marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Bugów to żadna gra nie uniknie ;p
4
@LuisSalvano Luis z rozumem i godnością człowieka
0
@Sulimo tytul ogarnąłem bo wadliwym linku, a to byl taki żarcik tematyczny :p
0
@Sulimo To na pewno czy być może? XD
1
https://www.ppe.pl/news/159977/boty-w-halo-infinite-osmieszaly-graczy-si-siadalo-na-twarz-pokonanych-zawodnikow.html
Teraz nawet boty będą nam siadać na naszych wirtualnych mordkach, nowinka na jaką czekaliśmy. XDD
2
@FanBarcy22 Może nie jakaś nowość ale ja ostro nerdze w BF4, idealna rozgrzewka przed 2042.
0
@Mathoue Jak lubisz RTS skupiające się bardziej na aspektach militarnych to Company Of Heroes, szczególnie pierwsza część. Z Ekonomicznych mogę polecić Anno 1800. Turowe to Heroes 3/5 i Total War Rome II (tam masz tylko mapę świata w trybie turowym, bitwy są rozgrywane w czasie rzeczywistym) a jeżeli jesteś hardkorem to bierz się za strategie Paradoxu, Europa Universalis IV.
9
@LuisSalvano Alba to tam wyglądał jakby zaraz miał uciec do szatni btw
1
@dawo17 Meh, typowe odcinanie kuponów. Netflix nie wie kiedy zakończyć serial, ale z drugiej strony czy zabija się kurę, która znosi złote jajka?
2
@AlicjaFCB Dla niego pewnie to celowe rozproszenie rywala przed karnymi ;p
26
@LuisSalvano Dobrze, że Alba nie jest burakiem.
0
@R-Dinho Nie skumałeś porównania, nigdzie nie napisałem że konfederacja nawołuje do ataków na punkty szczepień. Chodzi mi o samą JEDYNA SLUSZNA wizje jak powinna wyglądać wolność. Od razu mi się po prostu skojarzyła wolnościowa konfederacja, która wspierała wyrok TK.
0
@lucas/catalan Według wyborcy konfederacji jak mniemam to na pewno ^^
0
@lucas/catalan Mieszam, bo od razu wizja wolności według antyszczepionkowców kojarzy mi się z konfederacja. Ot - niewinne porównanie.
2
@Nano22 Z drugiej strony jak ktoś nie widzi partii dla siebie to jedyne co może zrobić to zagłosować na "mniejsze zło" według niego. Niezbyt uczciwe imo dla samego siebie
7
@Barca1992 Coraz więcej się słyszy o atakach na punkty szczepień, więc można odnieść wrażenie, że takiej patologii wsród antyszczepionkowców jest znacznie więcej. Oczywiście, nie twierdze że wszyscy.
73
O, antyszczepionkowcy podpalili punkt szczepień w Zamościu. Czyli ta grupa ludzi, która chce wolności wyboru przy szczepieniu ma jakiś problem z tymi którzy chcą się zaszczepić? Definicja wolności ala konfederacja - Wolność? owszem, ale tylko według naszej wizji.
1
@svensonFCB A po co tak gdybać, bez żadnych szczegółów?
0
@Bobo25 Taka gra postapo?
Jedyne co mi się kojarzy to Hard Truck: Apocalypse, ale to 2005
3
@LeoMessi1994 Niewdzięczne typy xd
0
Mata zaraz 2 miliony odbiorców na spotifaju przekroczy, ten to ma zasiegi xd
0
@puyol_presidend5 taniej to samemu robić, chociaż nie wiem czy bazy, aromaty tez nie podrożały
1
@Firestone 20 milionów za kilka przeciętnych wystepow w pierwszej drużynie i rok kontraktu?
0
Polećta jakieś zacne seriale na netflixie/hbo
4
@DonMatteo901 No kibole to moga małpkę pod sklepem obalić, a nie rząd
3
@Messibestplayerintheworld Riki odstrzelony przez 16 latka xD
1
@against_modern_football tutaj dowcipy są usuwane a co dopiero takie trolle
2
@koksik2700 Bodajże od 5 sierpnia za darmo na epicu ;p
24
@draxidox Zwykła banda złodziei, do żadnej innej grupy społecznej nie czuje takiego wstrętu jak do polityków
0
@marcin000019 fuj