marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba imo rockstar z take two narobili sobie wiecej gowna niz redzi z cyberkiem. Wycofanie oryginalnej trylogii i jej przywrócenie ale tylko na swoim launcherze, skąpstwo take two bo nawet licencji na muzykę (która w trylogii robi ogromna robote) nie odnowili, dziwny styl graficzny który nie każdemu spasuje (wiadomo, że przerobienie postaci na bardziej kreskówkowe to mniej roboty, niż całkowite odnowienie w normalnym stylu graficznym) i cyk za gry sprzed kilku generacji prawie 300 złotych. xD
To ja juz jednak wole cyberka
1
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/donald-tusk-zatrzymany-przez-drogowke-stracil-prawo-jazdy/fhp0mb0
no i chłop dał karmę dla tvp, teraz przez 3 miesiace wyborcy pisu beda sluchac jak to niemiecy pirat zapieprza na polskich drogach. xDD
btw. ponoc jechal w zabudowanym o 50km/h za szybko wiec chyba go popieprzyło.
0
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-11-20-rockstar-naprawia-gta-trilogy-jest-pierwsza-aktualizacja
Niby Redzi mieli uczyć się od Rockstara a obecnie wychodzi, że to Rockstar uczy się od Redów. xDD
1
@prokofiew Ja na tej reklamie bfa jak debil szukalem "x" którego ostatecznie nigdzie nie było ;x
0
@Abominacja nie no, rozmieszczenie mam ogarniete ale jest to niewygodne.
0
@Omoziu no ta, ale da sie oszukac windowsa dzieki ds4 zeby widzial pada od sony wiec myslalem, ze ludzie ogarneli tez te cholerne ikony xD
0
@Abominacja przeklety xkloc ma monopol na pady przy windowsie ;x
0
Miśki, da się jakoś oszukać windowsa żeby widział ikony od dualshocka a nie od xboxowego pada? xD
9
@Rewolucja123 No przecież jak na czole to nie będzie widział ;x
3
@Jakchcesz Takiego Que aż chce się słuchać, mógłby już coś podziałać z nowym albumem. ^^
2
O kurła, ale potężne ksywki Sokół ogarnął na fity
3
@Djzordon A jakieś dowody, oficjalne wyroki czy opierasz się tylko na samym oskarżeniu, które równie dobrze moze być próbą wyłudzenia pieniedzy? Podobnie może być teraz jak kiedys z Neymarem, co został oskarżony o gwałt. xD
1
@paweldunajecfcb Pieron wie, równie dobrze "bóg" może być zupełnie czymś/kimś innym niż wyobrażają sobie ludzie, a równie dobrze może nie być żadnego boga.
0
@RobiS Różnica jest taka, że tutaj ucierpiało NIEWINNE zwierzęta, ludzie chcieliby ukarać kogoś kto je skrzywdził. Kumasz ta delikatna roznice?
3
@macio_944 soundtrack w cyberku wyszedl prima sort
1
Potężna religia boi się piesków. xD
1
@escarabajo To jest jedyny słuszny Vini, a nie jakieś tam juniory. :D
0
@Bagsik88 To chyba nie do mnie, ja też się śmieje z tej wielkiej awantury o przejęzyczenie. Przecież to śmieszne. xD
6
https://m.youtube.com/watch?t=392&v=0XZOHNU37Wo&feature=youtu.be
6:35 alez wini zaimponował xdd
1
@Striker mi to tam rybka, tylko po aktualizacji wyebalo serwery ea. xDD
w sumie to tez nie jest zadna sensacja. ;v
0
@TheNekro94 tego nie wiem, bo w cp nie gralem przedpremierowo. xD Ale to dobrze, bo kupa rzeczy jest do poprawy w nowym bfie
0
BF dopiero jutro ma oficjalna premiere a juz patche wychodza xDD
6
@Kengo W sumie to trzeba mieć nieźle nasrane we łbie żeby takim wślizgiem atakować na treningu
1
@IronSanHybrid no lewy podczas jakies rozmowy spytal, czy mamy szanse na baraże
0
@mrboom piątek na 2 zmianach nie jest taki fajny:v
4
Budzi się czlowiek z świadomością że już sobota (nie wiem jak, coś mi się przestawiło) a tu dopiero czwartek.
Tak się rozczarowac z samego rana :(
0
@Tomason Battlefield od lat ma problemy na premierę, większe lub mniejsze. Nigdy nie zapomnę premiery legendarnej 4, która przez jakiś rok po premierze stała się dopiero grywalna. Piękne czasy. xDD
0
Ale inba w internecie z zwykłego przejęzyczenia Lewandowskiego. xD
2
https://nawiedzone.pl/armatka-wodna-kontra-imigrant-z-wyrwana-furtka/
No uzdolnieni fizycy to to nie są. xDDD
3
@Tomason źródło wyschło, co? xD