7

@BarcaInfo cringe trochę

1

Ależ Peaky Blinders to genialny serial, wstyd że dopiero teraz za niego się zabrałem.

2

@Sau_Ron Za Valverde zaczął się ten regres, którego żniwa zbieramy do dzisiaj. Po prostu wtedy był lepszy i młodszy skład.

No i był Leo, który ratował.

2

@FC1899Barca Profesjonalne wypaczenie statystyk żeby wyszło na twoje.

Top manipulacji xD

8

@AmigoBlancos Ego top w obu przypadkach xD

1

Tymczasem legendarny Hack and slash Titan Quest dostał kolejne dlc! Imponujące wsparcie.

3

@dawidor9 Nie ma na to szans, pytanie tylko jak wyglądają "inteligentne" formy życia w kosmosie.

11



I to się szanuje, na ławce trenerskiej mu nie wyszło ale legenda bedzie na zawsze.

3

@KrwawiaceoczyVEB No w sumie to niewiele jest do zrozumienia, ot - piłkarska inflacja. Dodatkowo delikatnie mówiąc rozwalony rynek.

0

https://boop.pl/cyberpunk-2077/jak-cdpr-odpowiedzialo-na-pytania-inwestorow-ktorzy-chcieli-podniesc-cene-cyberpunka-2077

Ci inwestorzy to jakiś rak na Redach. Pytania o mikrotransakcje, pytanie czy będą przeceny jeszcze czy coś co pozwoli zwiększyć zyski XD

2

@Abominacja ta wybiórcza wolnosc konfederacji, miód na serduszko xd

0

Gdyby byl te kilka lat mlodszy to transfer marzenie..

1

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/zlota-pilka-2021-zaskakujace-doniesienia-leo-messi-odda-barcelonie-zlota-pilke/w4m115p?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb

Onet z wylewem. xD

Nagłówek, potem wytłuszczonym drukiem informacja: "W poniedziałek Leo Messi zdobył swoją siódmą Złotą Piłkę w karierze. Decyzja ta wzbudziła wiele kontrowersji. Duże grono osób uważa, że na wyróżnienie w tym prestiżowym plebiscycie bardziej zasłużył Robert Lewandowski. Jak poinformowały hiszpańskie media, Argentyńczyk może oddać swoją nagrodę. Przekaże ją byłemu klubowi."

A gdzieś potem na końcu info, że chodzi o muzeum Barcelony.

Polskie dziennikarstwo? Top. :v

0

@Herato No Alexis miał "ogromny" wpływ na wygranie CA, szczególnie jeżeli porównamy to z turniejem w wykonaniu Leo z 2021.

0

@BarcaInfo Wleciał edit, odnoszę się tylko do tej repliki. Rok temu taki mały upominek był po prostu strzałem w 10 pod względem pr rapera i piłkarza.

0

@BarcaInfo No z tego co wiem Que nie wręczył mu więcej ZP z lego, a mieszanie innych nagród z tą nie ma żadnego sensu. Zwykła akcja dla zabawy, pr i marketingu (w całym środowisku raperskim się to przewinęło - na polskiej scenie piłkarskiej zapewne również.)

I taka ciekawostka, xD nie jest merytoryczne w tej "dyskusji" - po prostu wykorzystałem tą jakże zacną emotke, żeby wyśmiać Twoja opinię. (W tym konkretnym przypadku, o soli z Wieliczki się nie wypowiem, bo nie wiem kto organizuję tą jakże poważna nagrodę.

1

Tylko na Ra Lambli można dowiedzieć się, że złota piłka z klocków lego która Que wręczył Lewandowskiemu jest wymyśloną NOWA nagrodą pocieszenia, no hit. XDDD

2

@BarcaInfo "Znajdzie drugi kraj, w którym jeśli dany piłkarz czegoś nie wygrał to robią dla niego repliki Złotej Piłki"

XDDD Beczkowa akcja Quebo a Ty to bierzesz na poważnie xDD Zostań byczku lepiej przy kserokopiarce, plis

0

@Chada i 180 GB to na grę bardzo dużo, twórcy zlewają kompresje danych odnicnek 2137

2

@ciema imo to mental ludzi, pilka nożna akurat nie ma z tym nic wspólnego

1

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-12-01-stalker-2-na-xbox-series-s-zajmie-polowe-dysku-konsoli
O kurla za chwile rzeczywistośc jednej gry na dysku stanie się rzeczywistością xd

0

@MrShakira nie zle, ale hajsu za mało i to imo nie zmienia faktu, że może sobie smieszkowac z kolegami

0

@MrShakira w sumie to co w tym dziwnego? xD

0

@SelloutCrowd W sumie jak teraz patrze jest to mozliwe

17



Chore stereotypy odnośnie mężczyzn ciągle żywe.

Z tym mieszkaniem to w ogóle śmieszne w obecnych czasach. xD

3

@AnsuFati_10 I od strzelania jest inna nagroda. Zloty but - gole to tylko jeden z czynników uwzględniany przy zp

1

@Objectivo Slaba psycha

58

Przepiękny artykuł. Glos rozsądku w tonie ostatnich dyskusji, gdzie często wybijalo szambo

2

@Encore teraz jest upamiętnienie najlepszego piłkarza na świecie, Gerwancy wleci jak zapowiedzą 4 część. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?