1

@Encore Dawać mnie go już.

0

Amazon fajny start z New World zaliczył, kolejki na serwery po 1000 ludzi XDDD. Maks jaki widziałem to koleś stał w kolejce liczącej 5000 osób. xD żart w sumie, że taka premiera i tak mało serwerów graczom dali xDD

1

@don'T.R.I.P.e No w sumie racja, to jednak Netflix. :x

7

Falcao ma już 3 bramki na koncie w la lidze, rozegrał zaledwie 97 minut. Szkoda, ze się nim bardziej nie zainteresowaliśmy. Bardziej kusząca opcja imo niż De Jong

0

@krawczykPSG no polacy od lat kopiuja usa i nie ma w tym nic dziwnego, ze popularne trendy sie roznosza.

0

https://pl.ign.com/wiedzmin-netflix/43401/news/zapowiedz-animowanego-wiedzmina-dla-dzieci-wywolala-burze-showrunnerka-broni-tego-pomyslu?utm_source=GKZWP

Ile bym dał, żeby poruszyli w tym serialu problemy z byciem innym, do czego prowadzi nienawiść międzyrasowa i rasizm. Może wtedy niektóre starsze głąby skumałyby jakie przesłanie niesie ze sobą saga. xD

0

@sebasek99



imo jedyny damski wokal w rapie którego da się nieironicznie słuchać. :x

2



Eripe technicznie ścisła topka w Polsce, przydałoby się żeby chłop wrócił i znowu pocisnął łaków.

3

@barcelonaLM Abstrakcyjna oferta, ale w obecnych warunkach pewnie

4

@LeoMessiah Jeden z tych memów, które zaszły za daleko.

0

@LeoMessiah Przeciętna gra aktorska i scenarzyści spieprzyli jej postać. :V

5

Pazerny dwa razy traci. :v

6

@Kgorecki2500 80 tysięcy głosów zniknęły? Zaden problem. 70 milionów wywalonych na wybory, które się nie odbyły? No spoko, nic się nie stało. Polska to kraj mlekiem i miodem płynący, żadnych problemów. :D

No pomijając walkę z Brukselskim okupantem.

0



Ależ potężny klimat, chociaż chłopaki stracili trochę pazura z pierwszego AF.

1

@DonMatteo901 Muzycznie zbytnio mi nie siedzi, ale liczby jakie wykreca robia ogromne wrażenie

2

@masq mocno abstrakcyjna ta twoja symulacja

0

@BarcaInfo jedno zdanie z tego zdjecia to ta cala rozprawka?

7

@sergio5 moze Barca zrobi mu prezent i zaplaci w koncu zaleglosci

0

@FC1899Barca ten lew robi depayowi ogromny marketing xDD

0

@Peszko07 oni chcą w ten sposób zachęcić uczniów do szczepień? Xd

0

@IronSanHybrid ale grafika zacna

2

@maciekofcb i jeszcze na zdjęcie się załapał, atencjusz jeden

1

@MesQueUnClub96 Ja sie tam bede cieszył tak samo jak Leo czy Lewy zdobeda ZP, wiec bez roznicy ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kgorecki2500 Szwajcaria z rigczem, ciekawe jakie wyniki byłyby w Polsce.

1

@dembabejlen real madryt prywatnym fryzjerem barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?