marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za każdym razem kiedy na La bambie spopularyzuje się jakiś niszowy sport to pojawiają się głosy typu "ale jak można się tym interesować, przecież to nudne"
Polecam wam wyjść z własnej banki i skumacie, że wasze pasje i zainteresowania nie są jedynymi słusznymi na świecie:p
6
@Uukasz_93 jak ktoś może lubic coś czego ja nie lubie :p
9
@FC1899Barca bebech wymyśliliście wy, la bambowicze
3
@AlexDark00 Boli Cie, że obecnie najlepsza 9 na świecie jest Polak?
3
https://www.donald.pl/artykuly/8KBem7Lf/wlasciciel-restauracji-rozslawil-ja-obrazajac-klientow-dostawal-piany-takze-wobec-recenzji-w-internecie-jakby-byl-odwrotna-magda-gessler
Chlop co jedzie z klientami XDD
2
@clyde i fajne, walić ekskluzywność gier. ;v
0
Takie wywiady to są na propsie, a nie jacyś tam celebryci
7
27 zwycięstw
8 remisów
0 porażek
88 goli strzelonych
12 goli straconych
Tak wygląda potężna Itala w ostatnich 35 meczach, dzisiaj mogą zostać samodzielnym liderem serii meczów bez porażki.
6
@Avada Kedavra Przez avatar myslałem, ze ktos inny wrocil i juz bylo przykro, ze bedzie trzeba czytac jego wypociny ;x
0
@marcin000019 Sadze, ze niektórzy nie biorą pod uwagę magii perspektywy i nutki szczęścia przy zrobieniu zdjęcia, ewentualnym wyciągnięciu klatki z filmiku.
3
@Sulimo Lepsza imersja z lektorem? Imo właśnie lektor zabija duża cześć imersji xD
0
@TheNekro94
0
@bartekvisca Jak w większości filmów/seriali akcji xDD
0
@kamilop nawet przyjemnie sie oglądało
0
@arkasath czyli luis enrique mood, tylko z gorszym atakiem. Watpie zeby to sie udalo xD
1
@Mizander md 15 znaaakow
1
@Criss18Barca Wcale nie, praktycznie niczym się nie różni od innych internetowych serwisów. Po prostu trzeba się dokopać do wartościowej/interesującej zawartości.
5
"Uznałem, że zrobię planowanie finansowe i wygląda na to, że mogę iść na emeryturę w wieku 62 lat i żyć wygodnie przez 11 minut"
Mniej więcej tak będzie wyglądała nasza emerytura, jak nic się nie zmieni. :v
25
@IronSanHybrid I Rooney ma minimum 8 operacji plastycznych mniej. :p
1
@JohnnyBarca Sancho po prostu przestraszył się naszego asa środka pola - Grzesia Krychowiaka
0
@Deviler Zawodnicy różne rzeczy mówią, Deulofeu kiedyś powiedział, że Koeman mu nic nie dał. Tak jak każdy inny trener który go trenował bo chłopak jest po prostu słaby :D. Praktycznie analogiczna sytuacja z Pjaniciem, był słaby, trener go nie widział to nie grał. Kilka razy wszedł i wyglądał gorzej niż Rakitić po swoim prime w Barcelonie.
@mkord Oceniam ogólną narracje na la bambie, a nie uderzam personalnie. Jeszcze niedawno praktycznie nie było komentarzy broniących Pjanicia, pokuszę się na stwierdzenie, że każdy chciał żeby odszedł z Barcy
0
Pjanić po słabych, góra przeciętnych sezonach w Juventusie przechodzi do Barcelony gdzie praktycznie nie gra. La Bamba rozumie i chce pozbycia się piłkarza bo nawet zmiennikiem nie jest wartościowym, a zarabia kupę siana. teraz kiedy znowu się wypłakał w wywiadzie to jednak Kuman jest zły, bo nie odrestaurował emeryta. Silny wiatr wieje na tej stronie. :D
12
@tomek8756 Marcin jest na tyle nieprzewidywalny, że nigdy nie wiadomo kiedy żartuje/trolluje a kiedy piszę naprawdę. xD Tyle tu siedzę, a wciąż go rozgryźć nie umiem
5
@marcin000019 Bo takich którzy uważają pisorów za jedyna słuszna partie(XDDD) jest wiecej, proste
no i niekoniecznie przebywają na la bambie, raczej sobie dziennik na tvp ogladaja
1
https://venturebeat.com/2021/09/03/mass-effect-5-unreal/amp/
Świetna informacja dla fanów ME.
17
@tomek8756 XDD Pisiory nie mają żadnego wstydu.
0
@Sulej Bo nie wstaje rano
0
@Criss18Barca Otóż nie tym razem, panie korwinie
4
@sergio5 niczym jakas brazylijska telenowela xd
9
@Criss18Barca Kto jest Twoim TOP 10? Imo do takiej dyszki obecnie się zalicza.