marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
O, Age Of Empires 2 dostało dodatek z Polska i po kilku latach polska wersje językową, milusio. :D
6
@Darkfin Nigdy się nie nauczycie, że La Rambla żyje najgłośniejszymi wydarzeniami - czy to sportowymi, politycznymi i społecznymi. xDD
0
Ej, co to za nowe wydarzenie polityczne? Bo dopiero do domu wróciłem. XD
0
@derlysy1979 Co tym razem?
0
@AllBundy no nieprzyjemne może to jest, ale Leo nie mial na to żadnego wpływu. Ma wspaniala rodzinę, kupę siana i wciąż może się realizować zawodowo. Czego chcieć więcej:V
2
@AllBundy życie jest za krótkie żeby się smucić
7
@QuiqueSetien1958 4 dni w serwisie. Ty się jeszcze byku przekonasz jak ten chlop jest dziwny xd
1
@budel17 i wszystko zgodnie z ffp
A no tak, dostali ulgę od UEFA po ich walce w obronie romantycznego footballu
0
@Tomo_95 Akurat nie popieram decyzji pisu podczas pandemii, przynajmniej powinni wprowadzić stan wyjątkowy.
0
@RobiS No według Ciebie szkodza, ale to malo kogo obchodzi. W tym momencie planuje się komuś ograniczyć wolność do wyrażenia opinii.
0
@Persyfl Wolność u niektórych ma jedyna słuszną wizje, nie ma miejsca na odstępstwa.
1
@brzucho To beda sie odbywac nielegalnie
5
https://www.rp.pl/Bezpieczenstwo/308099964-Fundacja-Kai-Godek-zlozyla-w-Sejmie-projekt-Stop-LGBT.html
"Głównym punktem projektu jest zakaz organizowania tzw. parad równości. Ma on zostać wprowadzony poprzez zmianę Prawa o zgromadzeniach."
Te dzbany serio myślą, że zabiora ludziom parady równości? xDD
16
Boniek juz swoje kretynizmy plecie XDD
29
Ależ tutaj ból tyłka :D
0
@SonBarcaGoku Może teraz jakieś ogórki nie wezmą sobie ligi
0
@Felipe_PL no bo to najemnik, ale większość próbuje tu zakrzywiać rzeczywistość i go wybielać
to jest stwierdzenie, nie pytanie.
0
@lucca87 Nie zasługiwałeś, żeby przez tyle lat oglądać Messiego w naszych barwach. Chłop spędził tutaj całe życie, a jakieś typki zza klawiatury będą twierdzić, że to najemnik mimo iż wiedza tylko tyle co se łykną jakąś plotke xD
1
@Uukasz_93 Przecież Leo chciał zostać, La Liga się nie chciała zgodzić na zarejestrowanie piłkarza. Poza tym pieron wie ile faktycznie kryje sie pod "bonusami"
1
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/235800942_633262387651467_9003477515881866843_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-4&_nc_sid=825194&_nc_ohc=n84DkIFyzDoAX-6nx9-&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=63762f484282f58289d734eddf1ae725&oe=6117CB9F
De Jonga również nie ma na plakacie, byndzie transfer xDD
0
@Kwiatek67 Proszę mi tutaj nie wpajać toksycznych stereotypów o tym, że chłopaki nie mogą płakać. Tutaj siedzą również dzieci. :v
3
@10LionelMessi10 Jak ktoś pieprzył o tym sprawdzeniu się w innej lidze to zaraz walnie argument, ze farmerskiej ligi nie można traktować poważnie. Poza tym Leo nic nikomu już nie musi udowadniać, chyba że samemu sobie. :v
0
@Volk 3 w nocy to nie zerwanie nocki ;x
0
Kurła, trochę fejków w nocy i teraz człowiek będzie chodził jak zombie cały dzień. :x
0
@LuisSalvano no skoro do nas dotarły to do niego również, plotki w dobie internetu szybciutko się rozsiewają
0
@LuisSalvano Myślę, że nikt już nie potrzebuje kofeiny. :D
0
@Encore no ja nie wiem, szejku został królem Boga. Odpali jakieś super wrotki i nawet się nie obejrzymy a Leo bedzie w paryżu
2
@Encore ja przetłumaczę
Tylko zostaliśmy królem Boga
O Boże, proszę Cię o to, co najlepsze w tym dniu
Jego zwycięstwo, jego zwycięstwo, jego światło, jego błogosławieństwo i jego prowadzenie…
I szukam schronienia w Tobie przed złem tego, co w nim jest i przed złem tego, co za nim następuje
prosze chlopaki, jak cos to walcie. jestem mistrzem w tlumaczeniu z dziwnych szlaczków
1
@macio_944 Kit tam z 3 wojna światową i z ego szejka, ja to spać miałem iść a teraz to chyba dupa xD
4
Kurde, jakby Leo jakimś cudem został to mam nadzieję, że jakiś paparazzi będzie się kręcił wokół szejka. Chciałbym zobaczyć jego gębę, kiedy zobaczy komunikat o pozostaniu Leo w Barcelonie. XD