29

Ta porażka idzie w 100% na konto bartomeu.

3

@LuisSalvano Dobra typie, masz piłkarzy na gigantycznych kontraktach którym ani się sni opuszczać klub, jakbyś to rozwiązał?

2

@Sulimo nie opuści xd

3

@Hansiasty freedy. W pierwszych częściach mistrz czarnego humoru xd

4

@Commando Chomik napędzający serwery to na pewno jest wdzięczny, zwierzak juz ledwo dycha :c

1

@rafik300010 jeszcze gacie wrzuc do prania

1

@norbi77 mlody i dynamiczny zespol
No i oczywiście owocowe czwartki

0

@masq do tego limitu to nam daleko, bardzo daleko xd

8

@neeed straszne rzeczy, chlopak sobie zdjęcie zrobił xDD

Dobrze, ze z Pique wszystko okej jak wstawia któreś z kolei takie samo selfie

0

@PatrychoO A co może zrobić prezydent w sprzedaży piłkarzy jeżeli Ci nie chcą odejść, nie ma chętnych? Rozwiązać kontrakty, co wiąże się z dodatkowymi kosztami?

7

Dobra, tylko na La bambie mogą się domagać dymisji prezydenta bo w 3 miesiące nie ogarnął burdelu tworzonego przez kilka lat XD

2

@SkilledHydra16 wolałbym jednak żeby Leo zostal, hejterow to walić na dziurę, nie potrzebuje satysfakcji z tego ze nie maja racji

2

Jak sobie człowiek pomyśli, że jeszcze kilka lat temu byliśmy jakoś gotowi na odejście Leo, czy to sportowo czy finansowo to mu się płakać chce. Przecież teraz tam nie ma ani jakości w drużynie, ani zaplecza finansowego żeby to ogarnąć. Trener potrzebuje cudu.

3

@donleo12 czytamy to już od kilku lat. ;x

3

@ansukapi No barto krociutko kredyt na 50 lat i kopia sobie chłopaczki piłeczkę, dla niektórych idealny prezydent to wciąż Bartomeu patrząc jakie dziecimnady wypisuja

6

@ShawnC problem w tym, że chyba nawet za darmo nie może xd

4

To teraz La Liga będzie się reklamowała zdobywcą złotej piłki Asensio i zdobywcami złotego wózka inwalidzkiego - Dembele i Hazardem. Brawo La Liga, upadliście mocno, PL obecnie nie do dogonienia.

0

Yhm, Laporta was okłamał. Ciekawe kiedy kidosy za tej strony nauczą się, że piłka nożna to nie kiwka fifka i orliczki a ogromny biznes. Godzina i wszystko może się obrócić od góry nogami.

2

"Żeby spełnić wymogi Barça musiałaby zapożyczyć klub na pół wieku w związku z prawami audiowizualnymi. Nie byłem gotów tego zrobić. Nasz klub ma 122 lata historii i jest ponad zawodnikami, nawet ponad najlepszym piłkarzem na świecie. Będziemy mu dozgonnie wdzięczni, ale klub jest ponad wszystkim."

Pomijając emocjonalna strefę to Laporta z rigczem. Ogromna szkoda, ale prezydent ma ogromne cojones. Nie zdziwiłoby mnie gdyby Bartomeu zadłużyłby nas jeszcze bardziej żeby zatrzymać Leo.

2

Ojoj, widzę że już nawet tutaj Laporcie zbiera się za nie podpisanie Leo. Było to do przewidzenia, że za podjęcie próby posprzątania burdelu po bartomeu zacznie mu się dostawać, jak coś pójdzie nie tak xD

Tak czy siak, wciąż Laporta. Jak Leo nie będzie grał w naszych barwach to idzie to w pełni na poprzedni zarząd, który narobił gnoju, który przez kilka jak nie kilkanaście lat będzie się za nami ciągnął, chyba ze wydarzy się cud.

3

@LuisSalvano Piłeś to nie pisz, bo znowu się skompromitujesz.

1

@Pawel13sz Akurat mój Geralt zawsze śmiga na białej mewie, to po prostu alkoholik.

1

@Culer_1906 Oho, czyżby media niczym tajni agenci podłożyli podsłuchy u piłkarzy?

1

Mam nadzieje, ze obecny fatalny stan techniczny strony to nie jest zapowiedz fatalnej gry z strony Barcy. :p

1

@matelkoveb No ale może było i na ostatniej prostej coś się wysypało, pilka nożna na profesjonalnym poziomie to nie kopanina z chłopakami na orliku a potężny biznes, gdzie są setki milionów w grze.
Za mało danych, za dużo gdybania.

0

@Encore Guardiola po ogłoszeniu odejscia Leo:

Trzeba anulować bo przegramy xd

0

@dzefrej234 tylko do Realu musiałby przejść żebym przestał go szanować

0

Bartomeu, przestań mi klub prześladować śmieciu yebany

1

@Admin030 wystarczy juz, ze @LuisSalvano powiedział, że Leo zostaje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?