2

@Majkel34 no i zaraz @marcin000019 cie sklada za garażami

1

@Mareeek2050 No to niech kolega wejdzie w 2021 bo wstyd jak nie wiem :p

5

@dmcteam od kiedy tatuaże to szpecenie ciala?

0

@BorzyKrzys a w międzyczasie słucha Mozarta.
W ogóle to ja się dziwie, że taka inteligencja ogląda coś tak prymitywnego jak piłka nożna

9

@Omoziu uwaga panowie, mamy tutaj la bambowska inteligencje

3

https://www.facebook.com/TurtleHype/videos/2621160808097668/

@l0Messini co sadzisz? Moim zdaniem skandaliczne zachowanie sołtysa.

35

@michal26 podwyżka dla tego pana, ogólnie juz dawno powinna istnieć możliwość opcji gdzie komentatorzy wypowiadają się w taki sposób, dużo ciekawej to brzmi xd

1

@sebasek99 O matko, jak smiechlem xDD

2

https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-pawel-sasko-moze-teasowac-dlc/z120294

No może wreszcie coś się ruszy w cyberku, bo na fabularne dlc w tym roku chyba nie ma już co liczyć xd

5

ego top (15 znakow, czemu juz spacja nie dziala? ;c)

0

@michal26 jak paradokumenty to tylko polsatowskie trudne sprawy, genialny serial o normalnych rodakach

0

@FC1899Barca Ale gdzie wracaja? Do PSG?

1

@Janas11224 ze tej trzodzie chlewnej chce się takie rzeczy odstawiać

no ale w sumie to bylo do przewidzenia, glupki naczytali sie jakies propagandy anty szczepionkowej i odpieprzają jakies krzywe akcje xD

0

@Wiktoria13 nasz licznik jest kręcony, nie ma innej opcji xd

0

@Katalończyk 99 legit, po tym zaświecił gołym tyłkiem jak mowi Clyde xD

0

@l0Messini mowie ogolnie o Twoich linkach, kiedy postanawiasz ruszac na krucjate naprzeciw szczepieniu lebku

0

@l0Messini srasz to ty tymi linkami z fb od pseudo ekspertów xd

2

@l0Messini Poznaj prawdę XDDDD

3

@Lovalo mamo, nie do mnie tak, nie do mnie

7

@LeoMessiah w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem

0

@Sulimo nie no, żarty sobie stroje. Ogólnie po pierwszym sezonie wiedzmina nie ciężko będzie go przebić. Chociaż argument z potencjałem i budżetem do mnie nie przemawia bo jestem fanem gry o tron xD

2

@Sulimo co tam jakiś władca pierścieni jak zaraz swojski wiedzmin wlatuje na netflixa :v

3

@AntekGriezmann No za marzenia nie karaja

0

@Tomo_95 julki szczekaja na Twitterze, wiec sa stosunkowo niegroźne dla moich bębenków

21

@tristan87 Matko boska, jak ja nienawidzę drących mordę Karyn

0

@sevs Był Rakitić i chodziła piłeczka.

0

@Rust_Cohle zule sie nie myja, przynajmniej u mnie na miescie. :(

1

@MSN30 zawsze można zamienić ketchup na majonez :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?