2

Za każdym razem kiedy na La bambie spopularyzuje się jakiś niszowy sport to pojawiają się głosy typu "ale jak można się tym interesować, przecież to nudne"

Polecam wam wyjść z własnej banki i skumacie, że wasze pasje i zainteresowania nie są jedynymi słusznymi na świecie:p

6

@Uukasz_93 jak ktoś może lubic coś czego ja nie lubie :p

9

@FC1899Barca bebech wymyśliliście wy, la bambowicze

3

@AlexDark00 Boli Cie, że obecnie najlepsza 9 na świecie jest Polak?

2

@clyde i fajne, walić ekskluzywność gier. ;v

0



Takie wywiady to są na propsie, a nie jacyś tam celebryci

7

27 zwycięstw
8 remisów
0 porażek
88 goli strzelonych
12 goli straconych

Tak wygląda potężna Itala w ostatnich 35 meczach, dzisiaj mogą zostać samodzielnym liderem serii meczów bez porażki.

6

@Avada Kedavra Przez avatar myslałem, ze ktos inny wrocil i juz bylo przykro, ze bedzie trzeba czytac jego wypociny ;x

0

@marcin000019 Sadze, ze niektórzy nie biorą pod uwagę magii perspektywy i nutki szczęścia przy zrobieniu zdjęcia, ewentualnym wyciągnięciu klatki z filmiku.

3

@Sulimo Lepsza imersja z lektorem? Imo właśnie lektor zabija duża cześć imersji xD

0

@TheNekro94

2:27 - a to tylko jeden z absurdów. Chyba inaczej zapamiętaliśmy te nowe części xD

0

@bartekvisca Jak w większości filmów/seriali akcji xDD

0

@kamilop nawet przyjemnie sie oglądało

0

@arkasath czyli luis enrique mood, tylko z gorszym atakiem. Watpie zeby to sie udalo xD

1

@Mizander md 15 znaaakow

1

@Criss18Barca Wcale nie, praktycznie niczym się nie różni od innych internetowych serwisów. Po prostu trzeba się dokopać do wartościowej/interesującej zawartości.

5

"Uznałem, że zrobię planowanie finansowe i wygląda na to, że mogę iść na emeryturę w wieku 62 lat i żyć wygodnie przez 11 minut"

Mniej więcej tak będzie wyglądała nasza emerytura, jak nic się nie zmieni. :v

25

@IronSanHybrid I Rooney ma minimum 8 operacji plastycznych mniej. :p

1

@JohnnyBarca Sancho po prostu przestraszył się naszego asa środka pola - Grzesia Krychowiaka

0

@Deviler Zawodnicy różne rzeczy mówią, Deulofeu kiedyś powiedział, że Koeman mu nic nie dał. Tak jak każdy inny trener który go trenował bo chłopak jest po prostu słaby :D. Praktycznie analogiczna sytuacja z Pjaniciem, był słaby, trener go nie widział to nie grał. Kilka razy wszedł i wyglądał gorzej niż Rakitić po swoim prime w Barcelonie.

@mkord Oceniam ogólną narracje na la bambie, a nie uderzam personalnie. Jeszcze niedawno praktycznie nie było komentarzy broniących Pjanicia, pokuszę się na stwierdzenie, że każdy chciał żeby odszedł z Barcy

0

Pjanić po słabych, góra przeciętnych sezonach w Juventusie przechodzi do Barcelony gdzie praktycznie nie gra. La Bamba rozumie i chce pozbycia się piłkarza bo nawet zmiennikiem nie jest wartościowym, a zarabia kupę siana. teraz kiedy znowu się wypłakał w wywiadzie to jednak Kuman jest zły, bo nie odrestaurował emeryta. Silny wiatr wieje na tej stronie. :D

12

@tomek8756 Marcin jest na tyle nieprzewidywalny, że nigdy nie wiadomo kiedy żartuje/trolluje a kiedy piszę naprawdę. xD Tyle tu siedzę, a wciąż go rozgryźć nie umiem

5

@marcin000019 Bo takich którzy uważają pisorów za jedyna słuszna partie(XDDD) jest wiecej, proste

no i niekoniecznie przebywają na la bambie, raczej sobie dziennik na tvp ogladaja

1

17

@tomek8756 XDD Pisiory nie mają żadnego wstydu.

0

@Sulej Bo nie wstaje rano

0

@Criss18Barca Otóż nie tym razem, panie korwinie

4

@sergio5 niczym jakas brazylijska telenowela xd

9

@Criss18Barca Kto jest Twoim TOP 10? Imo do takiej dyszki obecnie się zalicza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?