marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kiiciioro nie, jakiś pajac sobie żarty robi
1
@clyde jest to plan, trzeba napisać do Thiago :D
9
@LuisSalvano Luis, Ty lepiej nic nie mow w tej kwestii.
0
@Barca1992 pieniędzy na kontrakt pewnie też brak ;p
0
@Djzordon Dziwi mnie wasza pewność w tej kwestii. Sierpień juz leci, wciąż tylko plotki i ploteczki a nic oficjalnego jak sie nie pojawiło tak nie pojawia.
0
@Wiktoria13 stooop.
To dopiero po 2 kolejkach.
0
Marcin Bułka w Nicea, może wreszcie coś pogra.
2
@patry295 Dobrze, ze mamy tak dobrze myślących młodzieńców. :D
0
@Yosemite taka trochę piżama xd
4
@Dojaar No konfa to mem, nie można ich traktować poważnie xd
2
"Latem 2021 roku Donald Tusk przypomina człowieka, który dałby pielęgniarkom, lekarzom, hutnikom, górnikom, nauczycielom, kucharkom, spawaczom, kasjerkom, kelnerkom, rolnikom, a nawet drobnym przedsiębiorcom. Nie dałby tylko politykom, bo co go to w sumie obchodzi, ile zarabiają – on już swoje zarobił w Brukseli jako tak zwany król Europy."
Tak znana i lubiana przez nas reżimówka pisze o Tusku. 2 miliardy bardzo dobrze zainwestowane.
Zródełko: https://www.tvp.info/55184057/czy-donald-tusk-znow-zostanie-socjaldemokrata
1
@Kielakowy to komu możemy kibicować?
4
@tomek8756 @sebasek99 i się wydało
13
Araujo i Garcia powinni zostać podstawowymi stoperami. Lengleta i zapewne tez Pique nie będzie się dało oglądać. Jeszcze wykmimic kogoś za Albe ale z tym może być ciężko
1
Czas chyba jakąś karteczkę pokazać na ostudzenie. Depay już się łapał za kostkę.
1
Pewien francuz za taka sytuacje zostałby już zwyzywany ;p
0
Temu pirotechnika na stadionach powinna być ściśle kontrolowana albo zakazana. Żałosna widoczność.
0
@Ciule123 george floyd
2
@CrUyFF_Leo_10 nie kazdy bohater nosi peleryne
1
@Ciule123 No tak czy siak, wpływ emocji czy tez nie - chlop zabił dziewczynę, a tutaj zbiórki. Może jeszcze klęczeć zaczniecie jak przy Florydzie?
0
@MaziFCB Obecnie się na to nie zapowiada :V Ale kto wie co będzie przy wyborach.
3
https://www.facebook.com/watch/?v=900156560585627
TVP to tak potnie, że wyjdzie na to ze chlop kocha pis xDDD
3
@BombowiecKrawczyk bo to green screen, wszyscy to wiedzą przecież
0
@LeoMessi1994 epicka trylogia, solidna cegiełka w światowej kinematografii ale ostatni raz oglądałem za dzieciaka, teraz jakos się do tego przekonać nie mogę
0
@LuisSalvano Nie widzi mi się już żaden transfer, szczególnie przed pozbyciem się zbędnych zawodników.
No i w zależności jak potoczy się sprawa z Leo.
6
@Encore No cóż, jedni widza spisek w Smoleńsku - drudzy w atakowaniu punktów szczepień, taka juz chyba cecha narodowa
10
@19cukier48 coraz zabawniejsze te teorie spiskowe, w mojej ostatniej dyskusji tez tyle podobnych mądrości było, że aż zrezygnowałem z dialogu. Szare komórki umierają:x
5
@LeoMessiah Red Dead Redemptiom 2 mógłby się z tym nie zgodzić
2
@Messibestplayerintheworld XD chyba coś się nie udało
0
@Mns21 akurat takie zdjęcie to nie jest żaden argument za "skończeniem jak Ronaldinho" może to być zwyczajnie niekorzystny kadr a nawet jak przytył, to zapewne tydzien, może dwa treningu i to spali wszystko ;p