0

@AssisMoreira buty z ccc i zaraz będę w nich śmigał drugi rok, chyba nie jest tak źle jak na jednorazowe buty?

2

@Dawid445 Nowa gra plus nie zmienia niczego oprócz większych cyferek + nie trzeba szukać schematów, osobiście preferuje zwyczajną nowa grę bo lubię ten etap w rozgrywce kiedy jesteśmy gołodupcem.

2

O cholera, customizacja postaci w WW3 jest w klimatach MILITARNYCH. :D Szok i niedowierzenie patrząc na dzisiejsze szaleństwo w grach fps.

1

@Messibestplayerintheworld Cou to rasowy kogut, idealnie pasowałby do Tottenhamu.

1

@MesQueUnClub96 Nie wiem czy jest najlepszy ale na pewno napisał na nowo pozycje bramkarza.

3

@Kacper1998 Idąc Twoim tokiem rozumowania to nie można się jarać osiągami za Pepa bo Barca wtedy odjechała reszcie. xDD

A Leo Messiego to już w ogóle nie można traktować poważnie, bo obrońcy wychodzili na niego tylko po to, żeby stać. xD

0

@LS Geralt przytuliłby Buke i wręczył jej prezent. :v

1

@Jakchcesz Jednak lepiej się gra jak człowiek jest wyspany. xD

2

Kurla, zegar biologiczny psuje mi urlop xD Jak można się na wolnym budzić o 6:30 to ja nie wiem...

1

@BorzyKrzys



XDD

2

@Barwindg do "wiadomo czego" bardzo dobry serial

2

@DaPidejpi Może nie najlepszy ale największe emocje przy nim miałem, kiedy Polska ograła Niemców 2:0

1

@Alanooo Ostatni serial który mnie aż tak pochłonął to Breaking Bad ale ja mało seriali ogólnie obejrzałem :D

5

I już powoli kończę 3 sezon Peaky Blinders, ależ ja głupi byłem że tyle trzymałem ten serial na kupce wstydu. Top topów, śmiało polecam jeżeli też jeszcze ktoś się za niego nie wziął.

1

@Woland10 Matko boska, wolandzik to człowiek orkiestra - nawet za analizy się wziął

0

@david89 no zrobienie jednego ss to kupa czasu, pewnie jakis rok z zycia wyjety.

0

@Mario96w Gdybym oczekiwał jakiegoś generycznego fantasy to też byłbym zadowolony. Niestety pokładam większe nadzieje w naszym uniwersum.

1

@Kgorecki2500 Wiadomo, że kupca korzennego, ale ścieżka Iorwetha też zacna.

0

@ViscaDelFritz1983 Pewnie obudzil się po sesji nerdzenia w fortnajta, zdawało mu się, że zaspał na trening, nie spojrzał na zegarek i cyk poleciał na trening. xDD

3

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-12-20-dying-light-2-ocenzurowane-w-niemczech

Ale to jest chore, wydajesz produkt przeznaczony dla osób 18+ i jeszcze Ci go cenzurują. xD

0

@Colon Kolejny dowód, że żyjemy w Matrixie. :v

1

@KidusFCB Klasycznie Battlefield 4 :D A z nowszych to planuje dać szansę nowemu polskiemu tworowi, World War 3 - ponoć prezentuje się zacnie jak na betę.

5

@Gaz A ja tam szanuje, że gra dla Argentyny. Może i ma mniej trofeów ale na pewno ma reprezentacje w sercu.

1

Teraz to snieg, a na święta temperatura poleci w górę i zostanie tylko ciapa

I tak co roku :c

0

@TheNekro94 Gra o tron imo. Szkoda tylko, ze nigdy główna saga nie będzie skończona xd

0

@clyde Mnie juz nawet nie ciekawi dlaczego wiedzmini zaprosili panie do swojej rzekomo ukrytej przed większością świata twierdzy ale skąd one się tam w ogóle znalazły w pobliżu xD teren mocno górzysty i nieprzystępny, no wątpię żeby przejazdem były

17

@Transu96 drugi ss to idealny przykład jak ktoś za bardzo się poczuje xd

2

W sumie to od biedy kumam przyznanie zp za kopiuj wklej, tak teraz kiedy zawiesił a raczej mocno ograniczył swoją działalność na stronie to tylko potwierdza, że chlop ma tutaj zrobiony pr jak wielki cr7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?