marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Od krytyki łatwo można się odciąć, a jednak pasja to pasja
0
@Pewex ale właściwie co to ma do rzeczy?
4
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274124278_2085438771622358_4374809000606338447_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=KMfrIklNJ0oAX8wWHbC&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=00_AT_XbxNzvgSLEzOq-R7ltY5yNWXjbobeVxuOE9sOEDRCRQ&oe=62129B8E
Taki obraz wasz fani lotra i wieśka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@AmigoBlancos Bayern zawsze mnie drażnił, bo ma typowo niemieckie przerośnięte ego.
1
@zaiks Najlepszy piłkarz na świecie obecnie śmiga w PSG.
I nie mam na myśli Messiego.
1
@FC1899Barca No właśnie chodzi mi o szopkę robiona przez swiat. Ma swoje przekonania które zostały brutalnie zweryfikowane przez system, zdawal sobie z tego sprawę i tyle.
A tutaj temat wciąż się gdzieś przewija
0
@FC1899Barca No i spoko, chlop świadomy konsekwencji swoich poczynań wiec po co ta szopka?
0
@WiernyKibic2012 Wódka.
A tak serio to czas, zajęcie się jakimiś swoimi sprawami żeby o tym nie myśleć.
6
@amanter Jak wczoraj mówiłem. Messi nawet totalnie bez formy w każdej chwili może zrobić coś co może odmienić losy meczu. Prawie jak CR7 tylko ten bez formy (i z forma) dołoży sobie nóżkę, zrobi siii i cyk, znowu cały świat go uwielbia. ;p
0
@Transu96 psycha juz nie ta, teraz fifka jedynie do sporadycznej karierki
1
Piękne podsumowanie wczorajszej ligi mistrzów. :D
0
@Messibestplayerintheworld Dembele zagrałby lepiej.
18
@AduŚ07 Ogólnie bardzo się cieszę, że Real ot tak pozbył się Hakimiego i Theo. Przecież te boki t fruwałyby teraz po boisku.
0
Dorosłość nie dogoniła, 3 rok bez Leha.
2
@GeneralXavi To jest właśnie Leo, nawet jak jest mocno pod formą w każdej chwili może rzucić piłeczkę która może zadecydować o losie meczu.
3
@MesQueUnClub08 Typowy polaczek, zawsze znajdzie okazje do umniejszenia komuś. xD
1
Real na Bernabeu nie wypuści. ;p
1
@cris2706 messi to niech jakas asyste rzuci, moj kupon
4
Petycję o zwrot pieniędzy za nowego pseudo BFa podpisalo juz prawie 200k graczy. Ładnie, szkoda ze uja im z tego wyjdzie
0
@Emhyr Myślałem, że ty o higienie będziesz pisał a wyjechałeś z czapy z jakimiś treningami, wtf
4
@kaamil1910 Pluje na PSG ale im kibicuje bo jeszcze bardziej nie trawie Realu. Taka ze mnie chorągiewka.
1
@cracker Definiuje, ale mówienie "wyjdę na pole" nie jest błędne. Tak zwany regionalizm
1
@macio_944 Zawsze mogli to zrobić w stylu Bethesdy i zrobić tak, żeby po prostu było. :D Ale ogólnie zmiany na plus, tylko można odnieść wrażenie, że Cyberek jakoś teraz powinien zostać wypuszczony na rynek. xD
0
Modernizacja ciała. Szkoda, że nie poszli w stylu Rockstara i dwie perspektywy do grania bo imo takie rzeczy w takiej sytuacji to raczej smaczek, niż coś praktycznego.
0
@lucca87 Tak i tam możesz dyskutować TYLKO o piłce nożnej i najlepiej wpasować się w tematykę którą narzuca dany artykuł. Tutaj jak sama definicja Ci mówi można rozmawiać o wszystkim i o niczym, tak działa ten nasz shoutbox. Odnośnie Twojego pytania, to są tematy których nie lubię ale wtedy je omijam. ;)
1
@lucca87 Stricte forum dyskusyjne o tematyce FCB masz tutaj https://www.fcbarca.com/
Ale istnieje jeszcze taki fikuśny dział jak La Rambla na którym się znajdujemy który jak byk wali w użytkowników napisem "Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej."
0
@PawkoFCB Przecież pokazali dopiero jakiś urywek z PS5 i właściwy stream dopiero się zaczął. xD
1
@Foro Można, a ja mogę wyśmiać te spostrzeżenia.
1
Już prawie 80k ludzi ogląda stream Redów. Ktoś tam jednak jeszcze czeka na to co zrobią Redzi w tej "martwej" grze :v
0
@Karzel Rozwój technologiczny robi swoje. :D Co nie zmienia faktu, że imponujące co twórcy w dzisiejszych czasach potrafią wycisnąć z w.w technologii i samych silników.