marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Image Innych "DLC" nie oczekujcie, bo juz od dawna wiadomo ze to bedzie coś w stylu tych dlcków do wieśka. Trzeba czekać na fabularne rozszerzenia.
Poza tym za taką politykę ogromny props dla redów, ea czy inny ubisoft kazałby sobie płacić za takie dlc, a redzi rzucają za darmo. Po prostu chłopaki oddzielają dlc od dużych rozszerzeń, za które biorą pieniądze (Krew i Wino, Serca z kamienia)
1
@Chakalaka Ligę pewnie wygrają, praktycznie nie mają konkurencji.
0
@FCMichalo Co ty gadasz, wf to największa frajda w szkole, zacna odskocznia i jest to bardzo potrzebny przedmiot, patrząc na to ile dzisiejsza młodzież potrafi mieć aktywności fizycznej.
3
Tak powinien wyglądać wiedźminowski kanon xDD
0
@norbercikvisca2007 No ostatnio tej super szybkości, techniki i siły nie oglądamy za często na boisku. Obecnie Lewy jest lepszy
0
@draxidox Dzieci lubię, ale tak na chwilę - gdybym miał się przez jakieś 18-20 lat zajmować dzieciakiem, nastolatkiem to by mnie cholera strzeliła. XD Temu własnych dzieci nie chce mieć
0
@PawkoFCB Przy Wieśku 5 miesięcy po premierze mogliśmy się delektować "Sercami z Kamienia" - coś przy produkcji tej gry poszło i wciąż idzie mocno nie tak.
4
@Tarins Ale Szpakowski myli się bardzo często, Borek przy nim to małe piwo
0
Ależ masakra na Haiti, oprócz trzęsienia ziemi doszedł im cyklon tropikalny. Nie żyje co najmniej 1400 osób
0
https://www.cyberpunk.net/pl/news/39160/aktualizacja-1-3-lista-zmian
Jest już pełna lista zmian, w tym jakieś śmieszne dlc xD
A tutaj alternatywny strój dla naszego Silverka. XD
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/238769515_4120665248030508_6908849955604292701_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=kxwtq1Lrl0gAX8NrHGr&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=96381e0eecfc1ef4536927c736d9b722&oe=6120A4C8
2
@VenoM Jak widać boli Cię potężny Dodi
1
@NaFazieHitman No zakaz to może nie, bo czasami okoliczności sprawią że jednak trzeba zwierzaka przetransportować autobusem ale podstawowe środki typu kaganiec to obowiązek.
8
@blazeq Post który zasługuje na przypięcie na samej górze.
1
Stare baby są najgorsze, jako że dziewczyna odwaliła takie cyrki to oczywiście lecą hasła w stylu "proszę ja zostawić" - a już widzę hasła, gdyby chłopa wyprowadzili z autobusu w takich samych okolicznościach XDD
13
@AntekGriezmann Dziwnie pisać "hot" w w kontekście do kilkuletniego chłopca.
0
O, dzisiaj Humankind debiutuje, trzeba sprawdzić jak się tam prezentuję nowy główny rywal kochanej Civki.
0
@Dojaar żyjemy w przyszłości. :) Mam nadzieję, że dożyje czasów kiedy takie technologiczne wariactwa wejdą do życia codziennego.
1
@eydeem Ależ tutaj hejterów anime. Mam wrażenie, że fani star warsów są jak sajko Gothica, oni w tym nowym rimejku też by chcieli tylko delikatne podbicie grafiki i zero zmian XDD
10
@Kgorecki2500 Tam gdzie wycisna najwiecej hajsu. :) Zawsze bawi mnie ta narracja USA, walczymy o demokrację, walczymy z terroryzmem. Zwykłe pitolenie.
5
@AntekGriezmann myślisz, że Barca u swego szczytu nie miala takich kibiców młodocianych? Sam w wieku 12 lat bylem Leooo Messi z ekipa, dopiero potem, wraz z wiekiem liznalem trochę historii, wiec nie wiem co w tym śmiesznego
0
@Ghotti i można głaskać Cerbera
3
@Kwiatek67 jednorazwo przesłucham se nowości ale nie wracam
6
@kamilos1214 ja to mam w ogóle dola jak musze iść do roboty
32
@Criss18Barca ktoś tu odkryl, ze w piłce nożnej sa sponsorzy
1
@macio_944 jak widać mamy potezna i prężnie rozwijajaca się armie
0
@LS nie można zapominać o bojówce Jezusa Chrystusa
3
@Kapitan hawk a cóż to za gacie xd
0
@Transu96 naprawili GPS, musi wystarczyć :p
0
https://www.cyberpunk.net/pl/news/39109/co-nowego-w-night-city-aktualizacja-1-3-oczami-tworcow
O cholera, jeszcze przy tym dłubią xd
7
@Criss18Barca a laporta niby w jaki sposób? Obejmując prezydenturę po Bartomeu?