0

@MesQueUnClub_87 No ja mam nadzieje, ze Techland wyciągnął lekcje z wtopy Redow i dali sobie tyle czasu na produkcję ile potrzebowali


0

Jeszcze pół godzinki i schodzi embargo na recenzje DL2. :D

1

@FC1899Barca ze ci się chciało xdd

26

@Clue To ZP przyznają za utrzymywanie poziomu przez x lat? Znowu zmienili kryteria?

0

@masq Jedno nie wyklucza drugiego.

42

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1488820030347350023

Kolega @paweldunajecfcb pytał ostatnio o narkotyki, to ja śmiało powiem, że nie znajdziecie nic lepszego na rynku (i w dodatku tak łatwo dostępne) jak TVP. Polecam

2

@VALERON Z tym 711 to ładna heca, przez 20 lat mu nikt nic nie udowodnił a dziennikarze i ludzie teraz pajacerke z tym robią próbując ugrać nie wiadomo co

9



Ziomka nie da się nie lubić. xD

1

@deyna2018 Tak, potrzebujesz e-mail żeby Ci odpisali. xD


I uwaga, potrzebujesz nie byle jaki e-mail, a taki czarodziejski którego użyłeś do założenia konta

0

@dammar91 kilku się zdarzy ale szybko wylapia bana, przynajmniej na prywatnych serwerach

0

@dammar91 Tylko BF4 :v

1

@kaamil1910 chore

0

@Kondziubarca prawica nie ale nad psychoprawica juz bym sie zastanowił. ;p

8



Piękne jak ludzie złomują tych dzbanów. xD

1

@FC1899Barca Poważna tendencja wzrostowa wprost z Twittera. xDD

1



Najwyższa pora, może wreszcie zrobia cos z apka bo obecna jest 100 lat za netflixem

1

@michal26 Ludzie są różni, tak samo jak rodzaje i skale depresji. Wystarczy chcieć to niekiedy porada w stylu "idź pobiegaj, znajdź sobie jakieś hobby" :v

0

@Erik0 To już twoja interpretacja, ja tego nie powiedziałem. ^^

3

https://zapodaj.net/images/8fdd822435808.jpg

Cóż za kampania promocyjna. ^^

1

@Erik0 Kto wie jakby wyglądała jego kariera gdybyśmy mieli cierpliwość jak Real do Viniego.

1

@Mr8lack Do czasu az sie nie zrośnie, jak dobrze pójdzie to jeszcze 2 tygodnie

6

@Krystian1588 Far Cry 3, reszta to juz więcej tego samego w innych klimatach

0

@Mr8lack Nie, ja akurat mam kontuzje ktora wyłączą mi praktycznie lewa rękę xD Artrodeze w palcu mam

3

@Mr8lack panie, ja juz 2 tygodnie siedzę a jutro zaczynamy 3 :D

0

@Nazio87 Samą fabułę pykniesz lekko w jakieś 20-25h, ale stracisz wtedy kawaaał gry.

3

@Danny Gaucho Jak tak dalej pójdzie to chłop przedawkuje.

7

@MesQueUnClub96 znowu leków nie wziąłeś?

1

@Bobo25 @tbas @FabregasOnlyInMyHeart babka należy do organizacji która chciała zakazać rozwodów. xD

2



ale jej życie pstryczka w dziąsło sprzedało. xDDD

3

Dobra, DL1 odświeżone - można czekać na 2. Byleby do piątku. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?