0

@jeyx77x Nas nie stać po prostu na wielkiego trenera.

4

@paweldunajecfcb Do jednej z najlepszych lig na świecie? Przecież miał iść od Brazylii, coś mnie ominęło?

5

@DonMatteo901 Imo Valverde idealnie pasowałby do naszego tartaku. 4:4:2 i jazda :D

0

@Woland10 Dadzą jakiegoś placka z polski i tak czy siak wielkiego uja beda grali, ale przynajmniej tanszy w utrzymywaniu będzie

3

@Janas11224 dajcie go bardziej żółtego, rambla wytrzyma

2

@Deviler "Gupi" bo jeszcze nic nie chlusnąłeś. :v

6

@pt9 Palić sportowo xD No nie powiem z takim określeniem to jeszcze się nie spotkałem xd

1

Czlowiek sobie wrocil do starszych części bf'a w tym przypadku 3 i dochodzi tylko do jednego wniosku... w dice i ea pracują jakieś dzbany. xD mieć tak potężna marke i wydać takiego potworka jak bf2042 to hit

7

Oddałbym wszystkie wersy za jeden Magika
Dla życia, za życia by tym mógł rap oddychać
26 grudnia, bro 2000 rok
I dlatego nienawidzę drugiego dnia Świąt


21 rocznica śmierci Magika.

1

Dwa zupełnie skrajne wiadomości w odstępie kilku minut, nieźle xD


0

@marcin62 Oj, patrząc jak się rozwinął ten temat wypadałoby mi wspomnieć, że kobiety też mądrzeją i nie tracą czasu na facetów, pewnie też mają zdrowiej w główce. xD

5

@koksik2700 Dużo bym dał żeby w Polsce pojawiła się partia na którą będę mógł oddać głos zgodny z własnym sumieniem. Na obecną chwilę to totalnie nie wiem.

24

Widzę te dyskusje odnośnie picia w święta zaczęły trochę przypominać starcia wegan z mięsożercami. xD Nie zaglądajcie byczki innym do talerza i kieliszka, będziecie zdrowsi.

1

@8DonIniesta8 Coroczne dyskusje na temat picia w święta są tak durne, że szok. xD

2

@DonMatteo901 pajac. :p

3

@ściah To ludzie zaczna pic bimber z lewego źródła i tyle sie zmieni.

64

No i ciężko się mu dziwić. Chłop ciągnie nasza defensywę za uszy a taki wylewowy duecik francuzów, gdzie jeden w ogóle nie gra - drugi ma średnio jeden poważny wylew na mecz zarabia w uj więcej od niego.

4

@masq Chłopak powinien sobie spokojnie grać w naszych rezerwach tak jak było od początku w założeniach, do teraz nie rozumiem decyzji Kumana która spowodowała wyhamowanie karier Demira i Collado

2

@Essos razem z rdr2 imo

1

@Rust_Cohle kolega ma dobry gust, również polecam

0

@Mroziu a to jakiś zakaz jest? :p

21

@TheNekro94 Temu człowiek nie traci już czasu na kobiety. Dużo zdrowiej w głowie, polecam. xD

1

@Mundobjektivo Jak tyś to w ogóle porównał? xD

3

@Rekin_bialy Kurde, co za poyebana akcja.

2



Jest i coroczna tradycja od Janka i Szpaka! :D

Btw, Szpaku ładny progres ostatnio imo zrobił. W końcu zrobił się słuchalny po słabszej ostatniej płytce.

0

@Mroziu zadnego uczucia wstydu nie zanotowano

0

@Momals11 Roberto. :(

7

@AdiKingu96 Cou już nawet w rankingu popularności na instagramie się nie liczy xD

3

@Rust_Cohle Spider-man i The Last Of Us.

1

@PenaldinhoGaucho Piją bo mogą :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?