4

@Pawel13sz Przejmujemy taktykę 1000 wrzutek Realu i jazda po tryplet xDD

1

@Rust_Cohle Już raz tak zrobiliśmy, czyżby miało być deja vu? :v

3

@kuz Stawianie Ben Yeddera i Cavaniego obok takich tuzów jak De Jong i Martin, ojoj..

1

@Kondziubarca Kuman na obecna chwilę załatwił nam Depaya, o jakimś szrocie sprowadzonym bezpośrednio przez Kumana to nie słyszałem.

1

Czyli pozostało się modlić żeby Dest odpalil, oglądanie Roberto na PO to będzie katorga

1

@Jakchcesz Czaszki nad głowami przeciwników, ograniczenia w eksploracji poprzez za niski level (sztucznie wymuszany bo cyferki się nie zgadzają) - przeciwnicy to pewnie będą typowe gąbki na pociski jak w każdej takiej grze. Klimat to już małe piwo imo

2

Kurde, z dobrego fpsa zrobili jakiś rpg shooter. Ubiszit przestańcie mi far kraja prześladować

5

OJOJOJ, dzieje się!!! Psg i Real Madryt doszły do zgody w kwestii tego, że jutro jest środa.

1

@Waslak12 Czyli zakazujemy wszelkich cieszynek "dziękującym Bogu"? Uefa kończy z swoim hasłem no to racism, czy Barcelona w nie powinna wspierać niepodległości Katalonii? Piłka nożna ma za duży rozgłos żeby pominąć takie sprawy i osobiście uważam, że jest to zajebiste. Trzeba wykorzystywać swoje zasięgi w dobrej sprawie.

6



To co panowie, odbieramy obywatelstwo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kuz Jest też taka możliwość ale patrząc na przeszłość chłopaka (napady z bronią, zastraszenie oraz porwanie) to szczerze wątpie

0

"Ruben Semedo aresztowany! Piłkarz Olympiakosu został oskarżony o gwałt na 17-letniej dziewczynie. Portugalczyk jutro ma zostać przesłuchany przez policję."

Kurła, co się dzieje z tymi piłkarzami.

4

@Encore Marcinek człowiek zagadka xDD

0

@marcin000019 Dokładnie, tvp to jedyna słuszna stacja. Powinna być jedyną możliwością do obejrzenia dla rodaków, zeby inni im mózgów nie prali.

3

@clyde Nam to już nic na dobre nie wychodzi ;p

2

3

@7black4 Doświadczenie, samymi młodzikami ligi mistrzów się nie zwojuje a tutaj widać, że PSG stawia wszystko na najbliższy sezon/sezony. Dla nich odmłodzenie kadry później to wyciągniecie zaskórniaków z skarpetki szejka, więc żaden problem. :v

0

@kiper09 wejdziesz jako super plan Pereza żeby spuscic nas do 2 ligii

0

@POLAK12345 No tak, gol przykrywa kilka lat słabej lub przeciętnej gry. XD

1

@GeFcIo Jaka ameba trzeba być żeby zabrać możliwość zrobienia zakupów w niedziele :p
I dodatkowo zabrać uczniom jedna z możliwości dorobienia sobie

0



Ferrari jaki przepiękny taktyczny odwrót zrobił w 0:09 XDD

11

I cyk, rok na trybunach. Może nabierze trochę pokory i ogarnie, że w życiu nie warto być pazernym na pieniążki. :v

0

@lucca87 kadra juz nawet na papierze nie robi wrażenia, cou spalony psychicznie, dembele szklanka i boiskowe iq się nie zgadza, fati jedna wielka niewiadoma, griez lubi sobie zniknąć. Jedynie depay i de Jong na obecną chwilę sa pewni

4

@Ghotti a trzeba było brac na premierę xD

1

Obejrzałem sobie Zmorę Wilka na Netfilixie i nawet powiem, że było to ciekawe. Czuć mocno inspiracje Castlevania - szczególnie w walkach ale to bardzo dobrze, bo jak się inspirować to najlepszymi. Ogólnie to polecam fanom wieśka.

Mam nadzieje, ze Netflix trochę zainwestuje w to uniwersum, bo jest tam ogromny potencjał i możemy zobaczyć łysego Geralta. XD

0

@Qba2312 La Bamba straci swój urok, tutaj z definicji ma być po prostu wszystko

0



Fajnie patrzeć na takie akcje, młody ma pamiątkę na całe życie xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?