marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x Nas nie stać po prostu na wielkiego trenera.
4
@paweldunajecfcb Do jednej z najlepszych lig na świecie? Przecież miał iść od Brazylii, coś mnie ominęło?
5
@DonMatteo901 Imo Valverde idealnie pasowałby do naszego tartaku. 4:4:2 i jazda :D
0
@Woland10 Dadzą jakiegoś placka z polski i tak czy siak wielkiego uja beda grali, ale przynajmniej tanszy w utrzymywaniu będzie
3
@Janas11224 dajcie go bardziej żółtego, rambla wytrzyma
2
@Deviler "Gupi" bo jeszcze nic nie chlusnąłeś. :v
6
@pt9 Palić sportowo xD No nie powiem z takim określeniem to jeszcze się nie spotkałem xd
1
Czlowiek sobie wrocil do starszych części bf'a w tym przypadku 3 i dochodzi tylko do jednego wniosku... w dice i ea pracują jakieś dzbany. xD mieć tak potężna marke i wydać takiego potworka jak bf2042 to hit
7
Oddałbym wszystkie wersy za jeden Magika
Dla życia, za życia by tym mógł rap oddychać
26 grudnia, bro 2000 rok
I dlatego nienawidzę drugiego dnia Świąt
21 rocznica śmierci Magika.
1
Dwa zupełnie skrajne wiadomości w odstępie kilku minut, nieźle xD
0
@marcin62 Oj, patrząc jak się rozwinął ten temat wypadałoby mi wspomnieć, że kobiety też mądrzeją i nie tracą czasu na facetów, pewnie też mają zdrowiej w główce. xD
5
@koksik2700 Dużo bym dał żeby w Polsce pojawiła się partia na którą będę mógł oddać głos zgodny z własnym sumieniem. Na obecną chwilę to totalnie nie wiem.
24
Widzę te dyskusje odnośnie picia w święta zaczęły trochę przypominać starcia wegan z mięsożercami. xD Nie zaglądajcie byczki innym do talerza i kieliszka, będziecie zdrowsi.
1
@8DonIniesta8 Coroczne dyskusje na temat picia w święta są tak durne, że szok. xD
2
@DonMatteo901 pajac. :p
3
@ściah To ludzie zaczna pic bimber z lewego źródła i tyle sie zmieni.
64
No i ciężko się mu dziwić. Chłop ciągnie nasza defensywę za uszy a taki wylewowy duecik francuzów, gdzie jeden w ogóle nie gra - drugi ma średnio jeden poważny wylew na mecz zarabia w uj więcej od niego.
4
@masq Chłopak powinien sobie spokojnie grać w naszych rezerwach tak jak było od początku w założeniach, do teraz nie rozumiem decyzji Kumana która spowodowała wyhamowanie karier Demira i Collado
2
@Essos razem z rdr2 imo
1
@Rust_Cohle kolega ma dobry gust, również polecam
0
@Mroziu a to jakiś zakaz jest? :p
21
@TheNekro94 Temu człowiek nie traci już czasu na kobiety. Dużo zdrowiej w głowie, polecam. xD
1
@Mundobjektivo Jak tyś to w ogóle porównał? xD
3
@Rekin_bialy Kurde, co za poyebana akcja.
2
Jest i coroczna tradycja od Janka i Szpaka! :D
Btw, Szpaku ładny progres ostatnio imo zrobił. W końcu zrobił się słuchalny po słabszej ostatniej płytce.
0
@Mroziu zadnego uczucia wstydu nie zanotowano
0
@Momals11 Roberto. :(
7
@AdiKingu96 Cou już nawet w rankingu popularności na instagramie się nie liczy xD
3
@Rust_Cohle Spider-man i The Last Of Us.
1
@PenaldinhoGaucho Piją bo mogą :v