0

@Medium To jest ten słynny mental xDDD

0

Boze, juz jutro zdjęcie szwów z serdecznego (oby!) w końcu będzie można w coś przynerdzić ^^

3

Ciekawe ile użytkowników wczoraj musiało korzystać z opcji przypominania hasła. xD

0

Krzysiu, smutne jest to ze promujesz bandytów XDDDD



jakby ktos chcial obejrzec starcie dwoch wielkich umyslow

3



Znowu postrzelamy do kosmitów w nanokombinezonie

2

0

O cholera, ktoś dogrzebał sie do archiwum picosong stąd tyle odrzutów que i innych raperów krąży po internetach. Hakjery xDD

7

@Semafor80 spokojnie, chłopak wraca po kontuzji + transfer. Dodatkowo koledzy swoja dyspozycja nie pomagaja

3



Gdyby Que zrobił epke z swoich odrzutów to zjadłby połowę sceny.

0

@DamianBarcaCule mówię o Bartomeu xD

3

@kuz sypac to się zaczęło od odejścia Neymara. :p

0

@Kusco15 Ale ro była desperacja, cale szczęście tego dzbana już z nami nie ma

31

Gdyby wszyscy w Barcelonie mieli ambicje Nazario to barca wciąż top

7

@macio_944 Regres straszny zaliczamy, sama piłka nożna na politycznym forum

0

@Janas11224 to prawda, mi w 2 lepiej siadła angielska wersja

a 3 nawet bedziesz musial ogrywac po angielsku bo ea zrezygnowalo z dubbingu

0

@Janas11224 Dwójeczka to dopiero świetna gra, chociaż imo ma jeden mały minus - me2 poszło już bardziej w akcje i zaniedbali elementy rpg.

Masakra jak zazdroszczę, że możesz w ME pierwszy raz. :D

Właśnie sprawdziłem ile mam godzin w całej trylogii i wybiło ponad 330 bez ruszania multi w ME3, człowiek pograłby sobie znowu xD

1

@GeneralXavi Kurła, trzeba było zostać politykiem xD

3

@Ronnie1992 mi wczoraj leo napisal, ze jest moim wielkim fanem

1

@norbi77 3700 mniej? To ile wynosi to uposażenie?

19

@BorzyKrzys też się kiedyś wyebałem na rowerze, Czaskowski wtedy jeszcze nie rządził w Warszawie no i mieszkam jakieś 350km od Wawy ale profilaktycznie powiem, ze jego wina.

2

@Witekk10 mądrego to aż miło poczytać

1

@Encore myślę, że przekonało go rozpieprzone kolano i bodajże 2 czy 3 nieudane operacje xD nic dziwnego, że chlopak ma teraz wątpliwości

0

@AbelKabel czyli idealnie do nas pasuje

4

@Colin94 wchodzisz na polityczna stronę wiec wyświetlają się polityczne reklamy, wszystko się zgadza xd

3

@Onie metin 2 :v

0

@mokrychlopiec Gavi, a potem Garcia.
xd

0

Coś ciekawego na netflixie, hbo?

7

Rap Music On Trial ma na celu ograniczenie użycia kawałków raperów jako dowody w sprawach sądowych.

Juz widze, jak Słoń ma rozprawę w sądzie za dźganie ludzi kawałkiem zamrożonego stolca xDD

6

@LeoMesjasz cenie sobie spokój na swojej miasteczkowej wsi. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?