0

@daniel32778 no nie grał od dechy do dechy, był rotowany na przestrzeni sezonu

0

@Pilka_jest_okragla Przez pół wieku teraz nie mamy szansy na wygranie LM? Chłopak mógł od razu cały wiek walnąć, co się ograniczać. XDD

Piłka nożna jest na tyle piękna i nieprzewidywalna, że za rok/dwa możemy już być jednym z kandydatów do wygrania ligi mistrzów, bezsensu tak wróżyć z czapy

1



Chłopaki z kolonii XDDD

7

@Kettger
>Brakuje mi informacji
> jestem pewien, że można było zrobić znacznie więcej, aby Messi został

Ekspert rodem z La Bamby.

13

@Encore Ajaj to mityczne FPP u szejków xD

6

@CzarnyRycerz ale kto pompuje balonik? xDD

0

@kuz Może tak, może nie - sezon pokaże

0

@kubasa serwery juz sie nie zmienia na lepsze, czas sie z tym pogodzic

1

@MesQueUnClub96 w monopolowym

0

@Janas11224 ja to mogę zostać singlem roku

13

Nasze kobietki w tańcu sie nie patyczkują

4

To niezłe zawsze otwarte drzwi :v

0

@lucas/catalan o, comimg out na La rambli, pamiętaj że zawsze bedziemy Cie wspierać!!

0

@Kacper1432 kolejny minus odejścia Messiego. Albo stanie się statysta :x

0

@Survier ewentualnie minecraft

3

@sopelinho teraz to w pakiecie z Messim xd

5

@FCMichalo Piotr Łuszcz, raper.

35

"Ostatni raz, kiedy Leo Messi nie reprezentował FC Barcelony, na świecie nikt jeszcze nie słyszał o Shreku, były dwie wieże w Nowym Jorku, Polonia Warszawa świętowała mistrzostwo kraju, kultowy serek z Piątnicy obchodził 8 urodziny, Andrzej Wajda odbierał Oscara, Magik nie był jeszcze bogiem, w Japonii pojawiło się PlayStation 2, Erling Håland dopiero znajdował się w łonie swojej matki, Jan Paweł II dopiero co ujawnił trzecią tajemnicę fatimską, majątek Billa Gatesa był prawie 3-krotnie mniejszy, kontynuowano produkcję Fiata 126p, nikt nie słyszał o państwie Czarnogóry, a Władimir Putin pełnił swoją pierwszą kadencję prezydencką."

Kawał historii Leo z nami przeżył. :v

1

@BrzydkiAS No i ma w sumie rację

9

Gdyby kilka lat temu ktoś mi powiedział, że Leo odejdzie w takich warunkach i okolicznościach to powiedziałbym mu, żeby walnął się w łeb. Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej nie zasługuje na takie traktowanie. Zabawiliśmy się w typowy Real.

0

to sie nie da na trzezwo, trzeba po flaszke isc

2

@Marlon85 Tutaj nawet nie ma pola do zwykłej dyskusji, a co dopiero gorącej xD Oczywiście, ze nie

3

Mourinho w najwyższej formie. Juz czerwona kartke zarobił :D

0

@LuisSalvano A dziekuje, mam bardzo dobry refleks jak widać. :V
Ludzie sobie po prostu żarty stroja, bo ile można być smutnym na internetowej stronie, przyjdzie konferencja Leo to znowu zobaczysz tutaj grobowe nastroje.

0

@Janas11224 programista i wszystko jasne xD chce u baby ewidentnie jakiś syndrom Sztokholmski pobudzić xd

3

@LuisSalvano Za to kilkadziesiąt komentarzy o transferze Neymara było bardzo zdrowe. Ty Luis co już się odezwiesz to się kompromitujesz

2

@amanter Pięknego Depaya?

0

@BOSSS85 dystans, dystans bo wszyscy zginiemy

1

@batoon za jakiś czas się okaże xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?