marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LioMessi10 Imo jak na Netflix to całkiem przyjemny serial, nic ambitnego ale da sie obejrzec
0
@PawkoFCB Ta zielona murawa to w ogóle hit, kiedyś jak wychodziło ps4 również podkręcili kolor murawy, żeby ładniej wyglądała. XD EA Sports, cyny gejm bawimy się filtrami graficznymi.
0
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-10-04-fifa-22-i-anime-ea-sprzedaje-nietypowe-przedmioty-kosmetyczne
A wiec to sa te zmiany w nowej czesci XD
14
@Messibestplayerintheworld punkt 4 i zapewne najważniejszy - hajs za odprawę. Argumenty o historii Kumana, czy naiwna nadzieja mnie nie kupuja.
1
I tak to już było z tymi naszymi transferami. XDD
1
@paweuwarrior No chłopak co grał przeciwko mnie to coś ustrzelił, ale ja jestem czlowiek wylew w defensywie.
32
@masq Można usunąć nick i domyślić się po treści, że to Twoj komentarz. ;p
8
@Hasszz Ale tutaj pojawiają się też newsy o osobach które były jakoś związane z Barcelona, wiec w czym problem?
1
Tyler Rake dostanie kontynuacje od Netflixa, bardzo dobra informacja bo film to imo jeden z lepszych filmów akcji dostępnych na tej platformie.
0
@Spoko_Hala_Fan zapewne 1/8 lm bo lepsze hajsy sa z tego, a sa nam potrzebne jak tlen.
0
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/244319215_575834197068111_1373556837575831365_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=36Ey5Nt69iIAX9fHvAZ&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=c1c42f307aadaf5a2dd65e63db03cec8&oe=617F5E7E
Przyszedł, pozamiatał i poszedł.
1
Od wylewu do wylewu przejść do wyciągania 90% setek z pola karnego to trzeba umieć. Brawo EA, ze skrajności w skrajność xd
3
Co Soulpete zrobił na nowym af2 to poezja. Piękna płytka. :D
4
@FC1899Barca ale ale takie mecze się zdarzają, słabsze kluby lubią zaskoczyć i nie świadczy to nagle o sile jakieś ligi xd
0
@Kwiatek67 miliardowa dyskusja na temat lewy vs messi ;p
2
@JimMorrisonFCB Czas sie chyba pogodzic z faktem, ze te smieszne wojenki beda trwac i trwac. Taka niestety juz mentalnosc
0
Laporta na co Ty czekasz? Kazdy dzień z Koemanem na ławce, to dzień stracony
1
@JimMorrisonFCB Tak jest
1
"Śmieję się, jak widzę te wszystkie GPS'y, które na nas zakładają. Patrzą potem w dane i mówią: na 100 podań 80 było dobrych. Serio? Skąd wiedzą, że były dobre? Dla nich podanie jest dobre, jeśli zawodnik opanuje piłkę, którą do niego zagrałem. Może i opanował, ale ma 4 rywali na plecach, więc to było złe podanie. Dobre podanie było gdzie indziej, do kogoś niekrytego, ale GPS tego nie sprawdza. Tak jakby wystarczało się tylko pozbyć piłki w dowolnym kierunku zrzucając ciężar na kogoś innego. Moim zadaniem jest nie tracić piłki, ale muszę też zadbać, by moi koledzy też jej nie stracili. Różnica między drużynami wielkimi, a przeciętnymi leży w jakości podań. Problemem jest to, że statystyki nigdy tego nie oddają".
Dzisiejsza piłka w coraz większym stopniu opiera się na dużej ilości danych i późniejszej ich analizie. Niestety statystyki nie oddają zystkiego i nie da się wszystkiego zmierzyć... przynajmniej jeszcze nie"
General jak zwykle z klasą.
0
@gumaz Nikt z nas nie wie, kiedy i czy w ogóle psycha siądzie.
2
https://www.donald.pl/artykuly/86T9GyDt/adwokat-o-smiertelnym-wypadku-ofiary-mialy-tani-stary-samochod-trzeba-brac-kredyt-i-kupowac-lepszy
Czyli jak debil wjedzie pieszego, który idzie chodnikiem to będzie szczekał, że to trumny na nogach? Odklejony i obrzydliwy typ.
9
Avi i Louis Villain z Platynową Płytą za album "Akademia Sztuk Pięknych".
I to jest w pełni zasłużona platyna, bo chłopaki odwalają kawał świetnej roboty.
0
@Rick No wyraza, a ja ja mogę wyśmiać
0
"Jestem prawdziwym Polakiem, przeszkadza mi chlopak z chłopakiem i ja tutaj nie chce tak"
No i klasa, od dzisiaj bycie Polakiem zobowiązuje do homofobii. XD
Ogólnie to trochę fikuśny ten cały Dedis, to już drugi jego utwor gdzie walczy z potezna ideologia LGBT xD
36
@Momals11 chlop to naczelny hejter Messiego, nie warto z nim wchodzić w dyskusje odnośnie Leo imo
0
@KrystianR mysle, ze maja w to wywalone. Pilarze nie maja mentalnosci kibica
0
@Wojcio Ja tam samej decyzji w tej sytuacji nie oceniam, tylko środki jakimi chcą przekonać obywateli do tego.
1
@IronSanHybrid Kto by sie tym przejmował, elektorat już ma zasiane ziarenko ze tam to jakies same dzikusy siedza i nie nalezy im pomagac, ani wpuszczać.
4
@VeB 1899 lepiej jak jest piknik na trybunach, co nie?
0
https://www.sport.pl/pilka/7,65041,27626500,leo-messi-dostal-nietypowe-zadanie-najdrozszy-krokodyl-swiata.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Sport co za wylew zaliczył. XD