marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kkbarca Dyskrecja na takim poziomie, że już wszyscy o tym wiedza. xD
4
@Bocheno1 martwym linkiem to ty gorących nie podbijesz
4
A więc po 30h w nowym BFie śmiało mogę wyciągnąć wniosek, ze nowa część Battlefielda jest zwyczajnie dziwna. Pomijajac kwestie stylistyki czy też optymalizacji totalnie nie rozumiem zastąpienia zwykłych klas specjalistami, na dużych trybach w ogóle to nie pasuje, imo specjaliści powinni zostać tylko w hazard zone gdzie jest mniej graczy na mapie i faktycznie trzeba wybrać specjaliste pod drużynę.
Na plus na pewno tryb "portal" gdzie gracze sami mogą ustalić sobie zasady, serwery i właściwie wszystko.
Szkoda, chyba czas się pogodzić ze Dice juz nawet nie dorówna legendarnej 4.
0
@4drian0 Tam może banować, tutaj mógł wyjść tylko jako sfrustrowany człowiek. Dobrze, że na TT ogólnie się przerzucił.
0
@bafi Zróbcie sobie dzieciaka, połączy to was na nowo. :v albo możecie zacząć od ślubu, tak się naprawia związki. 5 złotych za rade się należy
2
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s640x640/260789831_4518520314904726_454815517809342120_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=IJ4tqdEcsp0AX9oq678&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=9d09cc8411f2ddf0475c251f7d10008d&oe=61A69194
Geralt teraz będzie śmigał z mieczem świetlnym.
1
@Sau_Ron Polska. Piękni kraj, tylko rządzący to wiadomo co. ;)
0
@amanter szok i niedowierzenie
11
@Messibestplayerintheworld całej prawdy to my - szaraczki nigdy nie poznamy
2
@Sapos93 najlepiej żeby w ogóle ich nie wypuszczal z ośrodka treningowego
12
@jq91 Potężnym CR7.
15
Na miejscu tej Pani zdzieliłbym tego pajaca wiaderkiem.
3
@Comentateiro W Juventusie na maly kryzys zapowiadało się od dawna, nie maja juz topowych piłkarzy, poskąpili na nowych i poziom ligi wzrósł. United tez jest cieniem samego siebie, sporadycznie trafi im się lepszy sezon, teraz może będzie inaczej bo na papierze skład top, a Portugalia to imo typowy przykład wypalonego trenera.
3
https://www.wieliczkacity.pl/dzialy/aktualnosci/potracil-pieszego-na-przejsciu-gdy-sie-zatrzymal-i-wysiadl-aby-mu-pomoc-sam-zostal-potracony-przez-inny-samochod/
To sie nazywa dopiero perpetuum mobile xD
4
@Przemek2323 A za co ma przepraszać?
3
@Danny Gaucho I takie podejście to się szanuje
0
@bartekvisca przecież powiedzieli, że w tym roku juz nic nie będzie.
0
https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-jest-lepiej-oceniany-na-steam-to-zasluga-nowych-gr/z020db8
Cyberek lekko naprawiony, gracze przyszli z normalnymi oczekiwaniami i cyk, fajne oceny lecą.
Ciekawe kiedy Redzi dadzą te fabularne dodatki, bo chętnie wróciłbym do night city
5
@AmigoBlancos Imo nagonka na niego zaczęła się kiedy zaczął kręcić bekę z Barcelony xD
1
@baartekk97 Nie rozumiem, jak dorośli czy też młodzi ludzie - którzy prawdopodobnie mieli w szkole podstawy historii (chociaż patrząc na poziom pewnie wagarowali) mogą "wyznawać" jakąkolwiek skrajną ideologię i mieć za bohatera zwykłą szuje. Przerażające co niektórym zastępuje mózg w tych durnych łbach.
0
Wypatrzyliście już coś ciekawego na sztimowej wyprzedaży? ^^
1
W sumie lekko przerażające, że ludzie dalej nakręcają się na ZP, przecież głosowanie już dawno zakończone, obecne mecze nie mają żadnego znaczenia więc po kiego wuja? xD
0
@masq Nie, mam wyebane co kto robi i z kim, ale o ile przypieprzanie się do ORIENTACJI SEKSUALNEJ mnie dziwi tak mógłbym zrozumieć gdyby ktoś nie chciał oglądać bdsm w reklamach, tyle
0
@masq Ale ale orientacja seksualna to nie fetysz. xDD
0
@masq Chociażby po to, żeby pokazać jednej z skrajności, że to jest normalne? Może za 100 lat taki takie akcje zyskaja w.w efekt, bo na razie to jeszcze lipa z tym
Btw, nieraz w reklamach etc pojawiaja sie pary heteroseksualne. Czy to juz mozna promować?
1
@kaamil1910 Fati i Ronald to nie ale przy Dembele to już bym się poważnie zastanowił. xD
0
@Baniek Jakby kontuzje zaczęły go omijać to na pewno ma szanse być w ścisłym topie.
0
@meteo100 Dzieki! :D
1
@Jakchcesz Widzę, że nie tylko ja zamierzam powiększyć kupkę wstydu. :D
11
@Woland10 Ja patrzę szerzej. XD