marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Criss18Barca https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10867063#comment-10867063
czemu nie piszesz o tym na forum o maszynkach? ;v
0
Polski Ken XDD
Jak oni szukaja ludzi do tych gal to ja nie wiem
0
@Abominacja no tutaj znawcy od wszystkiego ale pokroju Najmana eksperta w TVP :x
23
@-barca4ever- Przez tydzień nie masz zmysłów i zamiast ogarnąć już lekarza, to uderzasz z pytaniem na La Ramble? Niezbyt rozsądne podejście. ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Sulimo Vamos Lewandowski!!
Ballon d'Or 2021... Robert Lewandowski!!!
RL9!!!
LewanGOALski!!!
Tyle Ci powiem.
0
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-10-29-kolejne-aktualizacje-cyberpunk-2077-dopiero-w-przyszlym-roku
A więc to tyle jeżeli chodzi o aktualizacje Cyberpunka na ten rok. :v
0
Jak się chce to się da. :v
4
@zibiku 2021, nie można przesadzać z tym czasem.
4
@zibiku To wyrzućmy większość współczesnych świąt z Polski. ^^
3
@IronSanHybrid szatańskie swinto!!! beda zjadac koteły!
2
@Jakchcesz Szkoda tego cyberka, bo gra miała (I wciąż ma, pytanie co z tym dalej zrobia redzi) ogromny potencjał, ale obecnie pozostaje mieć nadzieje, ze Redzi wyciągnęli wnioski i przy następnych grach takie sytuacje nie będą się działy, a przynajmniej nie na taka skale jak przy CP.
3
@catalanian09 Przecież to nie jest stawianie warunków, to błagalne żebranie. xD
5
Daj za darmo, mam chory klub..
2
Jako iż doszedl nam kolejny trener do spłacenia wie ktoś jak to wygląda z Setienem? Dalej zalegamy mu z odszkodowaniem? xDD zaraz to będziemy brać kredyty na odszkodowania dla trenerów
0
@ściah W punkt. Obecnie o majstra będzie ciężko ale pilka nożna to na tyle nieprzewidywalny sport, że w miesiac sytuacja może odwrócić się do góry nogami
3
Jedno jest piękne w tegorocznej złotej piłce.
Kto by nie wygrał, to będzie słychać trzask pękających tyłków. :v
0
@Kamyk37 potrącił go po drodze samochód czy co?
2
@AmigoBlancos Wolandzik to definicja merytoryki, nie pyskuj. xD
2
To ciekawe po ilu kolejkach ludzie będą Xaviego wyrzucać xD
1
@Dr_Cabasisi matko boska, do czego to doszło ze człowiek który zaszczepił w naszych piłkarzach gen przegrywa, pragmatyzm i po prostu nudny styl gry jest czyims marzeniem xd
0
https://www.donald.pl/artykuly/tCxjsfbZ/prawnik-od-wypadku-i-pouczania-ze-trzeba-miec-drozszy-samochod-mial-we-krwi-kokaine-byc-moze-droga
Wniosek z tego jeden, nie bierzcie z dychy bo bieda :V
3
@POLAK12345 Janusz, uspokój się.
3
W sumie to sobie teraz tak myślę, ze ostatecznie dobrze się stało że Leo odszedł. Wciąż delikatnie pudrowałby tego trupa a przy naszych niepowodzeniach, których zapewne byłoby nawet z Leo więcej niż normlanie to właśnie Messi rykoszetem dostawałby najwięcej hejtu. Tak to już nie ma kozła ofiarnego. :x
1
@MesQueUnClub_87 naruszyłeś równowagę naszego wymiaru. :p
3
https://www.facebook.com/Sluzbywakcji/videos/738728657528029
ale te dziecaki niewychowane teraz, masakra
3
@deyna2018 Ale jaka moda? Dzieciaki tez maja dostep do popularnych rzeczy xD Kiedys rozjeżdżanie ludzi w gta sa teraz squid game
6
https://x.com/GrzybUkasz/status/1453096145505464320
Ależ dziwnie patrzy się na tak młode twarze w polityce xD U nas ciągle te same dziadki, które oderwać się od koryta nie mogą i przy nim już zgnija
0
@Mathew86 gdyby tak powiedział to chlop bylby spalony, wiadomo ze gatka musi robić dobry pr
1
@Pedro2221 a to moje niedopatrzenie. :p