2

@arasz1819 przez kilka ostatnich lat się nie przekonali to już raczej tego nie zrobią. xD

0

@Tomifcbarca Skupiaja sie, zeby dopracowac pelna wersje. ;v

1

Kurde, tak sobie czytam komentarze z wczorajszego meczu i pomimo "świadomości" że dostaniemy wpierdziel wielu z was oczekiwało jednak jakiegoś cudu. Wniosek z tego jeden, teraz to lepiej niczego nie oczekiwać, żeby się nie rozczarować, a zawsze można się pozytywnie zaskoczyć. Polecam :v

0

@AlexDark00 To strach pomyśleć ile by nam ktoś lepszy brameczek załadował, 5?

0

@dafik85 sezonowcy juz dawno odeszli

0

Na pocieszenie macie historyjkę odnośnie trenowania strzałów przez CR7:

"Cristiano Ronaldo znokautował strzałem stewarda podczas rozgrzewki!

Podczas rozgrzewki przed meczem Youg Boys z Manchesterem United Ronaldo ćwiczył strzały i piłka po jednym z nich daleko minęła bramkę, lądując prosto na... głowie stewarda stojącego przy bocznej linii boiska. Piłka z takim impetem uderzyła mężczyznę, że ten osunął się na ziemię i przez pewien czas się z niej nie podnosił."

^^

7

Ten atak przejdzie do historii xDD

1

@Bykunn Otóż to, im szybciej KK straci poparcie w Polsce tym lepiej, bo to jest chore co tam się wyprawia

0



Matko boska, coraz głupsze te filmiki. Nie tylko kamerzysta powinien siedzieć w pierdlu za poczynania w sieci. 29:25 i jutub to jeszcze trzyma, a weź pokaż trochę cyca to zaraz blokada. XD

3

@AmigoBlancos Nie mam takiego, moge sie nie interesowac jakims sportem, ale kumam ze innym ładnie siedzi.

6

https://wiadomosci.wp.pl/zakopane-brutalne-pobicie-25-latka-sprawe-bada-prokuratura-6682846111726080a

O cholera, chłopak dzisiaj zmarł - zostawił swoja zone, dziecko i drugie w drodze. Mam nadzieje, ze ta patologia dostanie taki wyrok, ze beda srac pod siebie do końca życia.

6

@Volk Watpie zeby jakis lepszy klub go wziął, chlop robi duzo wiatru i wlasciwie tylko tyle

5

@Woland10 "Zresztą o co ja się martwię, przecież ten Bayern nawet z Mynsienblabla stracił niedawno punkty..."


Potężny argument

6

Najwięcej wykreowanych szans w bieżącym sezonie Premier League:

20 - Trent Alexander-Arnold

19

18

17

16

15

14

13 - Jack Grealish, Mohamed Salah

Trent znowu robi gigantyczną robotę w ofensywie Live.


4

@AbelKabel tja, wybral. Raczej potrakowal ja jako deskę ratunku

1

@Encore w sumie to się nawet cofnął xd

1

@Kgorecki2500 No tvp ma problem z tymi, którzy nie zgadzają się z pisem, nieważne co pis zrobi, jak ktoś zaatakuje prawo i sprawiedliwość to tvp zaczyna masakrowanie(siebie)

1

@PatrychoO Jest już na netflixie z tego co widze

0

Kierunek: noc, oglądał ktoś? polecacie? :p

2

@FafitFCB I jeszcze Pogba lepszy od Ronaldinho xD

4

@kingJAMES czyli z dwójki Messi, Ronaldo lepszy jest Ronaldinho? To ma sens ;p

1



Ale TVGRY sentymentalnie wjechało :D Pamiętam jak śmieszkowałem, ze ludzie grać totalnie nie potrafią a tak naprawdę mieli lagi, nawet nie zdając sobie sprawy jeszcze co to do końca jest. :D

14

@masq Nikt nie neguje wybitności Ronaldo, ale argumentami o 5 wygranych LM czy euro można sobie tyłek podetrzeć jeżeli dyskutujemy o indywidualnym porównaniu piłkarzy.

0

@Kurkmen Również obstawiam, że jak zdrówko dopisze to sieknie z 20 brameczek

0

@Encore Wszystko wskazuje na to, ze Ronaldo i Mendes chcieli ale szejki z City się wykruszyli

19

A więc ambitny Ronaldo, poszedł do UTD żeby przywrócić ich na szczyt i postrzelać trochę bramczek w najsilniejszej lidze na świecie. Romantyczny powrót do domu, nie?

A skądże znowu, po prostu City poskąpiło pieniędzy na transfer i ostatecznie UTD stał się jedyną drogą ucieczki z Juve dla Ronaldo. Zero w tym romantyzmu.

I moje ulubione, ambitny transfer do PL, a Messi ogóreczek idzie do Paryża postrzelać ogórkom, a więc cofnijmy się w czasie do bodajże 2018 - kiedy Ronaldo odchodził do Juventusu, który wtedy wygrywał swoja seryjnie 7 czy tam 8 razy. Ambitny transfer, czy przejście do dominatora ligi, żeby mieć pewnego majstra i postrzelać słabszym od Juve?

Kolejny argument za Ronaldo? Wygranie Euro - ciężko to skomentować, bo Leo nie miał okazji pokazać się na europejskich salonach w reprezentacji. Nie potrafię w sumie tego obiektywnie ocenić. Tak samo, jak 5 krotne wygranie ligi mistrzów przez Ronaldo, jakby wygrał je solo.

Ronaldo to wielki piłkarz, bardzo się cieszę że mogłem całą karierę śledzić tego giganta ale indywidualnie w straciu z Leo blaknie. Nie zmieni tego żaden wymyślony romantyzm, sukcesy drużynowe czy inne czynniki.

No ale kij tam z tym, Ronaldo król - mógłby napisać chłopak książkę typu "od zera do bohatera na la bambie" xD


1

@MesQueUnClub96 bo kolega jest uczulony na lewego

0

@masq No z obiektywnością i merytoryka to niewiele mieliście wspólnego xd i chyba nikt nie poczul się wyjaśniony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?