1

@FafitFCB niedzieli to jeszcze bym zrozumial, ale soboty? Grzeszysz. :p

4

@Robert1603 Ronaldinho to definicja brazylijskiej magii aczkolwiek styl Leo zrobił na mnie większe wrażenie. Genialny balans ciałem, piłeczka króciutko przy nodze i największe tuzy w defensywie nie miały szans. :D

0

@Damiano27psk jacha, ze af2 ale to nie jest typowy rap

0

@tomek8756 o matko, ciekawe jakimi podwyżkami i nowymi podatkami zasponsoruja swoj pomysł

0

@Encore a moze nasz antek mial rozdwojenie jaźni?

4

@Sau_Ron dobra, antek. spokojnie

0

@BARCA1899Messi i gdzie teraz jest Barcelona a gdzie Bayern?

0

@DaPidejpi Czasami łatwo wyczuć, ja tak kiedyś zorientowałem się, że chłop od ester pojawił się pod nowym nickiem. xD

0

@krawczykPSG I to jest właśnie panowie męska prostytucja, a nie żadne trzymanie chłopka za łapę, żeby dostać kwit.

2

@DaPidejpi Widze tutaj ofensywna weryfikacja nowego została dokonana. :v

1

@daff1992 czysty testosteron

0

@Nazio87 To już wiemy czemu w W3 nie było Iorwetha

5

@FC1899Barca Jasne, góra miesiąc psycha siada i tyle z tej wybitności. xD

8

@Roobo Gapisz mi się na bebech?

55

@Comentateiro 50k zeby przez chwile potrzymać chłopa za rękę? Gdzie podpisać?

4

@ObiektywnyKibic121 Nie, nie musi. Sam mam piłkarzy za którymi nie przepadam, ale nie napieprzam dziesiątek komentarzy na forum jak ich to nie lubie i cieszę się, że im nie idzie. xD Imo to dziwne i tyle

0

@Nazio87 żałuj bo mega seria. :D Ale ja mówię z perspektywy człeka, który 2 razy przeczytał trylogię i teraz 2 raz ogrywam Exodus (pozostałe części już dawno ograne :p)

Imo obok stalkera najlepsze post-apo, a klimacik tak gęsty, że można go kroić nożem.

@Muszynianka Oj tak. W najnowszej części szczególnie jest zauważalne jakby rozmówcy czekali na odpowiedź naszego bohatera a tu dupa. xD

6

Kurde, Metro Exodus to tak przepiękna i genialna gra, że szok ale ma jeden szkopuł który potrafi zabić jakąkolwiek imersję. Ten zafajdany, niemy główny bohater.

No tak nie można. :x

0

@krawczykPSG Ale to trzeba być mieć ból dupska o Lewego, zeby się cieszyć że nie strzelił. XD

Trochę to nawet przykre

2

https://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/7,79351,27679104,13-latka-zawieszona-z-powodu-spodni-nauczyciele-twierdza-ze.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_dziecko.gazeta

Skoro nauczycieli rozpraszają kostki dziecka to chyba ktoś mocno się walnął z izolatka, bo tam nauczyciele powinni siedzieć

0

@Kgorecki2500 Fakt, krówki zachowują więcej klasy.

2

https://www.cdaction.pl/news-64828/far-cry-6-peta-krytykuje-ubisoft-za-przedstawienie-walk-kogutow-w-grze-jak-scen-z-mortal-kombat.html

Co jest? XDD Niby gracze nie rozróżniają fikcji od rzeczywistości a tu prosze, taki fikołek.

0

Kocham pierwsze zmiany, kimnie się człowiek na chwilę po robocie to wstanie o 21. XDD

0

Ten Maxiu nachalny, aż telefon wibruje jak dzwoni :p

0

@KrwawiaceoczyVEB Ale jak to ludzie którzy mieszkają w Polsce i chcą dla siebie dobrze interesują się polityka? Powinni se browarka wziąć, kapcie i przed tv, hehe

A tak serio to każde większe wydarzenie sportowe, społeczne czy też polityczne jest tutaj komentowane. Ot, gorący temat i bardzo dobrze, ze ludzie jeszcze się interesują polityka - szczególnie my, mlodzi którzy juz lub w przyszłości będą decydować na wyborach

5

@baartekk97 przecież Ci tego nie napisza wprost

1

@Sau_Ron gothic 1/2
Twierdza krzyżowiec
Age of empires 2
Dragon Age origins
Total war medieval 2
Fallout 1/2 i New Vegas
Stalkery
Fable zapomniane opowieści

Lista 10/10 nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym

0

Co fajnego na netflixie można rzucić na wieczór?

13

@urbipl Różnica jest taka, że 500+ dostajesz praktycznie za nic, pit to zabieranie z wypłaty czyli niekiedy ciężko zarobionych pieniędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?