marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 przez kilka ostatnich lat się nie przekonali to już raczej tego nie zrobią. xD
6
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/241796385_4489792827744544_3762634232963713588_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=OQvQ0MriJ6sAX9zFdZF&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=d55b07189b3907b3d8d1627b00d705e0&oe=6168ED9A
Chyba bym się ze wstydu spalił gdybym jechał fasiągiem, a obok mnie szedł chłopak o kulach, matko boska. XD
0
@Tomifcbarca Skupiaja sie, zeby dopracowac pelna wersje. ;v
1
Kurde, tak sobie czytam komentarze z wczorajszego meczu i pomimo "świadomości" że dostaniemy wpierdziel wielu z was oczekiwało jednak jakiegoś cudu. Wniosek z tego jeden, teraz to lepiej niczego nie oczekiwać, żeby się nie rozczarować, a zawsze można się pozytywnie zaskoczyć. Polecam :v
0
@AlexDark00 To strach pomyśleć ile by nam ktoś lepszy brameczek załadował, 5?
0
@dafik85 sezonowcy juz dawno odeszli
0
Na pocieszenie macie historyjkę odnośnie trenowania strzałów przez CR7:
"Cristiano Ronaldo znokautował strzałem stewarda podczas rozgrzewki!
Podczas rozgrzewki przed meczem Youg Boys z Manchesterem United Ronaldo ćwiczył strzały i piłka po jednym z nich daleko minęła bramkę, lądując prosto na... głowie stewarda stojącego przy bocznej linii boiska. Piłka z takim impetem uderzyła mężczyznę, że ten osunął się na ziemię i przez pewien czas się z niej nie podnosił."
^^
7
Ten atak przejdzie do historii xDD
1
@Bykunn Otóż to, im szybciej KK straci poparcie w Polsce tym lepiej, bo to jest chore co tam się wyprawia
4
https://www.google.com/amp/s/krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,27562450,dyrektor-liceum-w-krakowie-wzywa-na-dywanik-rodzicow-uczniow.amp
Alez ten kk w Polsce robi się coraz bardziej przykry xd
0
Matko boska, coraz głupsze te filmiki. Nie tylko kamerzysta powinien siedzieć w pierdlu za poczynania w sieci. 29:25 i jutub to jeszcze trzyma, a weź pokaż trochę cyca to zaraz blokada. XD
3
@AmigoBlancos Nie mam takiego, moge sie nie interesowac jakims sportem, ale kumam ze innym ładnie siedzi.
6
https://wiadomosci.wp.pl/zakopane-brutalne-pobicie-25-latka-sprawe-bada-prokuratura-6682846111726080a
O cholera, chłopak dzisiaj zmarł - zostawił swoja zone, dziecko i drugie w drodze. Mam nadzieje, ze ta patologia dostanie taki wyrok, ze beda srac pod siebie do końca życia.
6
@Volk Watpie zeby jakis lepszy klub go wziął, chlop robi duzo wiatru i wlasciwie tylko tyle
5
@Woland10 "Zresztą o co ja się martwię, przecież ten Bayern nawet z Mynsienblabla stracił niedawno punkty..."
Potężny argument
6
Najwięcej wykreowanych szans w bieżącym sezonie Premier League:
20 - Trent Alexander-Arnold
19
18
17
16
15
14
13 - Jack Grealish, Mohamed Salah
Trent znowu robi gigantyczną robotę w ofensywie Live.
4
@AbelKabel tja, wybral. Raczej potrakowal ja jako deskę ratunku
1
@Encore w sumie to się nawet cofnął xd
1
@Kgorecki2500 No tvp ma problem z tymi, którzy nie zgadzają się z pisem, nieważne co pis zrobi, jak ktoś zaatakuje prawo i sprawiedliwość to tvp zaczyna masakrowanie(siebie)
1
@PatrychoO Jest już na netflixie z tego co widze
0
Kierunek: noc, oglądał ktoś? polecacie? :p
2
@FafitFCB I jeszcze Pogba lepszy od Ronaldinho xD
4
@kingJAMES czyli z dwójki Messi, Ronaldo lepszy jest Ronaldinho? To ma sens ;p
1
Ale TVGRY sentymentalnie wjechało :D Pamiętam jak śmieszkowałem, ze ludzie grać totalnie nie potrafią a tak naprawdę mieli lagi, nawet nie zdając sobie sprawy jeszcze co to do końca jest. :D
14
@masq Nikt nie neguje wybitności Ronaldo, ale argumentami o 5 wygranych LM czy euro można sobie tyłek podetrzeć jeżeli dyskutujemy o indywidualnym porównaniu piłkarzy.
0
@Kurkmen Również obstawiam, że jak zdrówko dopisze to sieknie z 20 brameczek
0
@Encore Wszystko wskazuje na to, ze Ronaldo i Mendes chcieli ale szejki z City się wykruszyli
19
A więc ambitny Ronaldo, poszedł do UTD żeby przywrócić ich na szczyt i postrzelać trochę bramczek w najsilniejszej lidze na świecie. Romantyczny powrót do domu, nie?
A skądże znowu, po prostu City poskąpiło pieniędzy na transfer i ostatecznie UTD stał się jedyną drogą ucieczki z Juve dla Ronaldo. Zero w tym romantyzmu.
I moje ulubione, ambitny transfer do PL, a Messi ogóreczek idzie do Paryża postrzelać ogórkom, a więc cofnijmy się w czasie do bodajże 2018 - kiedy Ronaldo odchodził do Juventusu, który wtedy wygrywał swoja seryjnie 7 czy tam 8 razy. Ambitny transfer, czy przejście do dominatora ligi, żeby mieć pewnego majstra i postrzelać słabszym od Juve?
Kolejny argument za Ronaldo? Wygranie Euro - ciężko to skomentować, bo Leo nie miał okazji pokazać się na europejskich salonach w reprezentacji. Nie potrafię w sumie tego obiektywnie ocenić. Tak samo, jak 5 krotne wygranie ligi mistrzów przez Ronaldo, jakby wygrał je solo.
Ronaldo to wielki piłkarz, bardzo się cieszę że mogłem całą karierę śledzić tego giganta ale indywidualnie w straciu z Leo blaknie. Nie zmieni tego żaden wymyślony romantyzm, sukcesy drużynowe czy inne czynniki.
No ale kij tam z tym, Ronaldo król - mógłby napisać chłopak książkę typu "od zera do bohatera na la bambie" xD
1
@MesQueUnClub96 bo kolega jest uczulony na lewego
0
@masq No z obiektywnością i merytoryka to niewiele mieliście wspólnego xd i chyba nikt nie poczul się wyjaśniony