5

@Ghotti W tamtym United nawet potężny Lukaku się spalił xD - zresztą jak każdy kto miał chociaż odrobinę potencjału.

3

Kiedyś to było, TOTSY i potem EA mogło leżeć do góry brzuchem do następnej FIFY bo tak czy siak przeciętny kowalski świetnie się bawił złotym składem przez cały rok, a teraz jakieś śmieszne Summer Stars z czapy (CR7 otrzymał lepsza ocene ogólną niż na karcie TOTS, gdzie pracuje się na takie osiągniecie cały sezon XD)

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że wyrwałem się z kupowania tego tasiemcowego gniota co roku.

5

@Nano22 Barcelona nie wygrywa trypletu, socios sa źli na Bartomeu więc ten przegrywa wybory i te kilka lat później nie mamy takich problemów jakie mamy ^^

0

@MaziFCB To nawet nie podlega dyskusji xD

0

Kurła, jak codziennie był Tusk tak teraz codziennie jest szczepionki sa zue w wykonaniu @l0Messini, podobna upartość xDD

1

@Rysiu @Jakchcesz Oj, to teraz już nie ma wymówek. Trzeba się zmierzyć z tą marką xD

0

Miśki, grał ktoś w Dark Soulsy na klawiaturze i myszce? Idzie to jakoś? I która część jest najbardziej przystępna dla całkowitego laika? xD

0

@tristan87 Ten rok definitywnie pokazał, że jakikolwiek sport bez kibiców traci imo około 40% na atrakcyjności.

6

@Messibestplayerintheworld Depay po kozackim sezonie dostaje 5 na start.
Pjanić, juz wypalony w Juventusie, transfer tylko pod księgowość - 16 XDD

Oczywiście zależy czy tez Netto czy brutto.

13

@Maciek98 Ze chłopak idealnie się tam odnajdzie z swoim ego i zachowaniem. ;)

2

https://www.billboard.com/amp/articles/business/chart-beat/9597277/mata-first-artist-from-poland-to-hit-global-charts

Muzycznie można lubić czy też nie, ale polski grajek na billboard robi wrażenie

3

@DonMatteo901 "Rosyjscy strimerzy meczów zauważyli wzrost oglądalności w Polsce" xD

0

@bartekvisca normalnie, tryb gdzie prowadziliśmy karierę Huntera mi nawet przyzwoita fabule jak na ea

3

Oho, swiat pilkarski zaczal się zachwycać Pedrim więc oczywiście juz pojawiły się głosy które mu umniejszają, internety lubią piłkarzy tylko z "podziemia", kiedy przedrze się do mainstreamu to juz nie jest taki fajny xd

0

@clyde Gierka kozak, jeden z lepszych RPG akcji, jedno mnie tylko zniechęciło do gry - sterowanie na padzie, istny koszmar.

0

@4drian0 Ja tam wszystko widzę, staruszku

8

@gumaz Zaburzeń psychicznych, a niekiedy ciężkich chorób nie można rozważać pod względem odwaga/głupota.

0

@Mixtape Kraj marzeń dla bezrobotnych i ludzi pobierająych social.

0

@dawidor9 nocki sa piekne, nie ma nic gorszego od staczania sie z łóżka o 4 rano

16

@Transu96 Twoja łapa to już mem tej strony xD

0

@Hrzan Gorzka najlepsza czekolada, nie znasz sie

4

@adambądkowski93 Jak co roku :V

3

@victor Ojoj, zły świat upada bo nie można kpić z ludzi XD

3

@escarabajo No BI jak zwykle swietne poczucie humoru nam tutaj prezentuje xd


0

@MaTt_BarcaFan A to jest plaża czy strona w internecie? xD I zeby nie było, mam absolutnie gdzieś co sobie chłopak wrzucał, tylko dziwi mnie ciche zezwolenie na to przy fakcie, ze można polecieć za o jedna "kurw*" za dużo.

@Nano22 9.3.1 bodajże wspominał o wulgaryzmach.

0

@MaTt_BarcaFan No nie ukrywajmy, strona 13+ a większość tych zdjęć do były mocne softy, poza tym promowanie pornografii. I spoko, tylko jeżeli bawimy się w takie rzeczy to co złego jest w tym, że ktoś w emocjonalnym przypływie rzuci sobie wulgaryzmem czy dwoma?
@BorzyKrzys No tylko z tego co pamietam jeden z nich nie poleciał za swoje rankingi, a jeżeli tak to kilkadziesiąt rankingów za późno XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?