marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oho, Gaben znowu próbuje ukąsić trochę rynku dla siebie. Ciekawe czy tym razem mu się uda xD
1
@kuz I cyk, kolejne 20 baniek dla Live + pensja.
No ale jak mus to mus
7
"Już co najmniej 93 osoby zginęły w samych Niemczech w wyniku powodzi - 50 w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat, a 43 w Nadrenii Północnej-Westfalii. W powiecie Ahrweiler w Nadrenii-Palatynacie zaginionych jest ok. 1300 osób. Nie ma tam zasięgu sieci komórkowej. Służby żywią nadzieję, że jeśli zasięg wróci to ludzie się odnajdą.
14 osób straciło życie w Belgii, co daje łączną liczbę 107 ofiar.
W mieście Erftstadt w Nadrenii Północnej-Westfalii zeszło masywne osuwisko. Część domów została uszkodzona, część uległa zawaleniu. Kawałek od budynków znajdowała się nieczynna żwirownia. Kilka osób uznano za zaginione."
Via Kataklizmy w Polsce i na świecie
Ależ się natura wkurzyła, masakra.
14
https://x.com/i/status/1415768284037799936
Strach o fajkę poprosić XDD
3
I dobrze. Drażni mnie to porównywanie młodych do największych. Nowy Messi, nowy Iniesta a potem cyk, psycha siada od oczekiwań. Niech będzie pierwszym Pedrim i mi to w pełni wystarczy
0
@jeyx77x Magia kobiet byczku xd
0
@LeoMessi1994 A wiesz, że gwałty na mężczyznach też występują, nie? :D
I wciąż męska chcica nie jest żadnym usprawiedliwieniem, kumasz przed sądem usprawiedliwiać się w stylu "no zabiłem chłopa, bo mężczyźni mają większy pociąg do przemocy" xD
2
@LeoMessi1994 ubiór lub jego brak nie może być usprawiedliwieniem dla gwałciciela i uj.
30
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/217289198_2872525342968739_799252135745488583_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=S14cMCPi2CIAX8mK_N7&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=a431a88ae4a386cf60315468dd6eff27&oe=60F52891
Grześ z fanami się nie pieści xD
87
@cat_r37 Zezłomowany. Podziwiam, że Ci się chciało szukać xD
24
@Pawlak1992 Dziwi mnie, ze po czasie tylu ludziom z łatwością przychodzi negatywne ocenianie transferu Dembele. Przecież jak przechodził to każdy nim się jarał i tylko cena mogła się nie podobać.
1
@John_Doe Z drugiej strony pistolety/karabiny dla dzieciaków często są wzorowane na te prawdziwe xD
2
Ajaj, kocham zamawianie rzeczy przez internet. Kupiłem sobie krótkie galotki + plus jakieś koszuleczki i oczywiście gacie przyszły za duże XD Czas przytyć.
4
@vebmroku Czyli według opinii eksperta Ronaldo top turniej bo strzelił 5 brameczek.
Juz przeciętny kowalski bardziej docenia grę piłkarza, a nie same statystyki jak Ci smieszni eksperci xD
0
@Nano22 Jakie to jest piekne XD
3
@clyde Z miesa, cukier juz praktycznie wyrzuciłem, jedynie sporadycznie wypije jakiś napój z cukrem lub tez słodzikiem a taki grill bez karkówki czy kiełbaski to nie do mnie tak, nie do mnie
11
@7black4 Manipulacja statystykami rodem z TVP xd
1
@IronSanHybrid Jedna z tych gier które chciałbym zapomnieć żeby z czysta glowa przejść jeszcze raz. Obok wiedzmina 3 top
2
@pele1282 Krótko, zwięźle i na temat. xD
1
@Janas11224 No tak, ale to jeszcze nie poziom zagranicznych featów ale obym sie mylił :V
@SteuerFreiMoney Malika nie biore zbytnio na poważnie ale fakt, również ma szanse przebić się na zachodni rynek.
1
Benz Dealer od Que juz lata po spotifaju, czas się przebić na zachodni rynek, a kto jak nie on :V
0
@Jakchcesz Jeżeli plotki są prawdziwe to obstawiam, że otoczenie go lekko zepsuło. Jednak w tym wieku łatwo komuś głowę nakierować na inny tor :V Albo druga opcja, jest zwykłym pozerem
7
@barcelonaLM A jednak powinien być albo Schick
5
@Comentateiro taki ch tylko bez uj
18
@Encore Otoz to, piłkarz na poziomie, bez żadnych aferek a dodatkowo bardzo aktywny w strefie charytatywnej. Dobry grajek i świetny człowiek.
18
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x395/217628968_4071465306305350_5184633578085651629_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=py8FOA3RN6MAX_V22nR&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=f7f90b616cb463eeb8536d4d291fb1a0&oe=60F16729
Kobieta próbuje ratować honor angielskich kibiców, miły obrazek.
7
@Transu96 a to wszystko za jedynie 450 złotych xD
14
@ksawizimens A ten Kante i jorginho to za co? XDD
9
Dziś mija 10 lat od wydania "Tańca ze smokami" George'a R. R. Martina.
Pozdrawiam tych którzy jeszcze czekają na Wichry Zimy, nie mówiąc już o zakończeniu Sagi. :V
3
@Deviler Sztuki walki wiele Ci nie dadza, kiedy rzuci sie na ciebie kilku patusow ;p