marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 no nie grał od dechy do dechy, był rotowany na przestrzeni sezonu
0
@Pilka_jest_okragla Przez pół wieku teraz nie mamy szansy na wygranie LM? Chłopak mógł od razu cały wiek walnąć, co się ograniczać. XDD
Piłka nożna jest na tyle piękna i nieprzewidywalna, że za rok/dwa możemy już być jednym z kandydatów do wygrania ligi mistrzów, bezsensu tak wróżyć z czapy
1
Chłopaki z kolonii XDDD
7
@Kettger
>Brakuje mi informacji
> jestem pewien, że można było zrobić znacznie więcej, aby Messi został
Ekspert rodem z La Bamby.
13
@Encore Ajaj to mityczne FPP u szejków xD
1
https://www.reddit.com/r/witcher/comments/ozrcok/olympics_belarus_rhythmic_gymnastics_performance/?utm_content=title&utm_medium=post_embed&utm_name=f837e01afda74af28e237920c5492c8c&utm_source=embedly&utm_term=ozrcok
Złoto dla tych pań, reszta sio do domu.
6
@CzarnyRycerz ale kto pompuje balonik? xDD
0
@kuz Może tak, może nie - sezon pokaże
0
@kubasa serwery juz sie nie zmienia na lepsze, czas sie z tym pogodzic
1
@MesQueUnClub96 w monopolowym
0
@Janas11224 ja to mogę zostać singlem roku
13
Nasze kobietki w tańcu sie nie patyczkują
4
To niezłe zawsze otwarte drzwi :v
0
@lucas/catalan o, comimg out na La rambli, pamiętaj że zawsze bedziemy Cie wspierać!!
0
@Kacper1432 kolejny minus odejścia Messiego. Albo stanie się statysta :x
0
@Survier ewentualnie minecraft
3
@sopelinho teraz to w pakiecie z Messim xd
5
@FCMichalo Piotr Łuszcz, raper.
35
"Ostatni raz, kiedy Leo Messi nie reprezentował FC Barcelony, na świecie nikt jeszcze nie słyszał o Shreku, były dwie wieże w Nowym Jorku, Polonia Warszawa świętowała mistrzostwo kraju, kultowy serek z Piątnicy obchodził 8 urodziny, Andrzej Wajda odbierał Oscara, Magik nie był jeszcze bogiem, w Japonii pojawiło się PlayStation 2, Erling Håland dopiero znajdował się w łonie swojej matki, Jan Paweł II dopiero co ujawnił trzecią tajemnicę fatimską, majątek Billa Gatesa był prawie 3-krotnie mniejszy, kontynuowano produkcję Fiata 126p, nikt nie słyszał o państwie Czarnogóry, a Władimir Putin pełnił swoją pierwszą kadencję prezydencką."
Kawał historii Leo z nami przeżył. :v
1
@BrzydkiAS No i ma w sumie rację
9
Gdyby kilka lat temu ktoś mi powiedział, że Leo odejdzie w takich warunkach i okolicznościach to powiedziałbym mu, żeby walnął się w łeb. Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej nie zasługuje na takie traktowanie. Zabawiliśmy się w typowy Real.
0
to sie nie da na trzezwo, trzeba po flaszke isc
2
@Marlon85 Tutaj nawet nie ma pola do zwykłej dyskusji, a co dopiero gorącej xD Oczywiście, ze nie
3
Mourinho w najwyższej formie. Juz czerwona kartke zarobił :D
0
@LuisSalvano A dziekuje, mam bardzo dobry refleks jak widać. :V
Ludzie sobie po prostu żarty stroja, bo ile można być smutnym na internetowej stronie, przyjdzie konferencja Leo to znowu zobaczysz tutaj grobowe nastroje.
0
@Janas11224 programista i wszystko jasne xD chce u baby ewidentnie jakiś syndrom Sztokholmski pobudzić xd
3
@LuisSalvano Za to kilkadziesiąt komentarzy o transferze Neymara było bardzo zdrowe. Ty Luis co już się odezwiesz to się kompromitujesz
2
@amanter Pięknego Depaya?
0
@BOSSS85 dystans, dystans bo wszyscy zginiemy
1
@batoon za jakiś czas się okaże xd