marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Majkel34 no i zaraz @marcin000019 cie sklada za garażami
1
@Mareeek2050 No to niech kolega wejdzie w 2021 bo wstyd jak nie wiem :p
5
@dmcteam od kiedy tatuaże to szpecenie ciala?
0
@BorzyKrzys a w międzyczasie słucha Mozarta.
W ogóle to ja się dziwie, że taka inteligencja ogląda coś tak prymitywnego jak piłka nożna
9
@Omoziu uwaga panowie, mamy tutaj la bambowska inteligencje
3
https://www.facebook.com/TurtleHype/videos/2621160808097668/
@l0Messini co sadzisz? Moim zdaniem skandaliczne zachowanie sołtysa.
35
@michal26 podwyżka dla tego pana, ogólnie juz dawno powinna istnieć możliwość opcji gdzie komentatorzy wypowiadają się w taki sposób, dużo ciekawej to brzmi xd
1
@sebasek99 O matko, jak smiechlem xDD
2
https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-pawel-sasko-moze-teasowac-dlc/z120294
No może wreszcie coś się ruszy w cyberku, bo na fabularne dlc w tym roku chyba nie ma już co liczyć xd
5
ego top (15 znakow, czemu juz spacja nie dziala? ;c)
0
@michal26 jak paradokumenty to tylko polsatowskie trudne sprawy, genialny serial o normalnych rodakach
0
@FC1899Barca Ale gdzie wracaja? Do PSG?
1
@Janas11224 ze tej trzodzie chlewnej chce się takie rzeczy odstawiać
no ale w sumie to bylo do przewidzenia, glupki naczytali sie jakies propagandy anty szczepionkowej i odpieprzają jakies krzywe akcje xD
0
@Wiktoria13 nasz licznik jest kręcony, nie ma innej opcji xd
0
@Katalończyk 99 legit, po tym zaświecił gołym tyłkiem jak mowi Clyde xD
5
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/223961915_1372953696439394_1804880483117194298_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=ckGxDn9Slz8AX9uuxT1&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=b745b2ad90c51902979186be57998747&oe=6125BD40
U Janczyka wszystko po staremu,
0
@l0Messini mowie ogolnie o Twoich linkach, kiedy postanawiasz ruszac na krucjate naprzeciw szczepieniu lebku
0
@l0Messini srasz to ty tymi linkami z fb od pseudo ekspertów xd
2
@l0Messini Poznaj prawdę XDDDD
25
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/218253854_6427898217280868_9008392468817390034_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=sccVPBDgvP4AX9_s7SX&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=b703ab1d2601de10b77384e3d6a217b7&oe=6121AEBE
Tak to już jest czasami XD
3
@Lovalo mamo, nie do mnie tak, nie do mnie
7
@LeoMessiah w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem
0
@Sulimo nie no, żarty sobie stroje. Ogólnie po pierwszym sezonie wiedzmina nie ciężko będzie go przebić. Chociaż argument z potencjałem i budżetem do mnie nie przemawia bo jestem fanem gry o tron xD
2
@Sulimo co tam jakiś władca pierścieni jak zaraz swojski wiedzmin wlatuje na netflixa :v
3
@AntekGriezmann No za marzenia nie karaja
0
@Tomo_95 julki szczekaja na Twitterze, wiec sa stosunkowo niegroźne dla moich bębenków
21
@tristan87 Matko boska, jak ja nienawidzę drących mordę Karyn
0
@sevs Był Rakitić i chodziła piłeczka.
0
@Rust_Cohle zule sie nie myja, przynajmniej u mnie na miescie. :(
1
@MSN30 zawsze można zamienić ketchup na majonez :v