marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://planetagracza.pl/dying-light-2-jezyk-wloski-wlochy-polska-oceny-review-bombing-techland/
Wojna polsko włoska. xDD
2
@Rewolucja123 3 (2 w Barcelonie) lata to dosyć długi okres czasu, powinien wystarczyć żeby zaprezentować chociaż MINIMALNY progres no ale zobaczymy.
3
@Jakchcesz Jeszcze brakuje tylko, zeby chlop padł na covida. Byłby to porównywalny klaps w dziąsło od życia jak Hana Horka xD
1
@DonMatteo901 Ja myślę, że tutaj duze znaczenie ma liga w której gra. W La Lidze chlopak nie mial tyle miejsca. ;)
5
Owca i Papito to tacy ludzie, że nawet nie wiedziałem komu kibicować. :D Mega pozytywnie i sportowo panowie podeszli do sprawy. Miła odskocznia od tej pajacerki.
0
@Commandement La Bamba jak zwykle potrafi zaskoczyć. xD
1
@arasz1819 Bo kolega sobie wybiera które źródełko jest potwierdzone. :v
1
@Bunk420 W punkt. xDD
12
O cholera, LR martwi się o patologię która jeździ po pijaku bo straci samochód. xD
Kit tam z osobami które mógł zabić, zrobić krzywdę. (Jeżeli tylko sobie to pół biedy, ale niestety takie przypadki są w mniejszości) Może teraz chociaż jakiemuś procentowi tych dzbanów uświadomi się, że nie warto wsiadać po pijaku za kierownicę, bo jak widać mandaty nie były dosyć skuteczną metodą.
0
@tristan87 Był sobą i w sumie nic ponad to. xD
7
Widze, ze u Kapeli bez zmian i dalej fruwa na tablicy mendelejewa xD
1
Najlepszy recenzent juz ocenił DL2. ;)
1
@zodiak_10 Trza wspierać sponsora klubu, nie ma januszowania
0
@4drian0 Wyrobiona marka, to wolą leniuchować. ^^
@hayek Zapewne bardzo niewielki procent wśród tych 10 milionów
3
Gniot wydany, gniot zarobił. Dobrze rokuje na przyszłość. :v
1
@GeneralXavi
7
Tam też nieźle się bawią. xDD
0
@lukaszbarca15 Bramki przede wszystkim ale nie można pomijać tak ważnej statystyki w ofensywie jak asysty. Porównanie na poważnie wślizgów świadczyłoby raczej o odklejeniu rozmówców. :v
2
@Pawel13sz No tak, Lewy w bundeslidze gra z jaśkami a nie z panami piłkarzami przez duże P w klubie który od lat dominuje swoją ligę. :P
1
@Adi123456789 Nie za nic, tylko wywalczone karne liczy jako asysty. Po co? Nie mam pojęcia. :|
3
@lukaszbarca15 A co powiesz o statystyce która mówi, że Suarez szybciej zlatując z topu nastukał ponad 100(!) asyst więcej od Lewego?
20
@Momals11 Jedynym człowiekiem który zbliżył się do rekordu Messiego jest... Messi. To wiele świadczy o tym jak Leo zdominował piłkę nożną.
4
https://x.com/JerseyJoto/status/1490950362441740290
Skąd hejty na prezesa skoro ten jako jeden z niewielu polityków realizuje co mówi??
1
@Arkadio90 Rozgrywanie klubu jak się ma końcówkę kontraktu i pazernego agenta nie jest oznaka majstersztyku i wielkiej inteligencji. :P
4
Dobrze, ze nasz Dembele jest tylko tak po ludzku durny, bo gdyby był głupi jak Zouma to kolejna rysa na PR xD
1
@Ojciec5tkidzieci Nie, te petycję i tak wuja dadzą :P Jedynie co mogę zrobić to więcej nie nabrać się na ładne zagrywki :v
0
@against_modern_football Dużo ludzi mówi, że cisza o tym w mediach, a mi już kilka razy w mediach się przewinęło. :v
1
@puyol_presidend5 przecież ta promka już się skończyła i Forza chodzi po 215. :|
24
Morawiecki kiedy zobaczy dorabiającego się prywaciarza. xD
1
@Kgorecki2500 Dziwnie to logo wygląda na "zwykłych" koszulkach, może to kwestia przyzwyczajenia ale za to czuje, że zielone logo spotifaja siądzie jak złoto na czarnym komplecie.