3

O, Age Of Empires 2 dostało dodatek z Polska i po kilku latach polska wersje językową, milusio. :D

6

@Darkfin Nigdy się nie nauczycie, że La Rambla żyje najgłośniejszymi wydarzeniami - czy to sportowymi, politycznymi i społecznymi. xDD

0

Ej, co to za nowe wydarzenie polityczne? Bo dopiero do domu wróciłem. XD

0

@derlysy1979 Co tym razem?

0

@AllBundy no nieprzyjemne może to jest, ale Leo nie mial na to żadnego wpływu. Ma wspaniala rodzinę, kupę siana i wciąż może się realizować zawodowo. Czego chcieć więcej:V

2

@AllBundy życie jest za krótkie żeby się smucić

7

@QuiqueSetien1958 4 dni w serwisie. Ty się jeszcze byku przekonasz jak ten chlop jest dziwny xd

1

@budel17 i wszystko zgodnie z ffp


A no tak, dostali ulgę od UEFA po ich walce w obronie romantycznego footballu

0

@Tomo_95 Akurat nie popieram decyzji pisu podczas pandemii, przynajmniej powinni wprowadzić stan wyjątkowy.

0

@RobiS No według Ciebie szkodza, ale to malo kogo obchodzi. W tym momencie planuje się komuś ograniczyć wolność do wyrażenia opinii.

0

@Persyfl Wolność u niektórych ma jedyna słuszną wizje, nie ma miejsca na odstępstwa.

1

@brzucho To beda sie odbywac nielegalnie

5

https://www.rp.pl/Bezpieczenstwo/308099964-Fundacja-Kai-Godek-zlozyla-w-Sejmie-projekt-Stop-LGBT.html

"Głównym punktem projektu jest zakaz organizowania tzw. parad równości. Ma on zostać wprowadzony poprzez zmianę Prawa o zgromadzeniach."

Te dzbany serio myślą, że zabiora ludziom parady równości? xDD

16



Boniek juz swoje kretynizmy plecie XDD

29

Ależ tutaj ból tyłka :D

0

@SonBarcaGoku Może teraz jakieś ogórki nie wezmą sobie ligi

0

@Felipe_PL no bo to najemnik, ale większość próbuje tu zakrzywiać rzeczywistość i go wybielać

to jest stwierdzenie, nie pytanie.

0

@lucca87 Nie zasługiwałeś, żeby przez tyle lat oglądać Messiego w naszych barwach. Chłop spędził tutaj całe życie, a jakieś typki zza klawiatury będą twierdzić, że to najemnik mimo iż wiedza tylko tyle co se łykną jakąś plotke xD

1

@Uukasz_93 Przecież Leo chciał zostać, La Liga się nie chciała zgodzić na zarejestrowanie piłkarza. Poza tym pieron wie ile faktycznie kryje sie pod "bonusami"

0

@Kwiatek67 Proszę mi tutaj nie wpajać toksycznych stereotypów o tym, że chłopaki nie mogą płakać. Tutaj siedzą również dzieci. :v

3

@10LionelMessi10 Jak ktoś pieprzył o tym sprawdzeniu się w innej lidze to zaraz walnie argument, ze farmerskiej ligi nie można traktować poważnie. Poza tym Leo nic nikomu już nie musi udowadniać, chyba że samemu sobie. :v

0

@Volk 3 w nocy to nie zerwanie nocki ;x

0

Kurła, trochę fejków w nocy i teraz człowiek będzie chodził jak zombie cały dzień. :x

0

@LuisSalvano no skoro do nas dotarły to do niego również, plotki w dobie internetu szybciutko się rozsiewają

0

@LuisSalvano Myślę, że nikt już nie potrzebuje kofeiny. :D

0

@Encore no ja nie wiem, szejku został królem Boga. Odpali jakieś super wrotki i nawet się nie obejrzymy a Leo bedzie w paryżu

2

@Encore ja przetłumaczę

Tylko zostaliśmy królem Boga


O Boże, proszę Cię o to, co najlepsze w tym dniu

Jego zwycięstwo, jego zwycięstwo, jego światło, jego błogosławieństwo i jego prowadzenie…

I szukam schronienia w Tobie przed złem tego, co w nim jest i przed złem tego, co za nim następuje

prosze chlopaki, jak cos to walcie. jestem mistrzem w tlumaczeniu z dziwnych szlaczków

1

@macio_944 Kit tam z 3 wojna światową i z ego szejka, ja to spać miałem iść a teraz to chyba dupa xD

4

Kurde, jakby Leo jakimś cudem został to mam nadzieję, że jakiś paparazzi będzie się kręcił wokół szejka. Chciałbym zobaczyć jego gębę, kiedy zobaczy komunikat o pozostaniu Leo w Barcelonie. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?