marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium To jest ten słynny mental xDDD
0
Boze, juz jutro zdjęcie szwów z serdecznego (oby!) w końcu będzie można w coś przynerdzić ^^
3
Ciekawe ile użytkowników wczoraj musiało korzystać z opcji przypominania hasła. xD
0
Krzysiu, smutne jest to ze promujesz bandytów XDDDD
jakby ktos chcial obejrzec starcie dwoch wielkich umyslow
3
Znowu postrzelamy do kosmitów w nanokombinezonie
2
@tomek8756
jelop
0
O cholera, ktoś dogrzebał sie do archiwum picosong stąd tyle odrzutów que i innych raperów krąży po internetach. Hakjery xDD
7
@Semafor80 spokojnie, chłopak wraca po kontuzji + transfer. Dodatkowo koledzy swoja dyspozycja nie pomagaja
3
Gdyby Que zrobił epke z swoich odrzutów to zjadłby połowę sceny.
0
@DamianBarcaCule mówię o Bartomeu xD
3
@kuz sypac to się zaczęło od odejścia Neymara. :p
0
@Kusco15 Ale ro była desperacja, cale szczęście tego dzbana już z nami nie ma
31
Gdyby wszyscy w Barcelonie mieli ambicje Nazario to barca wciąż top
12
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p180x540/272043505_5079704412039722_281544301688254153_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=qoBw2iW8_oUAX8o6v0D&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT9xAUErDKw7XZkj_QYxs19mmiL5XNfNU6yHpYyHPh-AjQ&oe=61F594A4
za każdym razem xDD
7
@macio_944 Regres straszny zaliczamy, sama piłka nożna na politycznym forum
0
@Janas11224 to prawda, mi w 2 lepiej siadła angielska wersja
a 3 nawet bedziesz musial ogrywac po angielsku bo ea zrezygnowalo z dubbingu
0
@Janas11224 Dwójeczka to dopiero świetna gra, chociaż imo ma jeden mały minus - me2 poszło już bardziej w akcje i zaniedbali elementy rpg.
Masakra jak zazdroszczę, że możesz w ME pierwszy raz. :D
Właśnie sprawdziłem ile mam godzin w całej trylogii i wybiło ponad 330 bez ruszania multi w ME3, człowiek pograłby sobie znowu xD
1
@GeneralXavi Kurła, trzeba było zostać politykiem xD
3
@Ronnie1992 mi wczoraj leo napisal, ze jest moim wielkim fanem
1
@norbi77 3700 mniej? To ile wynosi to uposażenie?
19
@BorzyKrzys też się kiedyś wyebałem na rowerze, Czaskowski wtedy jeszcze nie rządził w Warszawie no i mieszkam jakieś 350km od Wawy ale profilaktycznie powiem, ze jego wina.
2
@Witekk10 mądrego to aż miło poczytać
1
@Encore myślę, że przekonało go rozpieprzone kolano i bodajże 2 czy 3 nieudane operacje xD nic dziwnego, że chlopak ma teraz wątpliwości
0
@AbelKabel czyli idealnie do nas pasuje
4
@Colin94 wchodzisz na polityczna stronę wiec wyświetlają się polityczne reklamy, wszystko się zgadza xd
3
@Onie metin 2 :v
0
@mokrychlopiec Gavi, a potem Garcia.
xd
0
Coś ciekawego na netflixie, hbo?
7
Rap Music On Trial ma na celu ograniczenie użycia kawałków raperów jako dowody w sprawach sądowych.
Juz widze, jak Słoń ma rozprawę w sądzie za dźganie ludzi kawałkiem zamrożonego stolca xDD
6
@LeoMesjasz cenie sobie spokój na swojej miasteczkowej wsi. ;p