2

https://www.donald.pl/artykuly/fP6irpDk/wladze-kielc-zdecydowaly-ze-nie-chca-u-siebie-pato-gali-najmana-i-slowika

Mam nadzieję, że wszyscy poblokuja patologie, slowik sobie siedzie na tronie przy okolicznym dworcu :v

14

Czyli agent Dembele narzeka, że jego klient jest traktowany po covidzie jak 100% innych piłkarzy. W tym otoczeniu to dzban dzbana pogania. XD

1

@Bunk420 To żeś porównał xDD

15

Alez stano wjechał z potężnym rigczem

Coś mocno poszło nie tak skoro z przestępców robimy celebrytow

3

@Emhyr Kontrowersyjna opinia. Mocno kontrowersyjna. :v

1

@sonek Ale jakie dopłacamy, skoro po prostu rozkładamy jego kontrakt OBECNY kontrakt na 4 lata?

1

@sokot Bartomeu jeszcze znalazłby pieniądze na podwyżkę. :v

0

@Toretto Może wybrał stabilne źródełko dochodu na jeszcze 5 lat niż to co mu zostało do wydojenia przez ten rok

2

Dobra, rozumiem śmieszki z tego przedłużenia kontraktu z Francuzem, sam śmiechłem bo wzięło mnie to totalnie z zaskoczenia ale ocenianie tego ruchu z naszej perspektywy, gdzie wuja wiemy o finansach klubu i jak to rzeczywiście wygląda od środka jest jeszcze bardziej zabawne. :D

1

O matko boska. XDDDD

4

Czyżby jeden z kapitanów, który z takim zapałem całował herb w końcu się obudził? :v

0

@Momals11 Potężny mental bez problemu sobie z tym radzi. :>

0

@Medium No ja z innych apek praktycznie nie korzystam, jak czegoś jeszcze nie ma na spotifaju to sporadycznie zerknę na soundcloud i tyle xD

1

@IronSanHybrid 10k to jeszcze nie tak dużo, ja wbiłem w 2021 prawie 90k minut xD

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@ZelekBARCA Chłop już na emeryturze, tylko sobie dorabia to może sobie pozwolić. :D

4

@MesQueUnClub96 To samo co z Ter Stegenem - zjechali sobie chłopaki z poziomu.

1

@Pogba No i nasz De Jong

1

@Janas11224 oho, ktoś tu chce być kontrowersyjny xd

3

@Rust_Cohle Encore teraz cicho siedzi, żeby zaniżyć trochę średnią. :v

1

@Rust_Cohle W jeden rok zebrałeś więcej banów niż ja od 2013. :P

I to pewnie kilkukrotnie więcej.

2

Chłop idealny na przeciętniaka w PL.

21

Efekt człowieka, który lepiej gra głową niż Neymar.

3

@LS Nie dość, że brzmi jak nazwy z transformerów to jeszcze zachowuje się jak te hybrydy z nowszych części.


Nic tylko czekać na pojawienie się megatronu i mamy przewalone

5

@Tomo1989 za bardzo dobry sezon? :p

0

@Dundersztyc ale pensja Messiego spadłaby tak samo jak przy odejściu za darmo i transferze, wiec?

9



A więc tak to ma wyglądać, wszystko się wyjaśniło. :v

0

TVP w formie. Podatek Tuska podbił inflacje. XDDD Uj z tym, że chłop nie rządzi od 2015, wszystko jego wina.

30

@Damian11 "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle"

"Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków."

A więc czas młody dorosły wyprowadzić się od rodziców i spróbować się utrzymać za swoje pieniądze. Może wtedy skumasz skalę problemu i odechce Ci się pisać takich głupstw w sieci. :v

0

@Emhyr Co dziennikarz to inna ploteczka. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?