1

@JANEK777 Po tym jak TVP dostaje 2 bańki co roku, Mioush który wyprzedał stadion narodowy otrzymał 2 miliony zapomogi, 100 tysięcy na spektakl wydaje sie smieszna sprawa. Chyba PIS mnie troche wypaczył ;v

5

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tusk-pis-owskie-panstwo-pokazuje-najbardziej-odrazajaca-twar,nId,5376500#crp_state=1

Tusk z pisiorami się nie pieści, króciutko z nimi tam jedzie.
I bardzo dobrze, bo jak nie on to kto?

1

@Colon Zamienić na " Patrzę na was… Głodnych… Przerażonych… Przyciskających dzieci do piersi" i wszystko sie zgadza

@Kgorecki2500 o Ty dziku, o 44 sekundy szybszy

0

@Nazio87 Ostatnia kampania jaka ukończyłem w bf to bad company 2, potem już nie potrzebowałem samouczka do multi :x

1

@kryhaa ten licznik jest kręcony, nikt się nie pokaze xd

4

Battlefield 2042 po EA PLAY:

List miłosny dla graczy to oficjalnie tryb Battlefield PORTAL

Portal pozwoli nam na całkowicie nowe przeżycie historii Battlefielda

W dużym skrócie jest to połączenie BF1942, BF Bad Company 2, BF3 i BF2042

Można grać w dedykowane przez DICE konwencje, ale sami również możemy tworzyć własne podtryby rozgrywki w obrębie Portalu

Dostaniemy narzędzie podobne do tego jakie ma DICE, nie możemy natomiast modyfikować mapy a bardziej dowolnie mieszać zasady rozgrywki

Testerzy zrobili parę form: 4 Specjalistów z BF2042 vs 32 żołnierzy III Rzeszy z II WŚ; Likwidację VIPa oraz Czołgi z BF3 kontra Robo-żołnierze z BF2042

Możliwy jest także tryb "zainfekowany", czyli osoby z nożami i defibrylatorami vs 1 osoba z karabinem


Via Battlefield Polska

a tutaj zwiastun,



Kurła, czuje że bede mial dobra konkurencje dla BF4.

2

@HighestInTheRoom Po tym jak wysypał na niego jakiś proszek? XDD

0



Japierdziu, wciąż potrafię się zszokować jakie oszołomy tam siedzą XD

11

@DonMatteo901 3 słabsze mecze i będą komentarze, że mógłby trenować a nie u stylisty siedzieć:p

0

@Tomo1989 to teraz niech przejdzie do jakieś z top 3 lig i niech będzie kluczowy cały sezon :V


0

@michal26 Imo wciąż powinno chodzić w tym o sport i jeżeli jakaś dziewczyna czy też chłopak nie czuje się zbyt komfortowo w swoim stroju to powinien mieć możliwość żeby go zmienić, szkoda ze aspekty finansowe przykrywaja takie zwyczajne, ludzkie odruchy.

1

@tristan87 Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja szukam jakiegoś sensownego argumentu który pozwoliłby mi zrozumieć taką irracjonalna decyzje w regulaminie. Oprócz straty widowni w niektórych środowiskach, nic innego nie przychodzi mi do głowy

4

https://noizz.pl/sport/norweskie-zawodniczki-w-plazowej-pilce-recznej-ukarane-grzywna-za-spodenki-zamiast/tnd2vty
Jest jakiś sensowny argument stojący za tym, żeby zawodniczki grały tylko w bikini oprócz straty widowni wśród siurów którzy seksualizują kobiety w sporcie? XD

2

@Encore panowie, co wy wiecie o rapie


0

@BorzyKrzys Chlopak szybciej się skończy niż się zaczął xD No chyba, ze fanbase zakochanych nastolatek utrzyma go przy życiu

14

@l0Messini No tak, bo ten kto sie zaszczepi to juz głupi głupek xd
Elokwencja na poziomie źródeł twoich informacji

0

@maatiixx Oby nie, obecne DNA Barcy nic dobrego nie wróży xd

0

@DonMatteo901 W sumie nie zdziwiłoby mnie gdyby to był fotomontaż. XD Trochę pozerstwa przed fanami nigdy nie zaszkodziło

0

@Kettger Ja tutaj widze 300 iq plan Laporty, po ostatniej przygodzie Dembele Lapcio ogłasza Barce klubem miłości i cyk, rozwiązuje kontrakt z Dembele z winy piłkarza. :V

1

@Criss18Barca To wkręcimy mu, że jest Euro i będzie git. :v

7

17 stopni, otwarte okno i od razu się lepiej spało, wręcz mogę powiedzieć, że delikatny chłodek się pojawił :D

0

@Roni/VEB no tak, ty nie mozesz odczuwać presji bo ktoś inny ma cieżej xD

3

@AntekGriezmann idealny na naszą reprezentacje

0

@ElKamil co ty w ogóle porównujesz

2

@MesQueUnClub_87 Drugie zmiany, więc dopiero dzisiaj "odrabiam" internetowy piątek. :(

0

https://www.instagram.com/p/CRW6Ix9sT9t/

Patrzcie kto odwiedził nasz piękny Kraków, możecie polować na fotki czy też autografy ^^

1

@Criss18Barca bo ludzie nie lubią jak ktoś nie wyznaje jedynego i słusznego zdania xd

1

@don'T.R.I.P.e Otóż to, Gaben nie ma szczescia do urządzeń xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?