marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SkilledHydra16 uwielbiam takie pesymistyczne głosy :D liga nawet nie ruszyła, pierwsze sparingi i treningi a tutaj już wymagania co do ligi xd
2
@formentera2017 czy ja wiem czy tak zjada, ciężko ocenić
No i Gavi jest jakieś 5 lat młodszy
0
@LuisSalvano praca w nocy jest sztosem
4
https://zapodaj.net/87e852271cc7d.jpg.html
Korwin ociepla swoj wizerunek, korwinisci w szoku XDD
0
@Coutinho007 Kurła, gracz za jakieś 120 baniek zmiennikiem nastolatka.
I niech ktoś powie, że Barcelona to nie jest kraina mlekiem i miodem płynąca xD
0
@DonMatteo901 i krótko z mendami
0
@paweuwarrior No lego to nie jest tania zabawa xd
0
@Rust_Cohle i jeszcze jego legendarne siiiiiiii, najlepszy
0
@LeoMessi1994 ale jaki współczesny jak tak juz się za dzieciaka 10 lat temu mówiło xd
22
@macio_944 Pisowcy traktuja obywateli jak debili
A co najgorsze coraz bardziej przekonuje sie do tego, ze słusznie
7
@AntekGriezmann Matko boska, chyba bym ocipiał gdybym był sławny. Strach wyjść do kibla, żeby jakiś oszołom nie robił zdjęć. :V
4
@korolocik Roberto obecnie jest słabszy, a za Destem przemawia dodatkowo wiek i potencjał.
0
@Pawel13sz Ja słyszę tylko, ze ludzie wystawiają na serwisach aukcyjnych, o tym ze ktoś to kupuje juz tak nie bardzo. :o
Wiesz, tez mogę wystawić swoje stare skarpetki za 5000 złotych, nikt mi nie zabroni :V
@BorzyKrzys No w sumie racja
0
@BorzyKrzys ekipa obecnie na cenzurowanym, powoli się kończą :V
1
@Jakchcesz Owszem, ale jeden dzień poświęcę na potężne leniuchowanie. Porządne wyspanie się powoli przeradza się w moje malutkie marzenie, przy moim skopanym zegarze biologicznym xD
4
No kurła, jeszcze 8 godzin i wreszcie urlop ale sie poteeeżnie wyśpię w końcu XD
6
@kuz potężny rigcz
2
@lucas/catalan Ewidentnie jesteś gnębiony przez moderacje. Biedactwo. :V
3
@PatrychoO
To powinno być trailerem tego gniota xd
1
@Rust_Cohle Trzy
2
@Rust_Cohle Porządni użytkownicy mogą spać w spokoju, kiedy strażnicy moralności i prawa stoja ma straży.
4
@LeoMessi1994 to przez Twoje smykałki do pedofili
0
@Rewolucja123 No Roberto zjadł Semedo. Zbyt dużej konkurencji na tej pozycji niestety nie mieliśmy. Dobrze, że teraz nasze PO dobrze rokuje na przyszłość
2
@DaPidejpi Naturalna sprawa, ze tak sie dzieje. GTA to zbyt duza marka, gdzie juz dobre kilka lat czekamy na nowa część wiec ludzie szukaja jakiegokolwiek światełka w tunelu.
0
@Rust_Cohle To czyja to jest federacja? Bo wszedzie spotykalem sie z informacjami, ze to gala malika
0
Malik się nie pieprzy z swoimi zawodnikami XDD
0
Prezes zajął się szkoleniem młodzieży, a wy marudzicie. Boniek to jedna z tych postaci, która co by nie zrobiła to i tak będzie źle. :v
5
@Mathew16 Jak nie korzystasz z usług domu publicznego to nie musisz płacić za ich ofertę. Jeżeli nie oglądasz telewizji publicznej to tak czy siak musisz płacić za ich prostytucje.
1
@Loszo Czego media nie powiedza, powie pej na fb.
6
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-28/indie-rodzina-smiertelnie-pobila-17-latke-za-to-ze-zalozyla-jeansy/?ref=slider
Kumacie zlinczować kogoś jak najgorszego śmiecia bo nie ubrał się odpowiednio na wigilijną kolacje? To co ideologie, wyznania potrafią zrobić z mózgiem człowieka jest wręcz przerażające.