1



Oho, Gaben znowu próbuje ukąsić trochę rynku dla siebie. Ciekawe czy tym razem mu się uda xD

1

@kuz I cyk, kolejne 20 baniek dla Live + pensja.
No ale jak mus to mus

7

"Już co najmniej 93 osoby zginęły w samych Niemczech w wyniku powodzi - 50 w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat, a 43 w Nadrenii Północnej-Westfalii. W powiecie Ahrweiler w Nadrenii-Palatynacie zaginionych jest ok. 1300 osób. Nie ma tam zasięgu sieci komórkowej. Służby żywią nadzieję, że jeśli zasięg wróci to ludzie się odnajdą.

14 osób straciło życie w Belgii, co daje łączną liczbę 107 ofiar.

W mieście Erftstadt w Nadrenii Północnej-Westfalii zeszło masywne osuwisko. Część domów została uszkodzona, część uległa zawaleniu. Kawałek od budynków znajdowała się nieczynna żwirownia. Kilka osób uznano za zaginione."

Via Kataklizmy w Polsce i na świecie

Ależ się natura wkurzyła, masakra.


14

https://x.com/i/status/1415768284037799936

Strach o fajkę poprosić XDD

3

I dobrze. Drażni mnie to porównywanie młodych do największych. Nowy Messi, nowy Iniesta a potem cyk, psycha siada od oczekiwań. Niech będzie pierwszym Pedrim i mi to w pełni wystarczy

0

@jeyx77x Magia kobiet byczku xd

0

@LeoMessi1994 A wiesz, że gwałty na mężczyznach też występują, nie? :D
I wciąż męska chcica nie jest żadnym usprawiedliwieniem, kumasz przed sądem usprawiedliwiać się w stylu "no zabiłem chłopa, bo mężczyźni mają większy pociąg do przemocy" xD

2

@LeoMessi1994 ubiór lub jego brak nie może być usprawiedliwieniem dla gwałciciela i uj.

87

@cat_r37 Zezłomowany. Podziwiam, że Ci się chciało szukać xD

24

@Pawlak1992 Dziwi mnie, ze po czasie tylu ludziom z łatwością przychodzi negatywne ocenianie transferu Dembele. Przecież jak przechodził to każdy nim się jarał i tylko cena mogła się nie podobać.

1

@John_Doe Z drugiej strony pistolety/karabiny dla dzieciaków często są wzorowane na te prawdziwe xD

2

Ajaj, kocham zamawianie rzeczy przez internet. Kupiłem sobie krótkie galotki + plus jakieś koszuleczki i oczywiście gacie przyszły za duże XD Czas przytyć.

4

@vebmroku Czyli według opinii eksperta Ronaldo top turniej bo strzelił 5 brameczek.
Juz przeciętny kowalski bardziej docenia grę piłkarza, a nie same statystyki jak Ci smieszni eksperci xD

0

@Nano22 Jakie to jest piekne XD

3

@clyde Z miesa, cukier juz praktycznie wyrzuciłem, jedynie sporadycznie wypije jakiś napój z cukrem lub tez słodzikiem a taki grill bez karkówki czy kiełbaski to nie do mnie tak, nie do mnie

11

@7black4 Manipulacja statystykami rodem z TVP xd

1

@IronSanHybrid Jedna z tych gier które chciałbym zapomnieć żeby z czysta glowa przejść jeszcze raz. Obok wiedzmina 3 top

2

@pele1282 Krótko, zwięźle i na temat. xD

1

@Janas11224 No tak, ale to jeszcze nie poziom zagranicznych featów ale obym sie mylił :V

@SteuerFreiMoney Malika nie biore zbytnio na poważnie ale fakt, również ma szanse przebić się na zachodni rynek.

1

Benz Dealer od Que juz lata po spotifaju, czas się przebić na zachodni rynek, a kto jak nie on :V

0

@Jakchcesz Jeżeli plotki są prawdziwe to obstawiam, że otoczenie go lekko zepsuło. Jednak w tym wieku łatwo komuś głowę nakierować na inny tor :V Albo druga opcja, jest zwykłym pozerem

7

@barcelonaLM A jednak powinien być albo Schick

5

@Comentateiro taki ch tylko bez uj

18

@Encore Otoz to, piłkarz na poziomie, bez żadnych aferek a dodatkowo bardzo aktywny w strefie charytatywnej. Dobry grajek i świetny człowiek.

7

@Transu96 a to wszystko za jedynie 450 złotych xD

14

@ksawizimens A ten Kante i jorginho to za co? XDD

9

Dziś mija 10 lat od wydania "Tańca ze smokami" George'a R. R. Martina.

Pozdrawiam tych którzy jeszcze czekają na Wichry Zimy, nie mówiąc już o zakończeniu Sagi. :V

3

@Deviler Sztuki walki wiele Ci nie dadza, kiedy rzuci sie na ciebie kilku patusow ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?