marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Dawać mnie go już.
0
Amazon fajny start z New World zaliczył, kolejki na serwery po 1000 ludzi XDDD. Maks jaki widziałem to koleś stał w kolejce liczącej 5000 osób. xD żart w sumie, że taka premiera i tak mało serwerów graczom dali xDD
3
https://www.gry-online.pl/hardware/chiny-zakazuja-transmisji-na-zywo-osobom-ponizej-16-roku-zycia/z020851
https://www.bbc.com/news/blogs-news-from-elsewhere-36226141
Chiny na wojennej ścieżce z 21 wiekiem. xDD
1
@don'T.R.I.P.e No w sumie racja, to jednak Netflix. :x
7
Falcao ma już 3 bramki na koncie w la lidze, rozegrał zaledwie 97 minut. Szkoda, ze się nim bardziej nie zainteresowaliśmy. Bardziej kusząca opcja imo niż De Jong
0
@krawczykPSG no polacy od lat kopiuja usa i nie ma w tym nic dziwnego, ze popularne trendy sie roznosza.
0
https://pl.ign.com/wiedzmin-netflix/43401/news/zapowiedz-animowanego-wiedzmina-dla-dzieci-wywolala-burze-showrunnerka-broni-tego-pomyslu?utm_source=GKZWP
Ile bym dał, żeby poruszyli w tym serialu problemy z byciem innym, do czego prowadzi nienawiść międzyrasowa i rasizm. Może wtedy niektóre starsze głąby skumałyby jakie przesłanie niesie ze sobą saga. xD
0
@sebasek99
imo jedyny damski wokal w rapie którego da się nieironicznie słuchać. :x
2
Eripe technicznie ścisła topka w Polsce, przydałoby się żeby chłop wrócił i znowu pocisnął łaków.
3
@barcelonaLM Abstrakcyjna oferta, ale w obecnych warunkach pewnie
2
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s600x600/242130664_6765835593487127_3881794742878197473_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=GW-15je3vckAX-d9OTr&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=990dfff7f4a4345073867e07747107ac&oe=61796DC9
I tak za kazdym razem, kiedy trzeba do roboty wstawać. XDD
4
@LeoMessiah Jeden z tych memów, które zaszły za daleko.
0
@LeoMessiah Przeciętna gra aktorska i scenarzyści spieprzyli jej postać. :V
5
Pazerny dwa razy traci. :v
6
@Kgorecki2500 80 tysięcy głosów zniknęły? Zaden problem. 70 milionów wywalonych na wybory, które się nie odbyły? No spoko, nic się nie stało. Polska to kraj mlekiem i miodem płynący, żadnych problemów. :D
No pomijając walkę z Brukselskim okupantem.
0
Ależ potężny klimat, chociaż chłopaki stracili trochę pazura z pierwszego AF.
1
@DonMatteo901 Muzycznie zbytnio mi nie siedzi, ale liczby jakie wykreca robia ogromne wrażenie
2
@masq mocno abstrakcyjna ta twoja symulacja
0
@BarcaInfo jedno zdanie z tego zdjecia to ta cala rozprawka?
7
@sergio5 moze Barca zrobi mu prezent i zaplaci w koncu zaleglosci
0
@FC1899Barca ten lew robi depayowi ogromny marketing xDD
0
@Peszko07 oni chcą w ten sposób zachęcić uczniów do szczepień? Xd
0
@IronSanHybrid ale grafika zacna
2
@maciekofcb i jeszcze na zdjęcie się załapał, atencjusz jeden
4
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/242946447_404527737710477_8882264772398028370_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=17bzz6dxjawAX9FcK04&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=197544030fc41304ec8e49981fb11d19&oe=61789AED
Pierwszy kadr z serialu Tlou, hype rośnie :D
25
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/242941079_5273478272667746_4312122666007647740_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=SwNgJqBPdPIAX_9aXV6&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=4ce68aa4d46a37650f07fe6e12934785&oe=61752FD2
Początek końca. xD
1
@MesQueUnClub96 Ja sie tam bede cieszył tak samo jak Leo czy Lewy zdobeda ZP, wiec bez roznicy ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kgorecki2500 Szwajcaria z rigczem, ciekawe jakie wyniki byłyby w Polsce.
1
@dembabejlen real madryt prywatnym fryzjerem barcy