2

@Rewolucja123 3 (2 w Barcelonie) lata to dosyć długi okres czasu, powinien wystarczyć żeby zaprezentować chociaż MINIMALNY progres no ale zobaczymy.

3

@Jakchcesz Jeszcze brakuje tylko, zeby chlop padł na covida. Byłby to porównywalny klaps w dziąsło od życia jak Hana Horka xD

1

@DonMatteo901 Ja myślę, że tutaj duze znaczenie ma liga w której gra. W La Lidze chlopak nie mial tyle miejsca. ;)

5



Owca i Papito to tacy ludzie, że nawet nie wiedziałem komu kibicować. :D Mega pozytywnie i sportowo panowie podeszli do sprawy. Miła odskocznia od tej pajacerki.

0

@Commandement La Bamba jak zwykle potrafi zaskoczyć. xD

1

@arasz1819 Bo kolega sobie wybiera które źródełko jest potwierdzone. :v

1

@Bunk420 W punkt. xDD

12

O cholera, LR martwi się o patologię która jeździ po pijaku bo straci samochód. xD

Kit tam z osobami które mógł zabić, zrobić krzywdę. (Jeżeli tylko sobie to pół biedy, ale niestety takie przypadki są w mniejszości) Może teraz chociaż jakiemuś procentowi tych dzbanów uświadomi się, że nie warto wsiadać po pijaku za kierownicę, bo jak widać mandaty nie były dosyć skuteczną metodą.

0

@tristan87 Był sobą i w sumie nic ponad to. xD

7

Widze, ze u Kapeli bez zmian i dalej fruwa na tablicy mendelejewa xD

1

Najlepszy recenzent juz ocenił DL2. ;)


1

@zodiak_10 Trza wspierać sponsora klubu, nie ma januszowania

0

@4drian0 Wyrobiona marka, to wolą leniuchować. ^^
@hayek Zapewne bardzo niewielki procent wśród tych 10 milionów

3



Gniot wydany, gniot zarobił. Dobrze rokuje na przyszłość. :v

1

7



Tam też nieźle się bawią. xDD

0

@lukaszbarca15 Bramki przede wszystkim ale nie można pomijać tak ważnej statystyki w ofensywie jak asysty. Porównanie na poważnie wślizgów świadczyłoby raczej o odklejeniu rozmówców. :v

2

@Pawel13sz No tak, Lewy w bundeslidze gra z jaśkami a nie z panami piłkarzami przez duże P w klubie który od lat dominuje swoją ligę. :P

1

@Adi123456789 Nie za nic, tylko wywalczone karne liczy jako asysty. Po co? Nie mam pojęcia. :|

3

@lukaszbarca15 A co powiesz o statystyce która mówi, że Suarez szybciej zlatując z topu nastukał ponad 100(!) asyst więcej od Lewego?

20

@Momals11 Jedynym człowiekiem który zbliżył się do rekordu Messiego jest... Messi. To wiele świadczy o tym jak Leo zdominował piłkę nożną.

4


https://x.com/JerseyJoto/status/1490950362441740290

Skąd hejty na prezesa skoro ten jako jeden z niewielu polityków realizuje co mówi??

1

@Arkadio90 Rozgrywanie klubu jak się ma końcówkę kontraktu i pazernego agenta nie jest oznaka majstersztyku i wielkiej inteligencji. :P

4

Dobrze, ze nasz Dembele jest tylko tak po ludzku durny, bo gdyby był głupi jak Zouma to kolejna rysa na PR xD

1

@Ojciec5tkidzieci Nie, te petycję i tak wuja dadzą :P Jedynie co mogę zrobić to więcej nie nabrać się na ładne zagrywki :v

0

@against_modern_football Dużo ludzi mówi, że cisza o tym w mediach, a mi już kilka razy w mediach się przewinęło. :v

1

@puyol_presidend5 przecież ta promka już się skończyła i Forza chodzi po 215. :|

24



Morawiecki kiedy zobaczy dorabiającego się prywaciarza. xD

1

@Kgorecki2500 Dziwnie to logo wygląda na "zwykłych" koszulkach, może to kwestia przyzwyczajenia ale za to czuje, że zielone logo spotifaja siądzie jak złoto na czarnym komplecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?