marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wojcio Mimo wszystko jak ktoś sobie nerdzi w co lubi to ciezko to nazwac straconym czasem
0
https://www.euro.com.pl/gry-playstation-4,f8.bhtml
Jak ktoś poluje na zacne przeceny, to warto zerknąć.
0
Sobel to ma karierę. Nawet zacny album, dużo dymów i kontrowersji na pierwszej trasie a teraz chlop se pyka platynowa edycje swojego albumu wydanego kilka miesiecy temu z jakimis odrzutami jako dodatkowymi utworami. xDD
2
@Zoker Ja tam już dawno przestałem wierzyć, że to przeczytam cała sagę, martin pozostawi po sobie niedokończone dzieło.
1
House of the dragon! a wichry zimy dalej porzucone w kącie u Martina.
8
https://x.com/oocTTnastolatki/status/1444943831535919104/photo/1
To temu większość kobiet nie ćwiczyła na wf. Nie mieli psychy. XDD
4
@TheNekro94 Nie ma to jak moda na sukces w robocie XD
0
@marcin62 aha, to tylko wczesne pobieranie, ale rozczarowanie ;c
0
Kurla, mam ea play a beta nowego bfa nie chce się odpalić, ktoś coś?
1
Beta nowego BFa już dostępna, trzeba sprawdzić z czym to się je :D
0
Ciekawe ile internetowych pracowników zbankrutowało przez te kilka godzin bez pracy :p
11
@Piernik widocznie na fb nie umiesz znaleźć ciekawej zawartości
0
Dobrze, że chociaż steam działa to można w coś ponerdzić. :D
44
@PizzerMan Brzmi jak głupota i wpakowanie się w nałóg z którego bardzo ciężko wyjść.
2
@macio_944 Komunia, na odpuście też niektórzy spory hajs zarabiają. No ogólnie trochę takich świąt by się znalazło. Odważę się nawet postawić tezę, że w dzisiejszych czasach wszystkie duże święta to maszynki do robienia pieniędzy
3
@PodkarpackiKibic jest mi totalnie obojętne.
0
@AdiKingu96 no jak przez 2 tygodnie nie odpisała to ja nie wiem
1
@Rewolucja123 pewnie przeciążenie. Skoro wszystko zdechlo to ludzie się rzucili na tt
0
@tomek8756 No tak jak napisał
0
@joloskyy przecież to dobrze, że wszystko zdechlo. Musisz się dowiedzieć w realnym życiu, spotkać się z ludźmi:v
7
brak fb, insta zaraz doprowadzi la ramble do filozoficznych dyskusji czym jest praca xd
2
@hoeniker również, budzimy się panie ze snu zimowego bo nk nie działa bodajże od wakacji xd
2
@panczo jak nasza klasa juz wyłączona jest
1
@MysticCat a cóż ci to przeszkadza xd
3
@Kinginiesta widzę kolega zaczyna serie z ciekawostek typu trawa jest zielona xd
0
Instagram zdechl?
1
@MesQueUnClub_87 ogolnie od Ubisoftu nie ma co oczekiwać rewolucji, sprawdzone schematy w swoich grach i sprzedaja je jak świeże bułeczki
1
@Encore No wokal ma super
0
@Encore śpiewać, raperem jest mocno przeciętnym
0
@Ratamahatta czyli skrajnosc zwalczać skrajnością. Bardzo mądrze