0

@Image Innych "DLC" nie oczekujcie, bo juz od dawna wiadomo ze to bedzie coś w stylu tych dlcków do wieśka. Trzeba czekać na fabularne rozszerzenia.

Poza tym za taką politykę ogromny props dla redów, ea czy inny ubisoft kazałby sobie płacić za takie dlc, a redzi rzucają za darmo. Po prostu chłopaki oddzielają dlc od dużych rozszerzeń, za które biorą pieniądze (Krew i Wino, Serca z kamienia)

1

@Chakalaka Ligę pewnie wygrają, praktycznie nie mają konkurencji.

0

@FCMichalo Co ty gadasz, wf to największa frajda w szkole, zacna odskocznia i jest to bardzo potrzebny przedmiot, patrząc na to ile dzisiejsza młodzież potrafi mieć aktywności fizycznej.

3



Tak powinien wyglądać wiedźminowski kanon xDD

0

@norbercikvisca2007 No ostatnio tej super szybkości, techniki i siły nie oglądamy za często na boisku. Obecnie Lewy jest lepszy

0

@draxidox Dzieci lubię, ale tak na chwilę - gdybym miał się przez jakieś 18-20 lat zajmować dzieciakiem, nastolatkiem to by mnie cholera strzeliła. XD Temu własnych dzieci nie chce mieć

0

@PawkoFCB Przy Wieśku 5 miesięcy po premierze mogliśmy się delektować "Sercami z Kamienia" - coś przy produkcji tej gry poszło i wciąż idzie mocno nie tak.

4

@Tarins Ale Szpakowski myli się bardzo często, Borek przy nim to małe piwo

0

Ależ masakra na Haiti, oprócz trzęsienia ziemi doszedł im cyklon tropikalny. Nie żyje co najmniej 1400 osób

2

@VenoM Jak widać boli Cię potężny Dodi

1

@NaFazieHitman No zakaz to może nie, bo czasami okoliczności sprawią że jednak trzeba zwierzaka przetransportować autobusem ale podstawowe środki typu kaganiec to obowiązek.

8

@blazeq Post który zasługuje na przypięcie na samej górze.

1



Stare baby są najgorsze, jako że dziewczyna odwaliła takie cyrki to oczywiście lecą hasła w stylu "proszę ja zostawić" - a już widzę hasła, gdyby chłopa wyprowadzili z autobusu w takich samych okolicznościach XDD

13

@AntekGriezmann Dziwnie pisać "hot" w w kontekście do kilkuletniego chłopca.

0

O, dzisiaj Humankind debiutuje, trzeba sprawdzić jak się tam prezentuję nowy główny rywal kochanej Civki.

0

@Dojaar żyjemy w przyszłości. :) Mam nadzieję, że dożyje czasów kiedy takie technologiczne wariactwa wejdą do życia codziennego.

1

@eydeem Ależ tutaj hejterów anime. Mam wrażenie, że fani star warsów są jak sajko Gothica, oni w tym nowym rimejku też by chcieli tylko delikatne podbicie grafiki i zero zmian XDD

10

@Kgorecki2500 Tam gdzie wycisna najwiecej hajsu. :) Zawsze bawi mnie ta narracja USA, walczymy o demokrację, walczymy z terroryzmem. Zwykłe pitolenie.

5

@AntekGriezmann myślisz, że Barca u swego szczytu nie miala takich kibiców młodocianych? Sam w wieku 12 lat bylem Leooo Messi z ekipa, dopiero potem, wraz z wiekiem liznalem trochę historii, wiec nie wiem co w tym śmiesznego

0

@Ghotti i można głaskać Cerbera

3

@Kwiatek67 jednorazwo przesłucham se nowości ale nie wracam

6

@kamilos1214 ja to mam w ogóle dola jak musze iść do roboty

32

@Criss18Barca ktoś tu odkryl, ze w piłce nożnej sa sponsorzy

1

@macio_944 jak widać mamy potezna i prężnie rozwijajaca się armie

0

@LS nie można zapominać o bojówce Jezusa Chrystusa

3

@Kapitan hawk a cóż to za gacie xd

0

@Transu96 naprawili GPS, musi wystarczyć :p

0

7

@Criss18Barca a laporta niby w jaki sposób? Obejmując prezydenturę po Bartomeu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?