej i najlepiej wpasować się w tematykę którą narzuca dany artykuł. Tutaj jak sama definicja Ci mówi można rozmawiać o wszystkim i o niczym, tak działa ten nasz shoutbox. Odnośnie Twojego pytania, to są tematy których nie lubię ale wtedy je omijam. ;)

1

@lucca87 Stricte forum dyskusyjne o tematyce FCB masz tutaj https://www.fcbarca.com/

Ale istnieje jeszcze taki fikuśny dział jak La Rambla na którym się znajdujemy który jak byk wali w użytkowników napisem "Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej."

0

@PawkoFCB Przecież pokazali dopiero jakiś urywek z PS5 i właściwy stream dopiero się zaczął. xD

1

@Foro Można, a ja mogę wyśmiać te spostrzeżenia.

1

Już prawie 80k ludzi ogląda stream Redów. Ktoś tam jednak jeszcze czeka na to co zrobią Redzi w tej "martwej" grze :v

0

@Karzel Rozwój technologiczny robi swoje. :D Co nie zmienia faktu, że imponujące co twórcy w dzisiejszych czasach potrafią wycisnąć z w.w technologii i samych silników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?