marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@GeneralXavi Tradycyjnie pomijając fanatyczne skrajności, których nikt nie traktuje poważnie myślę, że każdy cieszy się z faktu iż marsz przebiegł spokojnie.
5
No, najbardziej rzetelny i retoryczny człek wziął się za recenzję GTA SA xD
3
https://eu.store.thqnordic.com/en/gothic/
THQ Nordic chyba na poważnie zamierza zainwestować w naszego kochanego Goticzka.
0
@VegetaPolska pierwsze słyszę, że to twórcy w remasterach zmieniali mechaniki
0
@norbi77 Ja nie wiem czy tam w ogóle jest jakaś moderacja, twitter sprawia wrażenie wolnej amerykanki
1
@norbi77 https://x.com/jenko_xx_/status/1458821640956289024
Kurde, ja rozumiem pożartować, rzucić jakimś baitem czy trollem ale ten typ jest tak niesmaczny, że to aż szok
1
@norbi77 Rośnie nam mały Seba. :D
3
@DaPidejpi prawy populista i wszystko jasne
1
@Pogba pusta przestrzeń. :D
2
@NaFazieHitman Nie ma to jak wykorzystywanie dzieci w działaniach manipulacyjnych.
0
@kamilo0066 Tak samo jak prawica rzucała się na lewicowych marszach. xD Zresztą tutaj przesłanie ładne chociaż
8
@DaPidejpi Przykre w chuj, że przez takich jełopów potem zwykli uczestnicy marszu dostają łatkę patusów. Powinni ich wyłapywać i sroga karać
0
@bartekvisca żeby upamiętnić bitwę pod empikiem
0
Dobra, na obecna chwile widze, ze portal w nowym bfie zapowiada sie tak swietnie, ze gdyby byl osobna gra sprzedałby się lepiej niz bf2042 xDD
0
I Kromeczka już ogrywał pełną wersje nowego BFa.
1
@CLionelMessi Ty sie nie smiej, dziadostwo od jakis 2-3 tygodni nie chce zejsc. xD a tutaj wyczuwam patent Cou czyli l4 na plecki.
2
Miśki, ostatnio pojawiły mi się 4 siniaki na linii kręgosłupa, ktoś coś wie wstępnie zanim wybiorę się z tym do lekarza? xD
4
@macio_944 panie, ale jaki z niego alkoholik. Przecież to już grubo po 12
5
@Pedrininho słabe to jest poważne odbieranie obrazków z internetu. ^^
24
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s720x720/254264949_5024088454308548_6970565252963367665_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=b5vG_EFfeEcAX8gJ6Sx&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=484da6e9b7db96acc47ab43e03353246&oe=61915D5F
Tak to już jest. XDD
0
@DarekFCBnaZawsze Zwierzeta robiłyby burdę przy granicy a nie na marszu :v
0
@Bagsik88 no stricte z kwestii pr i kibiców rozwalenie dużej przewagi z pierwszego meczu imo jest dużo gorsze niż dostanie juz w pierwszym meczu ale to moje subiektywne odczucia.
2
I cyk, juz wiemy jak wyglada remaster GTA w rzeczywistości.
48
Matko boska, Xavi chce pomóc naszym zachować jakas minimalna dyscyplinę i koncentracje podczas spotkania to juz jest tym złym. xDDD Widze, ze koledzy chetnie przytula kolejny blamaż w lidze mistrzów czy rozpieprzenie zacnej przewagi z pierwszego meczu.
Ogólnie to trochę mnie to bawi, nie spodziewałem się że w takich kwestiach ktoś będzie stał za piłkarzami. xD
2
@Rewolucja123 Imo po Lewandowskim widać, że po zakończeniu kariery mógłby zostać w branży. Pieron wie jak nasz Robercik zadecyduje
9
Robert Lewandowski o szkoleniu:
– Jeśli chodzi o szkolenie, jak na 40-milionowy naród mamy zbyt mały wybór na każdą pozycję. Nie możemy o tym systemie mówić jako o przyszłościowym i funkcjonującym dobrze. Tu jest dużo do poprawy – gdy zmienimy dwa, trzy małe elementy, nie możemy liczyć, że wszystko się zmieni.
– Od lat nie idzie szkolenie w jakimś systemie i nie widać dużych efektów. (...) Moje zdanie od lat się nie zmieniło, bo nie widzę, by szkolenie zmieniło się na tyle, bym powiedział: "o, widzę światełko w tunelu"
– Gdyby szkolenie funkcjonowało dobrze, bylibyśmy w innym miejscu. (...) Pod tym względem mamy dużo do zmiany i ciężkiej pracy – podsumował.
W sumie to nic dodać, nic ująć.
2
@LS a zes jednak psychoanalizę wszystkich dziewczyn co korzystaja z insta
0
@LS My jesteśmy młode wilki
3
@macio_944 Kiedy pierwszy raz zobaczyłem jak działa woda w Cyberpunku to się za głowę złapałem. :D
21
Świetny piłkarz i świetny człowiek.