marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Commando oby nie, bo ja jedynie dworzec PKP z przejściem podziemnym mam w okolicy. Nawet mietki z browarkami się tam nie ukryja
1
O cholera, moje ego gracza teraz to top. 3 przejście Metro Exodus i dopiero teraz udało mi się ogarnąć dobre zakończenie, a ostatni etap w grze to imo chyba jeden z najbardziej klimatycznych etapów w całej branży.
Dawac mnie tu już metro 4 :x
1
@zmiter912576 Tego nie powiedziałem. ^^ Aczkolwiek trochę dziwią mnie kryteria jakimi niektórzy, szczególnie środowiska Madrycie się kieruja
3
Hmm, czyli Benzema ma dostać zp za statystyki indywidualne gdzie zakręcił 46 G+A a naszego Depaya ma nie być nawet w top 30, gdzie chłopak wykręcił 50 G+A?
To ma sens. xDD
3
@Rust_Cohle jak niedziela to tradycyjnie cycki z kurczaka ewentualnie dla odmiany taki fikuśny zawijaniec z serem i szynka.
0
A co my tutaj mamy? ^^
0
@Adek02 ale to nominowany jest Leo Messi a nie Barca i reprezentacja Argentyny
9
Przyjechalem z żoną specjalnie do Polski, zeby poznac pana Matczaka i sprobowac przyrzadzonego przez niego menu. Dzieciaki sa fanami. Niestety pan Mata nie wyszedl z kuchni ani razu przez caly dzien, a jedzenie smakowalo jak ready meals, ktore tesciowa kupuje czasem w markecie…
Zestaw Maty w McDonald's , chłop wszedzie się wciśnie. xD
14
@krawczykPSG i będą wyrywać panny na swoje kaloryfery, nie obawiasz się konkurencji?
1
@macio_944 trzeba dla kolegi zrobić specjalna serie o zabawkach :p
23
@kaamil1910 co to za porównanie xd
8
@Pogba długopis coś często przewiduje przyszłość w swoich wpisach xd
3
@krawczykPSG nie dość, że słabe te twoje trolle to teraz jeszcze przekroczyłeś granice bezbectwa
0
@Gaunter Returning to ten mod który zmienia kochanego goticzka w jakieś przeciętne mmo i najlepiej grać z solucja, bo łatwo spieprzyć sobie dalszy postęp? :x
0
@CLionelMessi głębokie
2
https://tvn24.pl/tvnmeteo/najnowsze/niespodziewane-skutki-silnego-wiatru-przywial-mi-do-torebki-kokaine-4908446
A w Polsce to wiatr Cie tylko zawieje, zazdro. xD
0
@KrystianR ale to w sumie nie jest żaden wzor matematyczny, ze kolejny geniusz urodzi się za 100 lat. Równie dobrze, juz może gdzieś śmigać, mógł się właśnie urodzić lub poczekamy 200lat xd
20
No to juz wiemy, że Depay nie okaże się rozczarowaniem. "Odrzut" z United potrzebował 8 meczów żeby zdobyć 4 bramki w la lidze, tymczasem była gwiazda Chelsea - Hazard potrzebował aż 37 spotkań, rozłożonych na 3 sezony żeby sieknac 4 brameczki. Różnica cenowa w tych transferach to jakieś 160 milionów. :V
1
@nammah przede wszystkim jest to forum kibiców Barcelony wiec czego Ty oczekujesz?
0
@BART97 i wtedy wchodzi Choupo Moting który, gdyby grałby tyle co Lewy to wykręciłby podobne liczby
0
@deyna2018 No tak. Podstawka ->Serca z Kamienia -> Krew i Wino. To normalna kolejność, oczywiście jeżeli Ci się nie chce grać w tej kolejności to możesz na odwrót, aczkolwiek nie polecam mieszania w kolejności, szczególnie za pierwszym razem.
0
@endriuuu2 bylibysmy jak strimerzy, zaraz przerzucimy sie na patostriming i bedziemy robic kociołki
0
@deyna2018 Powtarzaja, ale pieniazki na arcymistrzowskie atrakcje w Corvo Bianco nie wezmą się znikąd. ^^
4
@deyna2018 Skellige to najgorszy etap w grze imo, ale pewnie gdybym się nie porwał na te durne pytajniki na otwartej wodzie to pewnie milej wspominałbym ten fragment. xDD
0
@SuperPatsonFCB gdzie ci to wynika z tej wypowiedzi? ;p
0
Ale człowiek pograłby sobie w nowe dzieło od Arkane - Deathloopa ale ponoć ma delikatne problemy z optymalizacją (typowe arkane) i trzyma zaporowa cene 250 zlotych. Kusi, ale trzeba poczekac na jakas przecene raczej.
1
@AmigoBlancos Takie jak zwykle kiedy przychodzi niedziela wieczór. :c
1
@KrwawiaceoczyVEB Mes que un club wpisujecie sobie do każdej pierdółki a w tym chodzi tylko o to, ze Barca byla wizytówką Katalonii i bardzo ich wspierała/ wspiera. xD
1
@Messibestplayerintheworld Alez to bylby wstyd, Barca pierwszy oficjalny bezdomny ktory zbiera grosik do grosza od ludzi xD
2
@RobsonPL Może Darkest Dungeon? Klimatyczny, trudny (nawet bardzo trudny, szczególnie na początku) RPG drużynowy ale warto się przemóc, bo wciąga jak cholera. Jeszcze moge polecić Frostpunka, jeżeli lubisz niestandardowe RTS'y i mojego faworyta, gdzie sam obecnie rozważam zakup The Riftbreaker - gierka zapowiada się podobnie jak they are billions, ale z lepsza grafika.
Darkset Dungeon
https://www.epicgames.com/store/pl/p/darkest-dungeon
Frostpunk
https://www.epicgames.com/store/pl/p/frostpunk
The Riftbreaker
https://www.epicgames.com/store/pl/p/the-riftbreaker