marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AssisMoreira buty z ccc i zaraz będę w nich śmigał drugi rok, chyba nie jest tak źle jak na jednorazowe buty?
2
@Dawid445 Nowa gra plus nie zmienia niczego oprócz większych cyferek + nie trzeba szukać schematów, osobiście preferuje zwyczajną nowa grę bo lubię ten etap w rozgrywce kiedy jesteśmy gołodupcem.
2
O cholera, customizacja postaci w WW3 jest w klimatach MILITARNYCH. :D Szok i niedowierzenie patrząc na dzisiejsze szaleństwo w grach fps.
1
@Messibestplayerintheworld Cou to rasowy kogut, idealnie pasowałby do Tottenhamu.
1
@MesQueUnClub96 Nie wiem czy jest najlepszy ale na pewno napisał na nowo pozycje bramkarza.
3
@Kacper1998 Idąc Twoim tokiem rozumowania to nie można się jarać osiągami za Pepa bo Barca wtedy odjechała reszcie. xDD
A Leo Messiego to już w ogóle nie można traktować poważnie, bo obrońcy wychodzili na niego tylko po to, żeby stać. xD
0
@LS Geralt przytuliłby Buke i wręczył jej prezent. :v
1
@Jakchcesz Jednak lepiej się gra jak człowiek jest wyspany. xD
2
Kurla, zegar biologiczny psuje mi urlop xD Jak można się na wolnym budzić o 6:30 to ja nie wiem...
1
@BorzyKrzys
XDD
2
@Barwindg do "wiadomo czego" bardzo dobry serial
2
@DaPidejpi Może nie najlepszy ale największe emocje przy nim miałem, kiedy Polska ograła Niemców 2:0
1
@Alanooo Ostatni serial który mnie aż tak pochłonął to Breaking Bad ale ja mało seriali ogólnie obejrzałem :D
5
I już powoli kończę 3 sezon Peaky Blinders, ależ ja głupi byłem że tyle trzymałem ten serial na kupce wstydu. Top topów, śmiało polecam jeżeli też jeszcze ktoś się za niego nie wziął.
1
@Woland10 Matko boska, wolandzik to człowiek orkiestra - nawet za analizy się wziął
0
@david89 no zrobienie jednego ss to kupa czasu, pewnie jakis rok z zycia wyjety.
0
@Mario96w Gdybym oczekiwał jakiegoś generycznego fantasy to też byłbym zadowolony. Niestety pokładam większe nadzieje w naszym uniwersum.
1
@MesQueUnClub96 https://www.fcbarca.com/user/MesQueUnClub96/komentarze
łap
22
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p552x414/269687959_4787388631319642_7356503719457893165_n.png?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=JOMLPhSe3OwAX8BtcX2&_nc_oc=AQlUwd2Gte_fX4qGPpBPtbh1ck32Jlp0K52MEjn9hXWH_ehgiO1VN5a1cLJV_07PDJE&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT-zFXMZOHtkA43bqd-pVAa9pFLNP-93lkWp3sbzH7Kp_A&oe=61C5D3F0
Jeden z niewielu pozytywów nowego wieśka, meeemy xDD
1
@Kgorecki2500 Wiadomo, że kupca korzennego, ale ścieżka Iorwetha też zacna.
0
@ViscaDelFritz1983 Pewnie obudzil się po sesji nerdzenia w fortnajta, zdawało mu się, że zaspał na trening, nie spojrzał na zegarek i cyk poleciał na trening. xDD
3
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-12-20-dying-light-2-ocenzurowane-w-niemczech
Ale to jest chore, wydajesz produkt przeznaczony dla osób 18+ i jeszcze Ci go cenzurują. xD
0
@Colon Kolejny dowód, że żyjemy w Matrixie. :v
1
@KidusFCB Klasycznie Battlefield 4 :D A z nowszych to planuje dać szansę nowemu polskiemu tworowi, World War 3 - ponoć prezentuje się zacnie jak na betę.
5
@Gaz A ja tam szanuje, że gra dla Argentyny. Może i ma mniej trofeów ale na pewno ma reprezentacje w sercu.
1
Teraz to snieg, a na święta temperatura poleci w górę i zostanie tylko ciapa
I tak co roku :c
0
@TheNekro94 Gra o tron imo. Szkoda tylko, ze nigdy główna saga nie będzie skończona xd
0
@clyde Mnie juz nawet nie ciekawi dlaczego wiedzmini zaprosili panie do swojej rzekomo ukrytej przed większością świata twierdzy ale skąd one się tam w ogóle znalazły w pobliżu xD teren mocno górzysty i nieprzystępny, no wątpię żeby przejazdem były
17
@Transu96 drugi ss to idealny przykład jak ktoś za bardzo się poczuje xd
2
W sumie to od biedy kumam przyznanie zp za kopiuj wklej, tak teraz kiedy zawiesił a raczej mocno ograniczył swoją działalność na stronie to tylko potwierdza, że chlop ma tutaj zrobiony pr jak wielki cr7