marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 No ja mam nadzieje, ze Techland wyciągnął lekcje z wtopy Redow i dali sobie tyle czasu na produkcję ile potrzebowali
0
Jeszcze pół godzinki i schodzi embargo na recenzje DL2. :D
1
@FC1899Barca ze ci się chciało xdd
26
@Clue To ZP przyznają za utrzymywanie poziomu przez x lat? Znowu zmienili kryteria?
0
@masq Jedno nie wyklucza drugiego.
42
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1488820030347350023
Kolega @paweldunajecfcb pytał ostatnio o narkotyki, to ja śmiało powiem, że nie znajdziecie nic lepszego na rynku (i w dodatku tak łatwo dostępne) jak TVP. Polecam
2
@VALERON Z tym 711 to ładna heca, przez 20 lat mu nikt nic nie udowodnił a dziennikarze i ludzie teraz pajacerke z tym robią próbując ugrać nie wiadomo co
9
Ziomka nie da się nie lubić. xD
1
@deyna2018 Tak, potrzebujesz e-mail żeby Ci odpisali. xD
I uwaga, potrzebujesz nie byle jaki e-mail, a taki czarodziejski którego użyłeś do założenia konta
0
@dammar91 kilku się zdarzy ale szybko wylapia bana, przynajmniej na prywatnych serwerach
0
@dammar91 Tylko BF4 :v
1
@kaamil1910 chore
0
@Kondziubarca prawica nie ale nad psychoprawica juz bym sie zastanowił. ;p
8
Piękne jak ludzie złomują tych dzbanów. xD
1
@FC1899Barca Poważna tendencja wzrostowa wprost z Twittera. xDD
1
Najwyższa pora, może wreszcie zrobia cos z apka bo obecna jest 100 lat za netflixem
1
@michal26 Ludzie są różni, tak samo jak rodzaje i skale depresji. Wystarczy chcieć to niekiedy porada w stylu "idź pobiegaj, znajdź sobie jakieś hobby" :v
0
@Erik0 To już twoja interpretacja, ja tego nie powiedziałem. ^^
3
https://zapodaj.net/images/8fdd822435808.jpg
Cóż za kampania promocyjna. ^^
1
@Erik0 Kto wie jakby wyglądała jego kariera gdybyśmy mieli cierpliwość jak Real do Viniego.
1
@Mr8lack Do czasu az sie nie zrośnie, jak dobrze pójdzie to jeszcze 2 tygodnie
6
@Krystian1588 Far Cry 3, reszta to juz więcej tego samego w innych klimatach
0
@Mr8lack Nie, ja akurat mam kontuzje ktora wyłączą mi praktycznie lewa rękę xD Artrodeze w palcu mam
3
@Mr8lack panie, ja juz 2 tygodnie siedzę a jutro zaczynamy 3 :D
0
@Nazio87 Samą fabułę pykniesz lekko w jakieś 20-25h, ale stracisz wtedy kawaaał gry.
3
@Danny Gaucho Jak tak dalej pójdzie to chłop przedawkuje.
7
@MesQueUnClub96 znowu leków nie wziąłeś?
1
@Bobo25 @tbas @FabregasOnlyInMyHeart babka należy do organizacji która chciała zakazać rozwodów. xD
2
ale jej życie pstryczka w dziąsło sprzedało. xDDD
3
Dobra, DL1 odświeżone - można czekać na 2. Byleby do piątku. :D