0

@SkilledHydra16 uwielbiam takie pesymistyczne głosy :D liga nawet nie ruszyła, pierwsze sparingi i treningi a tutaj już wymagania co do ligi xd

2

@formentera2017 czy ja wiem czy tak zjada, ciężko ocenić

No i Gavi jest jakieś 5 lat młodszy

0

@LuisSalvano praca w nocy jest sztosem

4

https://zapodaj.net/87e852271cc7d.jpg.html
Korwin ociepla swoj wizerunek, korwinisci w szoku XDD

0

@Coutinho007 Kurła, gracz za jakieś 120 baniek zmiennikiem nastolatka.
I niech ktoś powie, że Barcelona to nie jest kraina mlekiem i miodem płynąca xD

0

@DonMatteo901 i krótko z mendami

0

@paweuwarrior No lego to nie jest tania zabawa xd

0

@Rust_Cohle i jeszcze jego legendarne siiiiiiii, najlepszy

0

@LeoMessi1994 ale jaki współczesny jak tak juz się za dzieciaka 10 lat temu mówiło xd

22

@macio_944 Pisowcy traktuja obywateli jak debili

A co najgorsze coraz bardziej przekonuje sie do tego, ze słusznie

7

@AntekGriezmann Matko boska, chyba bym ocipiał gdybym był sławny. Strach wyjść do kibla, żeby jakiś oszołom nie robił zdjęć. :V

4

@korolocik Roberto obecnie jest słabszy, a za Destem przemawia dodatkowo wiek i potencjał.

0

@Pawel13sz Ja słyszę tylko, ze ludzie wystawiają na serwisach aukcyjnych, o tym ze ktoś to kupuje juz tak nie bardzo. :o

Wiesz, tez mogę wystawić swoje stare skarpetki za 5000 złotych, nikt mi nie zabroni :V

@BorzyKrzys No w sumie racja

0

@BorzyKrzys ekipa obecnie na cenzurowanym, powoli się kończą :V

1

@Jakchcesz Owszem, ale jeden dzień poświęcę na potężne leniuchowanie. Porządne wyspanie się powoli przeradza się w moje malutkie marzenie, przy moim skopanym zegarze biologicznym xD

4

No kurła, jeszcze 8 godzin i wreszcie urlop ale sie poteeeżnie wyśpię w końcu XD

6

@kuz potężny rigcz

2

@lucas/catalan Ewidentnie jesteś gnębiony przez moderacje. Biedactwo. :V

3

@PatrychoO


To powinno być trailerem tego gniota xd

1

2

@Rust_Cohle Porządni użytkownicy mogą spać w spokoju, kiedy strażnicy moralności i prawa stoja ma straży.

4

@LeoMessi1994 to przez Twoje smykałki do pedofili

0

@Rewolucja123 No Roberto zjadł Semedo. Zbyt dużej konkurencji na tej pozycji niestety nie mieliśmy. Dobrze, że teraz nasze PO dobrze rokuje na przyszłość

2

@DaPidejpi Naturalna sprawa, ze tak sie dzieje. GTA to zbyt duza marka, gdzie juz dobre kilka lat czekamy na nowa część wiec ludzie szukaja jakiegokolwiek światełka w tunelu.

0

@Rust_Cohle To czyja to jest federacja? Bo wszedzie spotykalem sie z informacjami, ze to gala malika

0


Malik się nie pieprzy z swoimi zawodnikami XDD

0

Prezes zajął się szkoleniem młodzieży, a wy marudzicie. Boniek to jedna z tych postaci, która co by nie zrobiła to i tak będzie źle. :v

5

@Mathew16 Jak nie korzystasz z usług domu publicznego to nie musisz płacić za ich ofertę. Jeżeli nie oglądasz telewizji publicznej to tak czy siak musisz płacić za ich prostytucje.

1

@Loszo Czego media nie powiedza, powie pej na fb.

6

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-28/indie-rodzina-smiertelnie-pobila-17-latke-za-to-ze-zalozyla-jeansy/?ref=slider

Kumacie zlinczować kogoś jak najgorszego śmiecia bo nie ubrał się odpowiednio na wigilijną kolacje? To co ideologie, wyznania potrafią zrobić z mózgiem człowieka jest wręcz przerażające.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?