marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@zaiks Gdzie niby te marzenia o mistrzostwie? :p Po prostu kręcą beke z Realu bo dostali w dziąsło. Jak Barca dzisiaj przegra to kibice Realu też będą się śmiać, normalna sprawa.
0
@Ghotti pewnie, że da.
3
https://angielskieespresso.pl/post/96963/2022/01/02/tuchel-przepis-na-sukces-lukaku-trenowac-dobrze-jesc-spac-i-nie-udzielac-wywiadow/
Potężny dzban. xDD
0
@msmsms Niby takie proste, a jednak nie do końca
8
@tomek8756 Ładnie go zgasiła. xD Dodatkowo propsy za poczucie humoru.
1
@Joe_Pesci no za bardzo nie miał gdzie tych trofeów złapać.
i w sumie wciąż nie ma gdzie.
1
@Colon a państwo oszukuje babcie, są kwita. :v
13
@JANEK777 to ten sam znajomy co mówił, że podczas pandemii wojsko ma wyjść na ulice?
8
Wiedźmin autentyczna historia, Geralt w 1200 hasał na podlasiu
0
@Herato my za ten czas tez tak srednio, bo tylko jedna ;p
1
@Nano22 dodi ile atencji upragnionej dostal
7
Dawać mnie już to bo nie wyczymie, ledwo 5 sezon skończyłem a już czuje serialową depresje
1
@bartekvisca U nas jeszcze jedna taka buda stoi. Jak mnie pamięć nie myli to 8 ziko jeden burger xD Teraz są trochę biedniejsze, więc można się nie uwalić ale kiedyś to faktycznie te dodatki same chciały uciekać z bułki. xD
0
@WiernyKatalonii internetowy podryw na pieska? ;p
1
@Rust_Cohle na zdjeciu taki hamburger domowej roboty raczej xD ale takiego porządniejszego burgera to bym wszamał
3
Chamy jedne, gatki o burgerach i ludziom tylko smaka robicie. xD
9
@Ghotti Raz w życiu skusiłem się za burgera za bodajże 40 złotych... i kurła, był to najlepszy burger jakiego jadłem w życiu.
2
https://i2-prod.dailystar.co.uk/incoming/article20834518.ece/ALTERNATES/s1200c/2_Atalanta-v-Manchester-City-UEFA-Champions-League-Group-C-Football-Giuseppe-Meazza-Milan-Italy.jpg
Ale Otamendi ma kozak plecy zrobione, cały top serialowy.
0
@Dankhog Teraz to już kawusia wlatuje i odpoczywanko.
0
@HarveySpecter No ale nie każdy podłapie tego bakcyla na regularne ćwiczenie, sam w życiu byłem 2 razy na siłowni i odpuściłem, bo stwierdziłem że to nie dla mnie. Chociaż to były normalne okoliczności, nie żadne postanowienia noworoczne ale to już jeden pies
0
Dobra, jest lepiej niż po wigilii, leb mi juz nie będzie pekal do 16. :v
1
@HarveySpecter No i w sumie uj z tego? Nawet jakby 5% ludzi, idących od nowego roku na siłkę zlapalo bakcyla na ćwiczenie to spoko
1
@Dertinho u mnie sie chowa, szuka jakis ciasnych przestrzeni - efekt taki, ze juz mam proszek do prania w wannie. XDD
3
Posiadanie psa tchórza w taki dzień to prawdziwa katorga. xD
0
@kuz @Encore koledzy, to tylko meme
2
XDDD
2
@Deviler Zamrażalka wytrzymała calusienki rok, ciekawe czy następny wytrzyma.
9
@MesQueUnClub96 Dodi, nie kłam. Roksa juz nie działa. :(
1
@Coutinho007 Zaraz odpalam ostatni odcinek Peaky Blinders więc smutno, bo trza czekać na 6 sezon.
2
@Strays77 Moj pies tez juz wszedzie próbuje się chować, ogólnie sylwester to dla niej najgorszy dzien w roku