marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Ghotti W tamtym United nawet potężny Lukaku się spalił xD - zresztą jak każdy kto miał chociaż odrobinę potencjału.
3
Kiedyś to było, TOTSY i potem EA mogło leżeć do góry brzuchem do następnej FIFY bo tak czy siak przeciętny kowalski świetnie się bawił złotym składem przez cały rok, a teraz jakieś śmieszne Summer Stars z czapy (CR7 otrzymał lepsza ocene ogólną niż na karcie TOTS, gdzie pracuje się na takie osiągniecie cały sezon XD)
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że wyrwałem się z kupowania tego tasiemcowego gniota co roku.
5
@Nano22 Barcelona nie wygrywa trypletu, socios sa źli na Bartomeu więc ten przegrywa wybory i te kilka lat później nie mamy takich problemów jakie mamy ^^
0
@MaziFCB To nawet nie podlega dyskusji xD
0
Kurła, jak codziennie był Tusk tak teraz codziennie jest szczepionki sa zue w wykonaniu @l0Messini, podobna upartość xDD
1
@Rysiu @Jakchcesz Oj, to teraz już nie ma wymówek. Trzeba się zmierzyć z tą marką xD
0
Miśki, grał ktoś w Dark Soulsy na klawiaturze i myszce? Idzie to jakoś? I która część jest najbardziej przystępna dla całkowitego laika? xD
2
https://www.gram.pl/news/plotka-powstaje-assassins-creed-infinity-wszystkie-asasyny-pod-jedna-bandera
Co oni chca zrobić z ta marka XDD
7
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p180x540/211368877_6343950199009004_80262786389723230_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=G5ZsUulivbIAX_jtOJX&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=6&oh=3d55130d4c30535a31a00c360555b965&oe=60EB734B
Człek - największy brudas jakiego widziała nasza kochana planeta. xD
0
@tristan87 Ten rok definitywnie pokazał, że jakikolwiek sport bez kibiców traci imo około 40% na atrakcyjności.
6
@Messibestplayerintheworld Depay po kozackim sezonie dostaje 5 na start.
Pjanić, juz wypalony w Juventusie, transfer tylko pod księgowość - 16 XDD
Oczywiście zależy czy tez Netto czy brutto.
13
@Maciek98 Ze chłopak idealnie się tam odnajdzie z swoim ego i zachowaniem. ;)
2
https://www.billboard.com/amp/articles/business/chart-beat/9597277/mata-first-artist-from-poland-to-hit-global-charts
Muzycznie można lubić czy też nie, ale polski grajek na billboard robi wrażenie
3
@DonMatteo901 "Rosyjscy strimerzy meczów zauważyli wzrost oglądalności w Polsce" xD
1
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/213319377_4253648968026947_6524322905158719565_n.png?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=t7s-zzAqiXEAX-hMS0f&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=685de7b016d6f8b333b013d42186a883&oe=60EB9E47
Tymczasem u prezesa xD
0
@bartekvisca normalnie, tryb gdzie prowadziliśmy karierę Huntera mi nawet przyzwoita fabule jak na ea
3
Oho, swiat pilkarski zaczal się zachwycać Pedrim więc oczywiście juz pojawiły się głosy które mu umniejszają, internety lubią piłkarzy tylko z "podziemia", kiedy przedrze się do mainstreamu to juz nie jest taki fajny xd
0
@clyde Gierka kozak, jeden z lepszych RPG akcji, jedno mnie tylko zniechęciło do gry - sterowanie na padzie, istny koszmar.
0
@4drian0 Ja tam wszystko widzę, staruszku
41
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p75x225/213153463_4389796927719159_2680270251601103295_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=kDWPDVBJpiMAX9h20Qc&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=164c469656cf254c9877537c26f2ebdd&oe=60E9567C
Tak to wygladalo naprawde.
8
@gumaz Zaburzeń psychicznych, a niekiedy ciężkich chorób nie można rozważać pod względem odwaga/głupota.
0
@Mixtape Kraj marzeń dla bezrobotnych i ludzi pobierająych social.
0
@dawidor9 nocki sa piekne, nie ma nic gorszego od staczania sie z łóżka o 4 rano
16
@Transu96 Twoja łapa to już mem tej strony xD
0
@Hrzan Gorzka najlepsza czekolada, nie znasz sie
4
@adambądkowski93 Jak co roku :V
3
@victor Ojoj, zły świat upada bo nie można kpić z ludzi XD
3
@escarabajo No BI jak zwykle swietne poczucie humoru nam tutaj prezentuje xd
0
@MaTt_BarcaFan A to jest plaża czy strona w internecie? xD I zeby nie było, mam absolutnie gdzieś co sobie chłopak wrzucał, tylko dziwi mnie ciche zezwolenie na to przy fakcie, ze można polecieć za o jedna "kurw*" za dużo.
@Nano22 9.3.1 bodajże wspominał o wulgaryzmach.
0
@MaTt_BarcaFan No nie ukrywajmy, strona 13+ a większość tych zdjęć do były mocne softy, poza tym promowanie pornografii. I spoko, tylko jeżeli bawimy się w takie rzeczy to co złego jest w tym, że ktoś w emocjonalnym przypływie rzuci sobie wulgaryzmem czy dwoma?
@BorzyKrzys No tylko z tego co pamietam jeden z nich nie poleciał za swoje rankingi, a jeżeli tak to kilkadziesiąt rankingów za późno XD