4

@zaiks Gdzie niby te marzenia o mistrzostwie? :p Po prostu kręcą beke z Realu bo dostali w dziąsło. Jak Barca dzisiaj przegra to kibice Realu też będą się śmiać, normalna sprawa.

0

@Ghotti pewnie, że da.

0

@msmsms Niby takie proste, a jednak nie do końca

8

@tomek8756 Ładnie go zgasiła. xD Dodatkowo propsy za poczucie humoru.

1

@Joe_Pesci no za bardzo nie miał gdzie tych trofeów złapać.

i w sumie wciąż nie ma gdzie.

1

@Colon a państwo oszukuje babcie, są kwita. :v

13

@JANEK777 to ten sam znajomy co mówił, że podczas pandemii wojsko ma wyjść na ulice?

8



Wiedźmin autentyczna historia, Geralt w 1200 hasał na podlasiu

0

@Herato my za ten czas tez tak srednio, bo tylko jedna ;p

1

@Nano22 dodi ile atencji upragnionej dostal

7




Dawać mnie już to bo nie wyczymie, ledwo 5 sezon skończyłem a już czuje serialową depresje

1

@bartekvisca U nas jeszcze jedna taka buda stoi. Jak mnie pamięć nie myli to 8 ziko jeden burger xD Teraz są trochę biedniejsze, więc można się nie uwalić ale kiedyś to faktycznie te dodatki same chciały uciekać z bułki. xD

0

@WiernyKatalonii internetowy podryw na pieska? ;p

1

@Rust_Cohle na zdjeciu taki hamburger domowej roboty raczej xD ale takiego porządniejszego burgera to bym wszamał

3

Chamy jedne, gatki o burgerach i ludziom tylko smaka robicie. xD

9

@Ghotti Raz w życiu skusiłem się za burgera za bodajże 40 złotych... i kurła, był to najlepszy burger jakiego jadłem w życiu.

0

@Dankhog Teraz to już kawusia wlatuje i odpoczywanko.

0

@HarveySpecter No ale nie każdy podłapie tego bakcyla na regularne ćwiczenie, sam w życiu byłem 2 razy na siłowni i odpuściłem, bo stwierdziłem że to nie dla mnie. Chociaż to były normalne okoliczności, nie żadne postanowienia noworoczne ale to już jeden pies

0

Dobra, jest lepiej niż po wigilii, leb mi juz nie będzie pekal do 16. :v

1

@HarveySpecter No i w sumie uj z tego? Nawet jakby 5% ludzi, idących od nowego roku na siłkę zlapalo bakcyla na ćwiczenie to spoko

1

@Dertinho u mnie sie chowa, szuka jakis ciasnych przestrzeni - efekt taki, ze juz mam proszek do prania w wannie. XDD

3

Posiadanie psa tchórza w taki dzień to prawdziwa katorga. xD

0

@kuz @Encore koledzy, to tylko meme

2



XDDD

2

@Deviler Zamrażalka wytrzymała calusienki rok, ciekawe czy następny wytrzyma.

9

@MesQueUnClub96 Dodi, nie kłam. Roksa juz nie działa. :(

1

@Coutinho007 Zaraz odpalam ostatni odcinek Peaky Blinders więc smutno, bo trza czekać na 6 sezon.

2

@Strays77 Moj pies tez juz wszedzie próbuje się chować, ogólnie sylwester to dla niej najgorszy dzien w roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?