marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JANEK777 Po tym jak TVP dostaje 2 bańki co roku, Mioush który wyprzedał stadion narodowy otrzymał 2 miliony zapomogi, 100 tysięcy na spektakl wydaje sie smieszna sprawa. Chyba PIS mnie troche wypaczył ;v
5
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tusk-pis-owskie-panstwo-pokazuje-najbardziej-odrazajaca-twar,nId,5376500#crp_state=1
Tusk z pisiorami się nie pieści, króciutko z nimi tam jedzie.
I bardzo dobrze, bo jak nie on to kto?
1
@Colon Zamienić na " Patrzę na was… Głodnych… Przerażonych… Przyciskających dzieci do piersi" i wszystko sie zgadza
@Kgorecki2500 o Ty dziku, o 44 sekundy szybszy
0
@Nazio87 Ostatnia kampania jaka ukończyłem w bf to bad company 2, potem już nie potrzebowałem samouczka do multi :x
1
@kryhaa ten licznik jest kręcony, nikt się nie pokaze xd
4
Battlefield 2042 po EA PLAY:
List miłosny dla graczy to oficjalnie tryb Battlefield PORTAL
Portal pozwoli nam na całkowicie nowe przeżycie historii Battlefielda
W dużym skrócie jest to połączenie BF1942, BF Bad Company 2, BF3 i BF2042
Można grać w dedykowane przez DICE konwencje, ale sami również możemy tworzyć własne podtryby rozgrywki w obrębie Portalu
Dostaniemy narzędzie podobne do tego jakie ma DICE, nie możemy natomiast modyfikować mapy a bardziej dowolnie mieszać zasady rozgrywki
Testerzy zrobili parę form: 4 Specjalistów z BF2042 vs 32 żołnierzy III Rzeszy z II WŚ; Likwidację VIPa oraz Czołgi z BF3 kontra Robo-żołnierze z BF2042
Możliwy jest także tryb "zainfekowany", czyli osoby z nożami i defibrylatorami vs 1 osoba z karabinem
Via Battlefield Polska
a tutaj zwiastun,
Kurła, czuje że bede mial dobra konkurencje dla BF4.
2
@HighestInTheRoom Po tym jak wysypał na niego jakiś proszek? XDD
0
Japierdziu, wciąż potrafię się zszokować jakie oszołomy tam siedzą XD
11
@DonMatteo901 3 słabsze mecze i będą komentarze, że mógłby trenować a nie u stylisty siedzieć:p
0
https://www.netflix.com/title/81435414?trkid=13710079&MSG_TITLE=81435414&lnktrk=EMP&g=89513446103AFCDF765A4C4E05F95CAD6452A1DC&lkid=PRIMARY&source=pnums
Netlix tez chce miec swoj czarnobyl ;x
0
@Tomo1989 to teraz niech przejdzie do jakieś z top 3 lig i niech będzie kluczowy cały sezon :V
0
@michal26 Imo wciąż powinno chodzić w tym o sport i jeżeli jakaś dziewczyna czy też chłopak nie czuje się zbyt komfortowo w swoim stroju to powinien mieć możliwość żeby go zmienić, szkoda ze aspekty finansowe przykrywaja takie zwyczajne, ludzkie odruchy.
1
@tristan87 Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja szukam jakiegoś sensownego argumentu który pozwoliłby mi zrozumieć taką irracjonalna decyzje w regulaminie. Oprócz straty widowni w niektórych środowiskach, nic innego nie przychodzi mi do głowy
4
https://noizz.pl/sport/norweskie-zawodniczki-w-plazowej-pilce-recznej-ukarane-grzywna-za-spodenki-zamiast/tnd2vty
Jest jakiś sensowny argument stojący za tym, żeby zawodniczki grały tylko w bikini oprócz straty widowni wśród siurów którzy seksualizują kobiety w sporcie? XD
2
@Encore panowie, co wy wiecie o rapie
0
@BorzyKrzys Chlopak szybciej się skończy niż się zaczął xD No chyba, ze fanbase zakochanych nastolatek utrzyma go przy życiu
14
@l0Messini No tak, bo ten kto sie zaszczepi to juz głupi głupek xd
Elokwencja na poziomie źródeł twoich informacji
0
@maatiixx Oby nie, obecne DNA Barcy nic dobrego nie wróży xd
0
@DonMatteo901 W sumie nie zdziwiłoby mnie gdyby to był fotomontaż. XD Trochę pozerstwa przed fanami nigdy nie zaszkodziło
0
@Kettger Ja tutaj widze 300 iq plan Laporty, po ostatniej przygodzie Dembele Lapcio ogłasza Barce klubem miłości i cyk, rozwiązuje kontrakt z Dembele z winy piłkarza. :V
1
@Criss18Barca To wkręcimy mu, że jest Euro i będzie git. :v
7
17 stopni, otwarte okno i od razu się lepiej spało, wręcz mogę powiedzieć, że delikatny chłodek się pojawił :D
0
@Roni/VEB no tak, ty nie mozesz odczuwać presji bo ktoś inny ma cieżej xD
3
@AntekGriezmann idealny na naszą reprezentacje
5
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/215011788_3079468662303917_1197169371917490827_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=2c4854&_nc_ohc=tSEy05a4Y6YAX-cUJfF&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=ca6e37127e38b5a0fc384b227e63d083&oe=60F72DA7
Kiedyś gracze byli mniej wybredni XD
0
@ElKamil co ty w ogóle porównujesz
2
@MesQueUnClub_87 Drugie zmiany, więc dopiero dzisiaj "odrabiam" internetowy piątek. :(
0
https://www.instagram.com/p/CRW6Ix9sT9t/
Patrzcie kto odwiedził nasz piękny Kraków, możecie polować na fotki czy też autografy ^^
1
@Criss18Barca bo ludzie nie lubią jak ktoś nie wyznaje jedynego i słusznego zdania xd
1
@don'T.R.I.P.e Otóż to, Gaben nie ma szczescia do urządzeń xD