marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pawel13sz Przejmujemy taktykę 1000 wrzutek Realu i jazda po tryplet xDD
1
@Rust_Cohle Już raz tak zrobiliśmy, czyżby miało być deja vu? :v
3
@kuz Stawianie Ben Yeddera i Cavaniego obok takich tuzów jak De Jong i Martin, ojoj..
1
@Kondziubarca Kuman na obecna chwilę załatwił nam Depaya, o jakimś szrocie sprowadzonym bezpośrednio przez Kumana to nie słyszałem.
1
Czyli pozostało się modlić żeby Dest odpalil, oglądanie Roberto na PO to będzie katorga
1
@Jakchcesz Czaszki nad głowami przeciwników, ograniczenia w eksploracji poprzez za niski level (sztucznie wymuszany bo cyferki się nie zgadzają) - przeciwnicy to pewnie będą typowe gąbki na pociski jak w każdej takiej grze. Klimat to już małe piwo imo
2
Kurde, z dobrego fpsa zrobili jakiś rpg shooter. Ubiszit przestańcie mi far kraja prześladować
5
OJOJOJ, dzieje się!!! Psg i Real Madryt doszły do zgody w kwestii tego, że jutro jest środa.
1
@Waslak12 Czyli zakazujemy wszelkich cieszynek "dziękującym Bogu"? Uefa kończy z swoim hasłem no to racism, czy Barcelona w nie powinna wspierać niepodległości Katalonii? Piłka nożna ma za duży rozgłos żeby pominąć takie sprawy i osobiście uważam, że jest to zajebiste. Trzeba wykorzystywać swoje zasięgi w dobrej sprawie.
6
To co panowie, odbieramy obywatelstwo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kuz Jest też taka możliwość ale patrząc na przeszłość chłopaka (napady z bronią, zastraszenie oraz porwanie) to szczerze wątpie
0
"Ruben Semedo aresztowany! Piłkarz Olympiakosu został oskarżony o gwałt na 17-letniej dziewczynie. Portugalczyk jutro ma zostać przesłuchany przez policję."
Kurła, co się dzieje z tymi piłkarzami.
4
@Encore Marcinek człowiek zagadka xDD
0
@marcin000019 Dokładnie, tvp to jedyna słuszna stacja. Powinna być jedyną możliwością do obejrzenia dla rodaków, zeby inni im mózgów nie prali.
3
@clyde Nam to już nic na dobre nie wychodzi ;p
2
https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/tvp-info-bedzie-mialo-nowa-siedzibe/dr5h6sp
No, to się rozumie. Nasze pieniądze nie idą na marne..
41
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/241024107_4059925260784882_6243459998514060619_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=YH5kq6PQtx4AX8EXexq&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=af775fb8f1eb9869a3057ca48a2b7792&oe=61515373
No ładne transfery w tym okienku XD
3
@7black4 Doświadczenie, samymi młodzikami ligi mistrzów się nie zwojuje a tutaj widać, że PSG stawia wszystko na najbliższy sezon/sezony. Dla nich odmłodzenie kadry później to wyciągniecie zaskórniaków z skarpetki szejka, więc żaden problem. :v
0
@kiper09 wejdziesz jako super plan Pereza żeby spuscic nas do 2 ligii
0
@POLAK12345 No tak, gol przykrywa kilka lat słabej lub przeciętnej gry. XD
1
@GeFcIo Jaka ameba trzeba być żeby zabrać możliwość zrobienia zakupów w niedziele :p
I dodatkowo zabrać uczniom jedna z możliwości dorobienia sobie
0
@zadafcb Tymczasem ja jak jest około 30 stopni:
https://static.wikia.nocookie.net/starwars/images/f/f2/Let_The_Hate_Flow_AtG.png/revision/latest?cb=20191015013420
0
Ferrari jaki przepiękny taktyczny odwrót zrobił w 0:09 XDD
11
I cyk, rok na trybunach. Może nabierze trochę pokory i ogarnie, że w życiu nie warto być pazernym na pieniążki. :v
0
@lucca87 kadra juz nawet na papierze nie robi wrażenia, cou spalony psychicznie, dembele szklanka i boiskowe iq się nie zgadza, fati jedna wielka niewiadoma, griez lubi sobie zniknąć. Jedynie depay i de Jong na obecną chwilę sa pewni
4
@Ghotti a trzeba było brac na premierę xD
1
Obejrzałem sobie Zmorę Wilka na Netfilixie i nawet powiem, że było to ciekawe. Czuć mocno inspiracje Castlevania - szczególnie w walkach ale to bardzo dobrze, bo jak się inspirować to najlepszymi. Ogólnie to polecam fanom wieśka.
Mam nadzieje, ze Netflix trochę zainwestuje w to uniwersum, bo jest tam ogromny potencjał i możemy zobaczyć łysego Geralta. XD
0
@Qba2312 La Bamba straci swój urok, tutaj z definicji ma być po prostu wszystko
0
Fajnie patrzeć na takie akcje, młody ma pamiątkę na całe życie xD