3

0



Polski Ken XDD
Jak oni szukaja ludzi do tych gal to ja nie wiem

0

@Abominacja no tutaj znawcy od wszystkiego ale pokroju Najmana eksperta w TVP :x

23

@-barca4ever- Przez tydzień nie masz zmysłów i zamiast ogarnąć już lekarza, to uderzasz z pytaniem na La Ramble? Niezbyt rozsądne podejście. ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Sulimo Vamos Lewandowski!!
Ballon d'Or 2021... Robert Lewandowski!!!
RL9!!!
LewanGOALski!!!


Tyle Ci powiem.

0

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-10-29-kolejne-aktualizacje-cyberpunk-2077-dopiero-w-przyszlym-roku


A więc to tyle jeżeli chodzi o aktualizacje Cyberpunka na ten rok. :v

0



Jak się chce to się da. :v

4

@zibiku 2021, nie można przesadzać z tym czasem.

4

@zibiku To wyrzućmy większość współczesnych świąt z Polski. ^^

3

@IronSanHybrid szatańskie swinto!!! beda zjadac koteły!

2

@Jakchcesz Szkoda tego cyberka, bo gra miała (I wciąż ma, pytanie co z tym dalej zrobia redzi) ogromny potencjał, ale obecnie pozostaje mieć nadzieje, ze Redzi wyciągnęli wnioski i przy następnych grach takie sytuacje nie będą się działy, a przynajmniej nie na taka skale jak przy CP.

3

@catalanian09 Przecież to nie jest stawianie warunków, to błagalne żebranie. xD

5

Daj za darmo, mam chory klub..

2

Jako iż doszedl nam kolejny trener do spłacenia wie ktoś jak to wygląda z Setienem? Dalej zalegamy mu z odszkodowaniem? xDD zaraz to będziemy brać kredyty na odszkodowania dla trenerów

0

@ściah W punkt. Obecnie o majstra będzie ciężko ale pilka nożna to na tyle nieprzewidywalny sport, że w miesiac sytuacja może odwrócić się do góry nogami

3

Jedno jest piękne w tegorocznej złotej piłce.

Kto by nie wygrał, to będzie słychać trzask pękających tyłków. :v

0

@Kamyk37 potrącił go po drodze samochód czy co?

2

@AmigoBlancos Wolandzik to definicja merytoryki, nie pyskuj. xD

2

To ciekawe po ilu kolejkach ludzie będą Xaviego wyrzucać xD

1

@Dr_Cabasisi matko boska, do czego to doszło ze człowiek który zaszczepił w naszych piłkarzach gen przegrywa, pragmatyzm i po prostu nudny styl gry jest czyims marzeniem xd

3

@POLAK12345 Janusz, uspokój się.

3

W sumie to sobie teraz tak myślę, ze ostatecznie dobrze się stało że Leo odszedł. Wciąż delikatnie pudrowałby tego trupa a przy naszych niepowodzeniach, których zapewne byłoby nawet z Leo więcej niż normlanie to właśnie Messi rykoszetem dostawałby najwięcej hejtu. Tak to już nie ma kozła ofiarnego. :x

1

@MesQueUnClub_87 naruszyłeś równowagę naszego wymiaru. :p

3

https://www.facebook.com/Sluzbywakcji/videos/738728657528029

ale te dziecaki niewychowane teraz, masakra

3

@deyna2018 Ale jaka moda? Dzieciaki tez maja dostep do popularnych rzeczy xD Kiedys rozjeżdżanie ludzi w gta sa teraz squid game

6

https://x.com/GrzybUkasz/status/1453096145505464320

Ależ dziwnie patrzy się na tak młode twarze w polityce xD U nas ciągle te same dziadki, które oderwać się od koryta nie mogą i przy nim już zgnija

0

@Mathew86 gdyby tak powiedział to chlop bylby spalony, wiadomo ze gatka musi robić dobry pr

1

@Pedro2221 a to moje niedopatrzenie. :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?