11

@GeneralXavi Tradycyjnie pomijając fanatyczne skrajności, których nikt nie traktuje poważnie myślę, że każdy cieszy się z faktu iż marsz przebiegł spokojnie.

5



No, najbardziej rzetelny i retoryczny człek wziął się za recenzję GTA SA xD

3

https://eu.store.thqnordic.com/en/gothic/

THQ Nordic chyba na poważnie zamierza zainwestować w naszego kochanego Goticzka.

0

@VegetaPolska pierwsze słyszę, że to twórcy w remasterach zmieniali mechaniki

0

@norbi77 Ja nie wiem czy tam w ogóle jest jakaś moderacja, twitter sprawia wrażenie wolnej amerykanki

1

@norbi77 https://x.com/jenko_xx_/status/1458821640956289024

Kurde, ja rozumiem pożartować, rzucić jakimś baitem czy trollem ale ten typ jest tak niesmaczny, że to aż szok

1

@norbi77 Rośnie nam mały Seba. :D

3

@DaPidejpi prawy populista i wszystko jasne

1

@Pogba pusta przestrzeń. :D

2

@NaFazieHitman Nie ma to jak wykorzystywanie dzieci w działaniach manipulacyjnych.

0

@kamilo0066 Tak samo jak prawica rzucała się na lewicowych marszach. xD Zresztą tutaj przesłanie ładne chociaż

8

@DaPidejpi Przykre w chuj, że przez takich jełopów potem zwykli uczestnicy marszu dostają łatkę patusów. Powinni ich wyłapywać i sroga karać

0

@bartekvisca żeby upamiętnić bitwę pod empikiem

0

Dobra, na obecna chwile widze, ze portal w nowym bfie zapowiada sie tak swietnie, ze gdyby byl osobna gra sprzedałby się lepiej niz bf2042 xDD

0



I Kromeczka już ogrywał pełną wersje nowego BFa.

1

@CLionelMessi Ty sie nie smiej, dziadostwo od jakis 2-3 tygodni nie chce zejsc. xD a tutaj wyczuwam patent Cou czyli l4 na plecki.

2

Miśki, ostatnio pojawiły mi się 4 siniaki na linii kręgosłupa, ktoś coś wie wstępnie zanim wybiorę się z tym do lekarza? xD

4

@macio_944 panie, ale jaki z niego alkoholik. Przecież to już grubo po 12

5

@Pedrininho słabe to jest poważne odbieranie obrazków z internetu. ^^

0

@DarekFCBnaZawsze Zwierzeta robiłyby burdę przy granicy a nie na marszu :v

0

@Bagsik88 no stricte z kwestii pr i kibiców rozwalenie dużej przewagi z pierwszego meczu imo jest dużo gorsze niż dostanie juz w pierwszym meczu ale to moje subiektywne odczucia.

2



I cyk, juz wiemy jak wyglada remaster GTA w rzeczywistości.

48

Matko boska, Xavi chce pomóc naszym zachować jakas minimalna dyscyplinę i koncentracje podczas spotkania to juz jest tym złym. xDDD Widze, ze koledzy chetnie przytula kolejny blamaż w lidze mistrzów czy rozpieprzenie zacnej przewagi z pierwszego meczu.

Ogólnie to trochę mnie to bawi, nie spodziewałem się że w takich kwestiach ktoś będzie stał za piłkarzami. xD

2

@Rewolucja123 Imo po Lewandowskim widać, że po zakończeniu kariery mógłby zostać w branży. Pieron wie jak nasz Robercik zadecyduje

9

Robert Lewandowski o szkoleniu:

– Jeśli chodzi o szkolenie, jak na 40-milionowy naród mamy zbyt mały wybór na każdą pozycję. Nie możemy o tym systemie mówić jako o przyszłościowym i funkcjonującym dobrze. Tu jest dużo do poprawy – gdy zmienimy dwa, trzy małe elementy, nie możemy liczyć, że wszystko się zmieni.

– Od lat nie idzie szkolenie w jakimś systemie i nie widać dużych efektów. (...) Moje zdanie od lat się nie zmieniło, bo nie widzę, by szkolenie zmieniło się na tyle, bym powiedział: "o, widzę światełko w tunelu"

– Gdyby szkolenie funkcjonowało dobrze, bylibyśmy w innym miejscu. (...) Pod tym względem mamy dużo do zmiany i ciężkiej pracy – podsumował.

W sumie to nic dodać, nic ująć.

2

@LS a zes jednak psychoanalizę wszystkich dziewczyn co korzystaja z insta

0

@LS My jesteśmy młode wilki

3

@macio_944 Kiedy pierwszy raz zobaczyłem jak działa woda w Cyberpunku to się za głowę złapałem. :D

21



Świetny piłkarz i świetny człowiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?