8

@norbi77 no ludzie sa odklejeni xd

3

@Lucassito Serio myślisz, że nie było w tym meczu instrukcji od Kumana? :p

2

@VamosRakieta Oglądaj sobie lepiej tylko Real Madryt. :D

2

@baartekk97 Przyszedł pan maruda :D Dałbyś się nam nacieszyć, a nie pesymizm zasiewasz xD

12

/photo/1

Te chłopaki muszą grać, to zaprocentuje w przyszłości niezależnie od tego co będzie się wyprawiało w tym sezonie.

9



Nic dodać, nic ująć.

2

Po każdej burzy musi nadjeść słońce. Piękny powrót Fatiego. :D

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

alba juz zaraża :p

0

@barteq la rambla po 3 meczach da juz wyrok

1

@AmigoBlancos Za przyjaźń wypijmy, bo to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. Bo jak się ludzie lubio, to się nie żro i wtedy żyć się da.

Prosty, ale jakże prawdziwy cytat

2

Salah wczoraj załadował setnego gola dla Live, potrzebował na to zaledwie 150 meczów. Jak to było? Pilkarz jednego sezonu? xD

16

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p552x414/243039966_10159966729776042_617838178888081431_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IsV2IgQ6UbkAX8QA-qr&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=06c068c09c571a99f3d989facb4d9da1&oe=6154D406

To o nas gracze :D Kiedyś to faktycznie, byleby gra działała i się nerdziło a teraz człowiek tak się przyzwyczaił do tych minimalnych 60 klatek, że ciężko zejść niżej.

0

@Worny Teraz po zlota pilke nadciaga potezny Vini

8

@l0Messini Prosze, przedstaw mi te wszystkie negatywy bo chyba rozładowania stresu i napięcia, poprawienie jakości snu, poznania własnego ciała, upodobań i tony innych pierdółek nie zaliczmy do negatywów. xDD

12

@LeoMessi1994 samogwałt to najgłupsze określenie na masturbacje jakie mogło powstać, walisz niemca po kasku i krzyczysz o nie, prosze przestac

no debil je wymyślił

1

https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242563328_3014271688795381_5083306985567463133_n.png?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IXYdPaR8psAAX9IKDEn&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=73c87ffdbac7b24bbf2cdbbd49fc2db6&oe=6175F2A2

XDDD

Pamiętam jak kiedyś w gimnazjum, czy tam podstawówce postanowiłem wziąć wszystkie potrzebne książki na dany dzień, efekt? zerwało mi się ramiączko w plecaku. Dobrze, że potem człek zmądrzał i nosił praktycznie tylko same zeszyty. :D

14

@MiGzi A to sorry, nie śmieszkuje bo w ameryczce tak spiewaja

6

https://x.com/MajaWalczuk/status/1441437924315340802

To już nie jest tylko muzyka, to najwyższa forma sztuki. Nic lepszego moje uszy nie doświadczą.

7

Według różnych francuskich mediów Mino Raiola (agent Donnarummy) ostrzegł PSG, że jeśli jego zawodnik nie będzie wystawiany w podstawowym składzie do końca sezonu, to w styczniu poszuka mu nowego klubu. Będzie to prawdopodobnie Juventus.

Południowoamerykańscy piłkarze PSG, w tym Messi, podobno podzielają zdanie trenera i są za tym, aby to Keylor Navas był bramkarzem numer jeden

Oho, czyżby już atmosfera zaczęła siadać? Dosyć szybko XDD

3

Wichry zimy, Dom Smoka nowe informacje
Z ostatniego podcastu w którym wystąpił główny scenarzysta House of the Dragon Ryan Condal, oraz jakiś pisarz fantasy George R.R. Martin, dowiedzieliśmy się, że George wykorzystał kolejną okazje do nie pisania wichrów i pomógł Condalowi nie tylko napisać scenariusz do pilota serialu, ale też rozpisać całą główną oś fabuły "Domu Smoka". A i ma być bardzo książkowo, zobaczymy m.in wszystkie dorosłe smoki (17 sztuk), które oczywiście będą wyróżniać się kolorystycznie.


Ostatni raz biorę się za sage, ktora jest niedokończona.

2

@Lionel_Messi10 O cholera, ile ja juz nie slyszalem okreslenia gimbusy

0

@zTx Porównywalnie, ciężko wybrać.

0



Od zdejmowania pajęczyn na mundialu do liczenia pieniędzy od szejka.

0

Mata 60k sprzedanych płyt w preorderze, podwójna platyna.

11

@Tomo_95 To nawet nie podchodzi pod "wolność słowa"
weźcie się douczcie trochę w tej kwestii bo wstyd

16

@LS Mowa nienawiści w sieci to poważny problem i fajnie, że coraz większą uwagę na to ludzie zwracają. Nikt nie jest anonimowy i bezkarny.

0

@dzefrej234 Grałem i będę grał, ale wypowiadam się o wersji next genowej.

0

Denerwująca ta fifa jest, rozumiem ze chcieli zastosować jakiś realizm i piłkarzowi co jakiś czas może odskoczyć pilka ale częstotliwość z jaką to się dzieje i okoliczności (lekkie podanie na 3 metry, a typowi odskakuje pilka na kilka metrów jakby nie wiadomo jakie podanie właśnie przyjął XD) to juz mocna przesada, za dużo losowości jak na grę stricte nastawiona na futa. Dobrze, ze mi się ea play skończyło:x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?