1

@Wojcio Mimo wszystko jak ktoś sobie nerdzi w co lubi to ciezko to nazwac straconym czasem

0

https://www.euro.com.pl/gry-playstation-4,f8.bhtml
Jak ktoś poluje na zacne przeceny, to warto zerknąć.

0

Sobel to ma karierę. Nawet zacny album, dużo dymów i kontrowersji na pierwszej trasie a teraz chlop se pyka platynowa edycje swojego albumu wydanego kilka miesiecy temu z jakimis odrzutami jako dodatkowymi utworami. xDD

2

@Zoker Ja tam już dawno przestałem wierzyć, że to przeczytam cała sagę, martin pozostawi po sobie niedokończone dzieło.

1



House of the dragon! a wichry zimy dalej porzucone w kącie u Martina.

8

https://x.com/oocTTnastolatki/status/1444943831535919104/photo/1

To temu większość kobiet nie ćwiczyła na wf. Nie mieli psychy. XDD

4

@TheNekro94 Nie ma to jak moda na sukces w robocie XD

0

@marcin62 aha, to tylko wczesne pobieranie, ale rozczarowanie ;c

0

Kurla, mam ea play a beta nowego bfa nie chce się odpalić, ktoś coś?

1

Beta nowego BFa już dostępna, trzeba sprawdzić z czym to się je :D

0

Ciekawe ile internetowych pracowników zbankrutowało przez te kilka godzin bez pracy :p

11

@Piernik widocznie na fb nie umiesz znaleźć ciekawej zawartości

0

Dobrze, że chociaż steam działa to można w coś ponerdzić. :D

44

@PizzerMan Brzmi jak głupota i wpakowanie się w nałóg z którego bardzo ciężko wyjść.

2

@macio_944 Komunia, na odpuście też niektórzy spory hajs zarabiają. No ogólnie trochę takich świąt by się znalazło. Odważę się nawet postawić tezę, że w dzisiejszych czasach wszystkie duże święta to maszynki do robienia pieniędzy

3

@PodkarpackiKibic jest mi totalnie obojętne.

0

@AdiKingu96 no jak przez 2 tygodnie nie odpisała to ja nie wiem

1

@Rewolucja123 pewnie przeciążenie. Skoro wszystko zdechlo to ludzie się rzucili na tt

0

@tomek8756 No tak jak napisał

0

@joloskyy przecież to dobrze, że wszystko zdechlo. Musisz się dowiedzieć w realnym życiu, spotkać się z ludźmi:v

7

brak fb, insta zaraz doprowadzi la ramble do filozoficznych dyskusji czym jest praca xd

2

@hoeniker również, budzimy się panie ze snu zimowego bo nk nie działa bodajże od wakacji xd

2

@panczo jak nasza klasa juz wyłączona jest

1

@MysticCat a cóż ci to przeszkadza xd

3

@Kinginiesta widzę kolega zaczyna serie z ciekawostek typu trawa jest zielona xd

0

Instagram zdechl?

1

@MesQueUnClub_87 ogolnie od Ubisoftu nie ma co oczekiwać rewolucji, sprawdzone schematy w swoich grach i sprzedaja je jak świeże bułeczki

1

@Encore No wokal ma super

0

@Encore śpiewać, raperem jest mocno przeciętnym

0

@Ratamahatta czyli skrajnosc zwalczać skrajnością. Bardzo mądrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?