marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 Bons zawsze jakas rade zyciowa sprzeda
0
Ależ Dwa Sławy do spółki z Bonsem traczek zaserwowali, nie schodzi z słuchawek. :D
0
@norbi77 Ogrywaj jak najszybciej, świetna zabawa. :D
1
@norbi77 Aż mi się Bulletstorm przypomniał, również bardzo przyjemny i mięsisty system walki.
10
@zodiak_10 Nie wierzyć nikomu dopóki nie będzie wyroku sądu. :)
A co do tego ma kolor skóry to a nie panimaju
Ogólnie zaczyna mnie przerażać z jaką łatwością społeczeństwo potrafi wydać na kogoś wyrok, strasznie emocjonalnie podchodzicie do takich spraw.
3
@Ghotti To tylko przykład, pod #owsiak pełno podobnego badziewia mi wyskoczyło.
@macio_944 Skrajności zawsze śmierdzą na kilometr, równie dobrze chłop mógłby nie mieć żadnych opisów a i tak wiadomo co i jak :p
@tomek8756
https://x.com/SitdamDamian/status/1487504226813190144
Przecież takie profile to złoto. :V
1
@macio_944 W punkt! Sam po cichu mam nadzieję, że Redzi potraktowali tego patcha i aktualizacje na next-geny jako szanse na odkupienie i odbudują PR który bezsensownie i na własne życzenie stracili.
4
https://x.com/SitdamDamian/status/1487455691392618497
O widzę, że zaczęła się nagonka na wośp. :V
0
@macio_944 Ciekawe co tam pokombinowali, po takim czasie od ostatniego patcha to społeczność pewnie spodziewa się miniaturowej rewolucji. xD
3
@Encore unfollow na insta to nie dowód jeszcze xD Równie dobrze mogą jechać emocjonalnie jak wiekszosc społeczeństwa w takich sprawach
7
Widzę, że Greenwood juz skazany przez społeczność :D Poczekajcie byczki z wyrokami do czegoś oficjalnego bo się możecie przejechać jak internet który niesłusznie przyczepił Leksiowi latke pedofila.
2
@CatalanDream a jak jest zimno i jeszcze jest wiatr to w ogóle dramat
0
@Tollusiek Busi w prime nie takimi dzikami kręcił.
0
@Deeespacito prawdopodobnie dziennikarz skoro taki wywiad się pojawil
5
Fajnie ale mamy już 2022. :v
4
Polacy już wysyłają pomoc na Ukrainę. :v
2
@Przemek2323 Musza Kurskiego zapytać jak sie smiga z pozytywnym wynikiem
0
@pyku91 ja klikam raz, odświeżam stronę i znika :p
4
powoli matrix sie robi xd
1
@FC1899Barca 1.Breaking Bad
2.Gra O Tron.(do 6 sezonu :c)
3.Peaky Blinders
4.Vikings (do 4 sezonu)
i malutkie wyróżnienie dla The Walking dead, potem mnie wynudził ale pierwsze sezony to top.
TOP 10 nie zrobię, bo to prawie połowa seriali jakie w życiu obejrzałem. Muszę poszerzyć swoją serialową biblioteczkę. :D
0
@Naturopata witamy w fifie gdzie masz dziesiątki bardzo dobrych kart z czapy
15
@Xpert77 będzie ciepły, pozdrawiam
1
"Mata został zatrzymany z niecałą połową swojej dziennej dawki marihuany, ponieważ wiadomo, że pali on 10 jointów dziennie, choć nie umie skręcać.
Według internetowych źródeł średniej wielkości gibon zawiera 0,32 grama, czyli Michał posiadał wtedy w kieszeniach materiał na prawie 5 jointów, co stanowi niecałe 50% tego, co nawijał." Via obliczenia i analizy w rapie
Czyli wjazd na chatę uzasadniony, poważny dowód czyt. jego muzyka mowi sam za siebie:p
2
@tomek8756 inne kraje tez maja pewnie swoje gwiazdy, zawsze mogło być gorzej:p
0
@equwesta No to wina rodziców, ze ich bomble jedza duza paczke laysow dziennie, co producenta to obchodzi
3
@Oskar00 akurat policji za to, ze wykonuja swoja prace nie moze sie oberwać. Tutaj te dzbany ustawione wyżej odpowiadaja + duza czesc starszego pokolenia
1
@Hubsao tam jeszcze byl bardzo powazny dowod, jedna z piosenek
3
Komentarz usunięty
0
@Ojciec5tkidzieci A alkohol do 5l? xD
14
Młody Matczak w tarapatach. :v
I skute bobo nabiera nowego znaczenia.
ciekawe czy kiedyś w Polsce zmieni się spostrzeganie zielska czy innych używek za zło wcielone. xD Nawet przykre jak słuchasz ciągle jak to zielsko jest dziełem szatana a potem czytasz, że 5 pijanych typa pobiło przechodnia. :x