marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato No Hazard może sobie z nim piateczke zbic
3
Szkoda, ze nawet za te 20 milionów nie pójdzie
1
@neeed @AlexDark00 @Mr8lack
Filmy panowie, bo na seriale to ja czasu nie mam. :(
0
Co na netflixie, byczki?
1
@ranger3120 Call of Cthulhu, jeżeli lubisz Lovecrafta powinieneś być zadowolony
1
@eydeem 9.3.1.
- używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obelżywe w sposób niestosowny lub w nadmiernych ilościach, a w szczególności w komentarzach niekonstruktywnych
regulaminu formalnie zapewne nie lamie ale w sumie masakra jakie tutaj jest pole do interpretacji, regulamin powinien byc jasny i klarowny.
3
Kurde, chciałem sobie zrobić luźna karierke PSG w fifie a tutaj cyk, zaden pilkarz z topu nie chce przyjść bo liga za slaba. xDD
3
Co jest do uja? Przecież te kontuzje w naszym klubie sa nienormalne.
6
@FC1899Barca 91 goli Messiego wciąż zatyka mi morde
27
@patrykzmc2000 Polazł sobie za pieniążkami to niech kisi się w PSG. Tak samo jak Moriba w Lipsku.
1
@Borneo pandemia imo wbrew pozorom bardzo nam pomogła, zapewne gdyby nie ona bartomeu znalazłby jakiś sposób na hajs i dalej rujnowałby nasz klub
3
@Woland10 XDDD przepiękny jestes
3
@Abominacja Ta, na pewno rozchodzi się o połączenie z "hazardem" w Fifie. xD pewnie ktoś chce więcej pieniędzy z tego wyciągnąć i tyle
0
Widzę chomik też ma już dosyć obecnej Barcelony i uciekł z kołowrotka.
1
@l0Messini my sie sami dymamy
0
@goldensun "Równie dobrze żadna z tych bramek mogła nie paść, a Aspas mógł strzelić w 2 minucie."
Potężny bezsens.
0
@Stagiryta przyjdzie slabszy mecz to bedziesz twierdzic, ze znowu zapomnieli jak sie gra w pilke. ;v
0
@FCMichalo Nigdy, chyba że wśród głąbów. Kariere piłkarską i trenerską trzeba oddzielić gruba kreska
0
@Woland10 dej mnie trenera za darmo, mam chory klub
5
@Ls0811 Nie, nie. Wolność słowa nie polega na tym, że możesz kogoś bezkarnie obrazić. Wolność słowa opiera się na wolności przy wyrażaniu swoich poglądów, sprzedanie komuś puncha pod to się nie zalicza
1
@mpolska25 Tez tak uwazam, jak na pisiora to zachował klase.
1
Nie rozumiem hejtu jaki spłynął na terleckiego po tym wydarzeniu, przecież równie dobrze wicemarszałek mógł jej sprzedać klapsa na dziąsło za te słowa. Nie jest źle :x
2
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p843x403/253114114_611900719842134_1535329674736483586_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=p0RNCpik8aoAX9TX0z7&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=409ed64e2087a78eb86f64d605c0f43c&oe=61AD8D7A
Wielkie porównanie Kloppa i Siemone w TVP. :D
Nie ma co, zestawienie na ich poziomie.
12
Ciekawe kiedy zostanie 3 trenerem z którym Barca będzie kombinować, żeby nie wypłacać odszkodowania. :x
0
Ale gość nostalgię wyczarował. :(
1
https://x.com/fremdenlegion2/status/1456317608207192065
Patrząc na te posty mam nadzieje, że Polacy jak najczęściej będą klękać na polskiej ziemi. xDD
1
@LucaMancini Ale nikt nie wymaga żadnego trypletu, większość zadowoli się poprawa gry + liga mistrzow w przyszlym sezonie.
4
@bartas97 Ten film nigdy nie byl komedia.
1
@Cvbn Dobra, ale kto uważa francuska lige za najlepsza? xDD
7
@Mns21 Oczywiście, że za. Jeżeli miałbym wybrać między długim umieraniem w szpitalnym łóżku, zwyczajnie cierpiąc a szybką i bezbolesną śmiercią to bez zastanowienia wybrałbym to drugie.