0

@Criss18Barca Morata goat.

1

@Bocheno1 Ta dziewczyna przytulajaca się do dziewczyny mocno kontrowersyjna. Xd

3

@maciestek Przecież to zupełnie inne gry, jak ktoś nie lubi takiej wolnej rozgrywki i strasznie lubi action rpg to wiadomo, że wybierze Wieśka. Gust niekoniecznie równa się z byciem fanboyem. :v

7

@IronSanHybrid rockstar to top 1 w branży obecnie, warto czekać te kilka lat na ich gry

1

@ElKamil 2 kolejki nie są żadną weryfikacja

1

@amanter juz do szejków poszedł i jakieś kozy mu w głowie

3

Komentarz usunięty

0



Tak się robi wyświetlenia, mecz dopiero za 8 dni ale juz jest podsumowanie, messi na miniaturce i cyk, ponad 20 milionów wyświetleń xD

0

@DonMatteo901 wuja się nie piesci xD

1

@dmcteam pewnie juz zbanowana

2

@pacior95 Pewnie jak piłkarze się nie godzą na totalną obniżkę pensji to oferują rozłożenie płatności na kilka lat. Rządy nie mają tutaj nic do rzeczy, innej możliwości po prostu nie ma, bo desperacko musimy zejść z tego limitu.

5

@Criss18Barca to niezly top po jednym meczu

4

"Nie pomogły apele i groźby utraty unijnych środków. W zakończonym dosłownie przed chwilą głosowaniu radni i radne Sejmiku Województwa Małopolskiego zdecydowali się odrzucić wniosek o uchylenie "deklaracji anty-LGBT". Uchwała pozostanie więc w mocy. Za uchyleniem było 14 radnych, przeciw 23.



Unieważnienia uchwały domaga się Komisja Europejska, która uzależnia od tego przyznanie województwu środków z następnej perspektywy unijnej. Małopolska może stracić 2,5 mld euro, ale zagrożone jest także rozliczenie środków z perspektywy 2014-20."

I bardzo dobrze, ani grosza nie powinni powąchać.

0

@pauletaa chyba paszportu polsatu

2

@CuleNaZawsze1899 Nie mam po kawie żadnego posmaku w ustach, albo po prostu już nie zwracam na niego uwagi, jak się wyśpię to dziabnę kawusie i sprawdzę. XD

3

Nie spać, meldować się. Sobotnia 3 zmiana posdrawia :p

4

@Rust_Cohle stare baby sa najgorsze

7

@Lola120 Na La Bambie masz tonę młodych wilków. Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. Amfetamina – produkcja, dystrybucja, masturbacja. Przedsiębiorcze chłopaki, wystarczy wybrać.

0

@clyde Nie no, może akurat Tobie ładnie siądzie. :D To tylko moje spostrzeżenia po latach o Skyrimie. :D
@Cvzx Polecam samemu sprawdzić, Skyrima można już za kilka dyszek wyłapać, ja osobiście po zagraniu w oba tytuły wole po raz 20 wracać do Khorinis niż do krainy Nordów drugi raz. xD

0

@clyde Obstawiam, że się wybudzisz po kilku godzinach. Nudna fabuła, nudne postacie, dziesiątki tych samych lochów i jedyne co ratowała Skyrima imo to baza tysięcy modów na Nexusie i magia eksploracji. W 2011 może to robiło robotę ale teraz to meh. xD

Ba, Skyrim ma taki zacny wątek główny, ze myślałem ze odhaczam kolejne zadanie poboczne.

5

@Chaoss watpie, nasz kolega wyladował na przymusowym urlopie

9

@Chaoss Wez sie do roboty jak Ci kolega powiedzial

1

@clyde Geralt to słaba pogodynka. Zawsze kiedy wypowiadał te słowa burza już szalała w pobliżu. :D

1

@Rust_Cohle No chłopak ma 18 lat, kilka milionów więcej może zawrócić we łbie xD

0

Ja tez mogę sobie jakiegoś smiecia wystawić za gruby hajs, pytanie co za imbecyl to kupi XD

Analogiczna sytuacja co z lodami ekipy

2

@Rust_Cohle rano to się idzie spać bykuu

1

@Gomess socios tez tak średnio się znaja

0

@Transu96 no chyba, ze ktos pyka karierke sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?