2

@Kiiciioro nie, jakiś pajac sobie żarty robi

1

@clyde jest to plan, trzeba napisać do Thiago :D

9

@LuisSalvano Luis, Ty lepiej nic nie mow w tej kwestii.

0

@Barca1992 pieniędzy na kontrakt pewnie też brak ;p

0

@Djzordon Dziwi mnie wasza pewność w tej kwestii. Sierpień juz leci, wciąż tylko plotki i ploteczki a nic oficjalnego jak sie nie pojawiło tak nie pojawia.

0

@Wiktoria13 stooop.

To dopiero po 2 kolejkach.

0

Marcin Bułka w Nicea, może wreszcie coś pogra.

2

@patry295 Dobrze, ze mamy tak dobrze myślących młodzieńców. :D

0

@Yosemite taka trochę piżama xd

4

@Dojaar No konfa to mem, nie można ich traktować poważnie xd

2

"Latem 2021 roku Donald Tusk przypomina człowieka, który dałby pielęgniarkom, lekarzom, hutnikom, górnikom, nauczycielom, kucharkom, spawaczom, kasjerkom, kelnerkom, rolnikom, a nawet drobnym przedsiębiorcom. Nie dałby tylko politykom, bo co go to w sumie obchodzi, ile zarabiają – on już swoje zarobił w Brukseli jako tak zwany król Europy."

Tak znana i lubiana przez nas reżimówka pisze o Tusku. 2 miliardy bardzo dobrze zainwestowane.
Zródełko: https://www.tvp.info/55184057/czy-donald-tusk-znow-zostanie-socjaldemokrata

1

@Kielakowy to komu możemy kibicować?

4

@tomek8756 @sebasek99 i się wydało

13

Araujo i Garcia powinni zostać podstawowymi stoperami. Lengleta i zapewne tez Pique nie będzie się dało oglądać. Jeszcze wykmimic kogoś za Albe ale z tym może być ciężko

1

Czas chyba jakąś karteczkę pokazać na ostudzenie. Depay już się łapał za kostkę.

1

Pewien francuz za taka sytuacje zostałby już zwyzywany ;p

0

Temu pirotechnika na stadionach powinna być ściśle kontrolowana albo zakazana. Żałosna widoczność.

0

@Ciule123 george floyd

2

@CrUyFF_Leo_10 nie kazdy bohater nosi peleryne

1

@Ciule123 No tak czy siak, wpływ emocji czy tez nie - chlop zabił dziewczynę, a tutaj zbiórki. Może jeszcze klęczeć zaczniecie jak przy Florydzie?

0

@MaziFCB Obecnie się na to nie zapowiada :V Ale kto wie co będzie przy wyborach.

3

https://www.facebook.com/watch/?v=900156560585627

TVP to tak potnie, że wyjdzie na to ze chlop kocha pis xDDD

3

@BombowiecKrawczyk bo to green screen, wszyscy to wiedzą przecież

0

@LeoMessi1994 epicka trylogia, solidna cegiełka w światowej kinematografii ale ostatni raz oglądałem za dzieciaka, teraz jakos się do tego przekonać nie mogę

0

@LuisSalvano Nie widzi mi się już żaden transfer, szczególnie przed pozbyciem się zbędnych zawodników.

No i w zależności jak potoczy się sprawa z Leo.

6

@Encore No cóż, jedni widza spisek w Smoleńsku - drudzy w atakowaniu punktów szczepień, taka juz chyba cecha narodowa

10

@19cukier48 coraz zabawniejsze te teorie spiskowe, w mojej ostatniej dyskusji tez tyle podobnych mądrości było, że aż zrezygnowałem z dialogu. Szare komórki umierają:x

5

@LeoMessiah Red Dead Redemptiom 2 mógłby się z tym nie zgodzić

2

@Messibestplayerintheworld XD chyba coś się nie udało

0

@Mns21 akurat takie zdjęcie to nie jest żaden argument za "skończeniem jak Ronaldinho" może to być zwyczajnie niekorzystny kadr a nawet jak przytył, to zapewne tydzien, może dwa treningu i to spali wszystko ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?