marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://www.donald.pl/artykuly/fP6irpDk/wladze-kielc-zdecydowaly-ze-nie-chca-u-siebie-pato-gali-najmana-i-slowika
Mam nadzieję, że wszyscy poblokuja patologie, slowik sobie siedzie na tronie przy okolicznym dworcu :v
14
Czyli agent Dembele narzeka, że jego klient jest traktowany po covidzie jak 100% innych piłkarzy. W tym otoczeniu to dzban dzbana pogania. XD
1
@Bunk420 To żeś porównał xDD
15
Alez stano wjechał z potężnym rigczem
Coś mocno poszło nie tak skoro z przestępców robimy celebrytow
3
@Emhyr Kontrowersyjna opinia. Mocno kontrowersyjna. :v
1
@sonek Ale jakie dopłacamy, skoro po prostu rozkładamy jego kontrakt OBECNY kontrakt na 4 lata?
1
@sokot Bartomeu jeszcze znalazłby pieniądze na podwyżkę. :v
0
@Toretto Może wybrał stabilne źródełko dochodu na jeszcze 5 lat niż to co mu zostało do wydojenia przez ten rok
2
Dobra, rozumiem śmieszki z tego przedłużenia kontraktu z Francuzem, sam śmiechłem bo wzięło mnie to totalnie z zaskoczenia ale ocenianie tego ruchu z naszej perspektywy, gdzie wuja wiemy o finansach klubu i jak to rzeczywiście wygląda od środka jest jeszcze bardziej zabawne. :D
1
O matko boska. XDDDD
4
Czyżby jeden z kapitanów, który z takim zapałem całował herb w końcu się obudził? :v
0
@Momals11 Potężny mental bez problemu sobie z tym radzi. :>
0
@Medium No ja z innych apek praktycznie nie korzystam, jak czegoś jeszcze nie ma na spotifaju to sporadycznie zerknę na soundcloud i tyle xD
1
@IronSanHybrid 10k to jeszcze nie tak dużo, ja wbiłem w 2021 prawie 90k minut xD
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@ZelekBARCA Chłop już na emeryturze, tylko sobie dorabia to może sobie pozwolić. :D
4
@MesQueUnClub96 To samo co z Ter Stegenem - zjechali sobie chłopaki z poziomu.
1
@Pogba No i nasz De Jong
1
@Janas11224 oho, ktoś tu chce być kontrowersyjny xd
3
@Rust_Cohle Encore teraz cicho siedzi, żeby zaniżyć trochę średnią. :v
1
@Rust_Cohle W jeden rok zebrałeś więcej banów niż ja od 2013. :P
I to pewnie kilkukrotnie więcej.
2
Chłop idealny na przeciętniaka w PL.
21
Efekt człowieka, który lepiej gra głową niż Neymar.
3
@LS Nie dość, że brzmi jak nazwy z transformerów to jeszcze zachowuje się jak te hybrydy z nowszych części.
Nic tylko czekać na pojawienie się megatronu i mamy przewalone
5
@Tomo1989 za bardzo dobry sezon? :p
0
@Dundersztyc ale pensja Messiego spadłaby tak samo jak przy odejściu za darmo i transferze, wiec?
9
A więc tak to ma wyglądać, wszystko się wyjaśniło. :v
0
TVP w formie. Podatek Tuska podbił inflacje. XDDD Uj z tym, że chłop nie rządzi od 2015, wszystko jego wina.
30
@Damian11 "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle"
"Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków."
A więc czas młody dorosły wyprowadzić się od rodziców i spróbować się utrzymać za swoje pieniądze. Może wtedy skumasz skalę problemu i odechce Ci się pisać takich głupstw w sieci. :v
0
@Emhyr Co dziennikarz to inna ploteczka. xD